Oceń artykuł:
Średnia ocena: 4.1/5
Ilość ocen: 202

Postanowienia Ogólne

 1. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat nie powinieneś/powinnaś czytać zawartych tu informacji! Zapytaj wpierw swych starszych opiekunów co o tym sądzą.
 2. Wszystkie treści tu zamieszczone służą jedynie celom dydaktycznym i informacyjnym.
 3. Czytanie, pisanie na Naszych stronach robisz wyłącznie na własną odpowiedzialność lub swych opiekunów!.

 4. Wiedz iż nadmierne spożywanie alkoholu prowadzi do choroby alkoholowej zwanej alkoholizmem! Jest to nieuleczalna choroba, która niszczy ludzi i doprowadza do rozpadu rodzin. W Polsce ok. 800 tyś. ludzi cierpi na tą chorobę. Postaraj się do nich nie dołączyć! Miej to na uwadze zanim od teorii przejdziesz do praktyki!
 5. Portal Alkohole-Domowe.com nie wspiera alkoholizmu!
 6. Portal Alkohole-Domowe.com nie namawia, nie nakłania i w żaden sposób nie prowokuje do spożywania alkoholu!
 7. Autorzy strony nie odpowiadają za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z niewłaściwego użytkowania tego portalu.
 8. Portal Alkohole-Domowe.com nie pobiera żadnych opłat za wyświetlanie jakichkolwiek informacji dotyczących wyrobu alkoholi domowych. (W przyszłości możemy jedynie prowadzić kampanię typu: "Wspomóż Nas")
 9. Adresy e-mail podawane przez użytkowników i gości są wykorzystywane przez administratorów do celów kontaktowych i uwierzytelniających.

Regulamin Portalu

 1. Wszystkie informacje dostępne na tej stronie oglądasz na własną odpowiedzialność.
 2. Każdy użytkownik portalu może wyrazić swoje zdanie poprzez napisanie komentarza pod danym artykułem.
 3. Uważaj co piszesz! Napisanego komentarza pod artykułem nie możesz już przeedytować!
 4. Podczas pisania komentarza pamiętaj o podstawowych zasadach dobrego wychowania:).
 5. Za treść zamieszczanych przez użytkowników komentarzy autorzy strony nie odpowiadają!
 6. Treści obraźliwe, niemoralne, nieetyczne, spam, oraz niezgodne z ogólnymi zasadmi dobrego wychowania będą usuwane a użytkownicy banowani według uznania administratorów!
 7. Jako użytkownik nie musisz oglądać ani komentować zawartych tu informacji.

Regulamin Forum

 1. Forum dyskusyjne Portalu Alkohole-Domowe.com jest forum publicznym, więc każdy kto chce może wyrazić na nim swoje zdanie poprzez pisanie postów oraz zakładanie stosownych tematów.
 2. Każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoje wypowiedzi. Zastanów się 3 razy zanim coś napiszesz.
 3. Na forum obowiązują podstawowe zasady dobrego wychowania, ale przede wszystkim, nie będzie tolerowane używanie słów ogólnie przyjętych jako obraźliwe.
 4. Nie można obrażać kogokolwiek na forum. Wszelkie nieporozumienia, proszę załatwiać w Swoim gronie (na PMie), a nie narażać innych użytkowników na zbędne nieprzyjemności.
 5. Znajdujecie się na forum i jako takie proszę je traktować, nie będą tolerowane niepotrzebne wypowiedzi, jeśli chcecie sobie poczatować - zapraszamy na czat.
 6. Forum istnieje dla użytkowników portalu aby mogli prowadzić dyskusje we własnym gronie, prosimy zatem trzymać się danego tematu i nie pisać o wielu różnych rzeczach w jednym wątku. Gdyż prowadzi to do bałaganu i przysparza moderatorom zbędnej pracy.
 7. Na forum Alkohole-Domowe.com - obowiązuje język POLSKI i w takim języku prosimy pisać wszystkie posty oraz zakładać tematy. Prosimy o minimum staranności podczas pisania, prosimy pamiętać o ogonkach, polskich znakach i polskich literkach. Jeżeli masz problemy z polską gramatyką albo chorujesz na dysgrafię to zainstaluj sobie w przeglądarce automatyczny sprawdzacz tekstu i korzystaj z niego często! Pamiętaj że kładziemy spory nacisk na czytelność Naszego forum!
 8. Uprasza się wszystkich użytkowników o używanie opcji "Edytuj Post". Służy ona nie tylko do poprawienia jakiegoś błędu, który wdarł się do postu, ale także do dopisania czegoś, o czym się zapomniało. Nie może być sytuacji, żeby nastąpiły po sobie 2 posty jednego użytkownika - takie wypowiedzi będą poprawiane przez moderatora z odpowiednią adnotacją.
 9. Prosimy zapoznać się również z tematem : [INFO] - Przeczytaj zanim napiszesz posta! - jest zbiór podstawowych informacji "jak pisać" Posty.
 10. Dla nowych użytkowników forum - pierwsze 30 postów podlega akceptacji przez moderatorów. Zastrzega się jednak, że każdemu użytkownikowi niezależnie od ilości napisanych postów może zostać wprowadzona ponownie konieczność "akceptacji postów", gdy nie stosuje się do regulaminu forum, w szczególności: pisze niedorzeczności bądź powoduje kłótnie.
 11. Każdy użytkownik ma prawo do zachowania anonimowości na forum! - sam decyduje jakie dane chce upublicznić.
 12. Każdy użytkownik ma prawo do usunięcia jego danych/konta z Bazy Danych Portalu Alkohole Domowe. Jeżeli chcesz usunąć konto i dane z naszej bazy napisz tylko i wyłącznie Prywatną Wiadomość do administratora forum. Nie honorujemy próśb wysłanych na maila.
 13. Posiadanie multikonta (więcej niż jednego konta) jest zabronione bez zgody administratora!
 14. Za łamanie regulaminu grożą ostrzeżenia oraz w następstwie zbanowanie stałe lub tymczasowe!
 15. Wszystkie zastrzeżenia co do działania forum Alkohole-Domowe.com, lub do zaistniałej sytuacji, należy zgłaszać do moderatorów lub administratorów forum.
 16. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu i zasady użytkowania w każdej chwili.


Jeśli byłeś autorem tematu lub wypowiedzi, które zostały usunięte - bądź pewien, że był on niezgodny z tym regulaminem - przeczytaj sobie go jeszcze raz, a na 100% znajdziesz odpowiedź na pytanie "dlaczego?".

Moderatorzy oraz administratorzy nie mają obowiązku tłumaczyć się ze swoich decyzji. Nie mają też obowiązku odpisywać na Wasze żale i skargi!

To podstawowe zasady, jednak odwołujemy się do Waszej wyobraźni i bardzo Was prosimy o odpowiednie zachowanie.

Życzymy przyjemnej pracy oraz przyjemności w poznawaniu tajników wyrobu alkoholi domowych!
Moderatorzy & administratorzy portalu i forum Alkohole-Domowe.com