Afro24

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Afro24
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: środa, 18 lip 2018, 19:06

Post autor: Afro24 »

Witajcie drodzy forumowicze. Jestem Andrzej i zainteresowałem się forum by nauczyć się robić dobrą wódkę. Na samym początku mojej przygody z alkoholami piłem wino i kupiłem sobie komplety kieliszków do degustacji różnych rodzajów win, ale po czasie stwierdziłem że to jednak nie to, bo przecież ileż można wypić tego wina co jest taniniczne i ściągające w ustach. Zainteresowałem się piwem: Kopyr, kolejna kolekcja szkieł tym razem do piwa i warzenie piwa(głównie IPA i Pils). Zawsze będę kochał piwo, ale obecnie z braku czasu do warzenia, bo małe dzieci i nadmiaru soku z winogron zainteresowałem się mocniejszymi trunkami. Założyłem konto na forum i zainteresował mnie w szczególności temat alkoholi zbożowych jako najbardziej "uczciwych". Kupiłem też przypadkiem wódkę ziemniaczaną, na forum znalazłem przepis na wódkę ze skrobi ziemniaczanej, a wcześniej w międzyczasie kupiłem pot still z destylatory miedziane z przystawką refluksyjną i zacząłem robić wódkę smakową ziemniaczaną. Zakochałem się w niej, najlepsza jest po destylacji i a'la rektyfikacji z przystawką i rocznym leżakowaniu. Cieszę się, że jest takie forum i można się dużo z niego dowiedzieć.
Pozdrawiam chłopaki i życzę samych udanych trunkó🥃🍻
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 mar 2024, 15:44 przez Afro24, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3849
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: Afro24

Post autor: Doody »

Witaj Andrzeju i powodzenia :ok:
Pozdrawiam
Darek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”