Oceń artykuł:
Średnia ocena: 4.7/5
Ilość ocen: 161

Wprowadziliśmy do oferty dwie nowe pozycje literackie: Likiery błyskawiczne - Klaus Hagmann oraz Miody pitne - Andrzej Fiedoruk.

 

Likiery błyskawiczne - Klaus Hagman

 

Sami wyrabiamy likiery! W tej książce autor zdradza tajemnice wytwarzania likierów owocowych wysokiej jakości. Różnorodne owoce i zioła prostymi środkami można przerobić na najsmaczniejsze likiery, w dodatku często tylko w ciągu jednego dnia. W poradniku znajdziecie Państwo podstawowe wiadomości oraz szczegółowe informacje na temat wyrobu likierów, a także rady dla sprzedawców wyrobów własnych i profesjonalistów.

Liczne przepisy zawarte w książce "Likiery błyskawiczne" są bardzo łatwe do wykonania. Oferują Czytelnikowi wiele nowych pomysłów i mogą być modyfikowane w zależności od własnego gustu.

 Miody pitne - Andrzej Fiedoruk
Tradycja miodosytnictwa, czyli produkcji miodów pitnych, na polskich terenach sięga czasów średniowiecza. Ten pszczeli trunek zagościł na stołach jako łatwo dostępny alkohol, a ciągle udoskonalany zdobywał coraz szersze grono amatorów. Kiedyś pospolity trunek narodowy, dziś stał się atrakcją kulinarną. Prezentowana książka zabierze Czytelnika w krótką podróż w czasie i przestrzeni, dzięki której pozna on historię miodu, proces jego powstawania i przetwarzania w wyborny napitek. Zamieszczone receptury miodowe z pewnością nakłonią do samodzielnego przygotowania złocistych mikstur służących zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Komentarze do: Nowość: Miody pitne i Likiery błyskawiczne

Aby skomentować stronę wypełnij wszystkie pola i kliknij "zapisz".


 Zarejestruj się lub zaloguj aby nie podawać ciągle tych danych.  (Pisząc akceptujesz regulamin!)
 Wpisz w to pole słowo: prawda