Oceń artykuł:
Średnia ocena: 4.8/5
Ilość ocen: 152
Howenia słodka - zioło które neutralizuje alkohol
Korek syntetyczny grzybek 19mmrabat 3%
Korek syntetyczny grzybek 19mm
Trwały i neutralny dla alkoholu korek syntetyczny typu grzybek. Pasuje do butelek o średnicy...

Kup Teraz
"Journal of Neuroscience" poinformował społeczność o chińskim leku ziołowym, używanym przez azjatów już od ponad 500 lat. Dihydromyricetyna - nie tylko leczy kaca ale również przeciwdziała zatruciu alkoholem oraz łagodzi efekty jego odstawienia.

Ten cudowny środek uzyskuje się z drzewa rodzynkowego, zwanego inaczej howenią (Hovenia dulcis). Badania przeprowadzone w University of California mieszczącego się w  Los Angeles, przez zespół prof. Jing Lianga i prof. Richarda W. Olsena dowiodły, podczas doświadczeń prowadzonych na szczurach, że dihydromyricetyna naprawdę blokuje działanie alkoholu na mózg.

Alkohol wpływa na receptory mózgowe GABAA, co skutkuje typowymi objawami upojenia takimi jak; spowolnienie funkcji mózgu, upośledza jego aktywność oraz zdolność komunikowania się jak również powoduje senność.

Na całym świecie ok. 76 milionów osób, ma problem z alkoholem. Optymistyczne mogą być wiadomości, iż wkrótce mają rozpocząć się badania kliniczne z udziałem ludzi.

Naukowcy niecierpliwie będą oczekiwać na efekty, mając nadzieje na korzystny wpływ tego zioła na ludzi, co w znacznym stopniu wpłynie na leczenie zatruć alkoholem jak również pomoże w leczeniu uzależnień.

Komentarze do: Howenia słodka - zioło które neutralizuje alkohol


Zaloguj się aby skomentować.


marcin0616@Gość2012-01-19 21:27:15
wypas, zrobić nalewkę z tego krzaka przyjemne z pożytecznym
AdamSponsor2016-09-11 22:32:52
Jeśli chcesz zrobić coś dobrze to zajrzyj do sklepu Alkohole Domowe! Tam jest wszystko czego potrzebuje prawdziwy domowy producent. Jako zarejestrowany użytkownik na forum
otrzymasz rabat 3% na zakupy !!! (Komentarz sponsorowany, ukryj te reklamy)