Pawlik 67

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Pawlik67
200
Posty: 224
Rejestracja: niedziela, 31 sty 2016, 13:08
Krótko o sobie: Nawrócony degustator, który kiedyś nie cierpiał bimbru
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Post autor: Pawlik67 »

Witam
Jestem Pawlik i mieszkam na Mazowszu.
Moja przygoda z psoceniem zaczęła się rok temu, choć wcześniej nie myślałem ze zdecyduje się na własny sprzęt, bo typowy bimber odbijający się drożdżami nigdy mi nie podchodził. Skusiła mnie jednak chęć przerobienia starego wina z jabłek które po 15 latach w butelkach nie nadawało się do wypicia. Efekt przerósł moje oczekiwania. Oczywiście pierwsze psocenie było poprzedzone miesięcznym czytaniem forum. Od tego czasu zlikwidowałem drzemy z piwnicy które również zalegały tam ze 20 lat, zrobiłem kilka cukrówek, no i na jesieni nastawiłem winko z jabłek na Calwados, który obecnie leżakuje z dębem . Obecnie po przeczytaniu wszystkich postów zabieram się za Wujka Jessego.
Postanowiłem napisać coś na forum bo potrzebuje trochę rad jak z tuningować mój sprzęt.
Pozdrawiam wszystkich.
promocja
Awatar użytkownika

masterpaw2
1650
Posty: 1654
Rejestracja: wtorek, 12 kwie 2016, 20:10
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:), no chyba, że ktoś mi na odcisk nadepnie....
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 66 razy
Otrzymał podziękowanie: 203 razy
Re: Pawlik 67

Post autor: masterpaw2 »

Witaj, napisz coś więcej o posiadanym sprzęcie i o tym co chcesz modyfikować, a z pewnością wspólnymi siłami się pomoże :)
Gdy coś robię, zawsze staram się robić to najlepiej, choć nie zawsze mi to wychodzi......;)
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3879
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 284 razy
Otrzymał podziękowanie: 467 razy
Re: Pawlik 67

Post autor: Doody »

Witaj! Powodzenia ;)
Pozdrawiam
Darek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”