CorvusCorax

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
CorvusCorax
1
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 20 maja 2012, 18:10
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Post autor: CorvusCorax »

Witam całą brać psocącą. Swoją przygodę z domowym wyrobem rozpocząłem kilka lat temu pobierając nauki od dziadka jednak jego towarek nosił niechlubną (zaszczytną) nazwę drożdżyca lub drożdżówa. Później jakiś czas przerwa aż wreszcie niedawno "dorobiłem" się bańki na mleko 20 l i prostej chłodnicy w 60 l hoboku, rurki miedziane. Robiłem już dwa razy zwykłą cukrówkę i wyszło całkiem, całkiem. Teraz przymierzam się do spsocenia whiskey wg przepisu Juliusza. Trzymajcie kciuki.
Pozdrawiam z zielonego Mazowsza.
Awatar użytkownika

ziom_al_2009
20
Posty: 25
Rejestracja: środa, 11 lis 2009, 18:33
Re: CorvusCorax

Post autor: ziom_al_2009 »

Witam i pozdrawiam.
Niema nic lepszego niż praktyczne zajęcia.
Życzę wiele cierpliwości a efekty z pomocą naszego forum napewno będą owocne :piwo:
Człowiek nie wielbłąd napić się musi
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7349
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1697 razy
Re: CorvusCorax

Post autor: radius »

@CorvusCorax, piękny to i dostojny ptaszek, a co do muzyki - nie znam. Witamy serdecznie na forum :)
SPIRITUS FLAT UBI VULT
Awatar użytkownika

klodek4
1450
Posty: 1474
Rejestracja: czwartek, 21 lip 2011, 15:50
Ulubiony Alkohol: dobry
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: elda/alicante/, hiszpania
Podziękował: 369 razy
Otrzymał podziękowanie: 64 razy
Kontakt:
Re: CorvusCorax

Post autor: klodek4 »

Witamy!!! whyski szczytny cel , jako że jestem w temacie wujka Jessie, serdecznie witam :punk: :piwo: :ok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”