TomDwo

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
TomDwo
5
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 30 kwie 2020, 20:13
Podziękował: 1 raz

Post autor: TomDwo »

Witam całą szanowną Brać psocącą.
Jestem tu ponieważ mam zamiar zbudować pierwszą swoją kolumnę. Nie ukrywam,że liczę na to, iż znajdę tu wiele pomocnych informacji do zbudowania mojej kolumny.
Jestem w posiadaniu ponad 20 letniego doświadczena w zawodzie spawacza, TIG, MIG, MAG. Tak zwana nierdzewka dla spożywki, farmacji,itd. Produkowałem też osłony do czujników temperatury dla jednej ze znanych firm, przez jakieś 7 lat. W miarę możliwości służę pomocą i doświadczeniem.
Interesuję się tematem odkąd źródełko wyschło, a uważam że kupne jest szkodliwe. Do tego stopnia że jak idę na imprezę to zabieram, zbierałem, samoróbke z zamysłem że tylko to i nic inneg. Nawet jak mam sam sobie polewać. Przeważnie wracam trzeźwy, bo znajjomym też smakowało. Bardziej niż markowe koniaki.
Zainteresowania dodatkowe, rozwój osobisty"bo wszystko to stan umysłu"i emocji .
W zawodzie bardziej praktyk niż teoretyk, choć uważam że jedno bez drugiego będzie kuleć, kwetia na którą kończynę.
Dla tego liczę na pomoc oraz wyrozumiałość, z racji żółto dzioba w temacie. Abym nie musiał być zależnym od obcych źródełek.
Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich..
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3853
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 464 razy
Re: TomDwo

Post autor: Doody »

Witaj i powodzenia życzę :ok:
Pamiętaj, że teraz już nie psocimy a destylujemy i rektyfikujemy. Z psocenia się wyrasta ;)
Pozdrawiam
Darek

Autor tematu
TomDwo
5
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 30 kwie 2020, 20:13
Podziękował: 1 raz
Re: TomDwo

Post autor: TomDwo »

Dzięki. Ok. Doborze że się wyrasta, bo powiadają że mężczyzna rozwija się do czwartego roku życia, a potem tylko rośnie.
Tomek
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4941
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 848 razy
Re: TomDwo

Post autor: rozrywek »

Tomdwo. Witaj.
Jak masz potencjał i możliwości to działaj śmiało. Projektów jest od groma.


Doody. Z psocenia się nie wyrasta. Każdy facet to chłopczyk trochę, radius mnie ukatrupi za to.

Jak to forum powstawało to takie nazewnictwo było. Psocimy rektyfikując.
Zostawmy już to.
Panie C. Nie bij za mocno.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7350
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1697 razy
Re: TomDwo

Post autor: radius »

:D rozrywek :D
SPIRITUS FLAT UBI VULT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”