Oceń artykuł:
Średnia ocena: 4.6/5
Ilość ocen: 78
ZABAWA: Pokaż swoją najciekawszą butelkę na alkohol!
Aromatyzowane płatki dębowe 50 g - lukrecja + piernikrabat 3%
Aromatyzowane płatki dębowe 50 g - lukrecja + piernik
Nowe innowacyjne płatki dębowe z aromatami do wzbogacania bukietu win i destylatów.  Dawkowanie w zależności od chęci uzyskania intensywności bukietu zapachowego od 0,5 do 3 g/litr w przypadku win. Do wzbogacania destylatów można zastosować większą dawkę według uznania. Czas kontaktu z winem to optymalnie 3-4 tygodnie. W przypadku destylatów należy metodą organoleptyczną zdecydować o czasie kontaktu, ale do pełnego oddania smaku i zapachów wystarcza zazwyczaj już kilka dni. Można je też leżakować dłużej w celu uzyskania głębszego bukietu. UWAGA! Płatki należy przepłukać czystą wodą przed użyciem, aby pozbyć się pyłu i drobinek powstałych w naturalny sposób gdyż mogą one spowodować zmętnienie trunku.
Cena: 4.99 zł
Kup Teraz
Zapraszamy do nowej zabawy na forum Alkohole Domowe!

Zadanie: Zrób zdjęcie i pochwal się swoją najciekawszą, najdziwniejszą, i najlepszą butelką do nalewki, wina, psotki i innego trunku jaką posiadasz!

Zabawa trwa do 15 lipca 2013. Każdy z uczestników może wstawić dowolną ilość zdjęć z butelkami, ale każda butla na osobnej fotce.

UWAGA! Fotki nie mogą być pobrane z internetu, dlatego robiąc zdjęcie musicie udowodnić że dana butelka rzeczywiście jest w waszym zbiorze! Formą weryfikacji będzie zrobienie fotki na tle komputera z AD w tle, lub wystarczy na tle butelki umieścić karteczkę ze swym nickiem, lub napisem "Zabawa AD". (zdjęcia wzbudzające wątpliwość nie będą brane pod uwagę)

Upominki dla zwycięzców przyzna Team AD a szanowne Jury złożone z Moderatorów forum AD wybierze zwycięzców. (Moderatorzy mogą brać udział w zabawie, jednak nie mogą potem głosować na własne "butle".)

Nagrody:

  • I miejsce - 3 x Unikatowa szklaneczka do whiskey z logo AD
  • II miejsce - 2 x Unikatowa szklaneczka do whiskey z logo AD
  • III miejsce - 1 x Unikatowa szklaneczka do whiskey z logo AD

* Bezpłatna wysyłka na terenie Polski, nie wysyłamy za granicę.

Zdjęcia proszę umieszczać w tym temacie!

Komentarze do: ZABAWA: Pokaż swoją najciekawszą butelkę na alkohol!

Aby skomentować stronę wypełnij wszystkie pola i kliknij "zapisz".


 Zarejestruj się lub zaloguj aby nie podawać ciągle tych danych.  (Pisząc akceptujesz regulamin!)
 Wpisz w to pole słowo: prawda