Mapa „hobbystów”

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)

Moderator: amator

Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.
Awatar użytkownika

Autor tematu
dziadek999
20
Posty: 27
Rejestracja: sobota, 19 sty 2019, 15:08
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Post autor: dziadek999 »

Witam
Kilka lat temu spotkałem się z ciekawą akcją umieszczania nas na mapie Google. Potem wydaje mi się, że cała akcja umarła śmiercią naturalną. Czy nie byłoby dobrze powrócić do tego wątku? Oczywiście nie mam na myśli podawania naszych dokładnych adresów (ze względów oczywistych), ale przynajmniej rejon/region naszej działalności. Na razie oczekuję głosów za lub przeciw. Jeśli „za” to dysponując czasem mógłbym podjąć się tabelarycznego zestawienia użytkowników (nick/region/zainteresowania/rodzaj „hobby”/inne). Od razu zastrzegam, że nie jestem przedstawicielem służb mundurowych,ani jakimkolwiek z nimi związanym osobnikiem. Jestem emerytem branży usług. Jeżeli „przeciw” to zamykamy sprawę. Nie umiem wprowadzać danych na mapę Google, więc gdyby taka rzecz wchodziła w rachubę, potrzebowałbym pomocy. Na razie tylko za/przeciw.
Pozdrawiam
promocja

boxer1981228
1000
Posty: 1032
Rejestracja: czwartek, 25 wrz 2014, 17:30
Ulubiony Alkohol: Czysta
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Naas
Podziękował: 262 razy
Otrzymał podziękowanie: 180 razy
Re: Mapa „hobbystów”

Post autor: boxer1981228 »

Awatar użytkownika

Autor tematu
dziadek999
20
Posty: 27
Rejestracja: sobota, 19 sty 2019, 15:08
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy
Re: Mapa „hobbystów”

Post autor: dziadek999 »

Dzięki. Proszę o zamknięcie tematu. Jeżeli tylko mogę zapytać to jak aktualna jest ta mapa i jak mogę się ew. dopisać?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”