mirek B

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
mirek B
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: poniedziałek, 7 lut 2022, 17:27

Post autor: mirek B »

Witam jestem nowym uczestnikiem forum. Na emeryturze zająłem się winem. Na początek zrobiłem z gotowego zestawu La Mancha Vitvin białe Wyszło świetnie rozlane do butelek jeszcze musi trochę postać
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 7 lut 2022, 17:58 przez Qba, łącznie zmieniany 1 raz.
promocja
Awatar użytkownika

kiwitom23
1500
Posty: 1541
Rejestracja: środa, 2 gru 2020, 23:23
Krótko o sobie: Więcej czasu mojego życia spędziłem poza Polską, mieszkałem w Niemczech, USA, Singapurze, HongKongu, na Javie i na Nowej Zelandii i z tą ostatnią jestem najmocniej emocjonalnie związany.
Ulubiony Alkohol: Whisky, a przede wszystkim irladzka whiskey, choć i burbonem nie pogardzę
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Podziękował: 135 razy
Otrzymał podziękowanie: 218 razy
Re: mirek B

Post autor: kiwitom23 »

Cześć Mirek, ja też na starość zacząłem od win, tyle że od razu z owoców (nie ma to jak świeże owoce), a jako że mi się spodobało, a przy winie to trochę trwa, to tapetę poszły piwa, jednak nie jestem wielkim piwoszem, więc jak półki zapełniłem, to stwierdziłem że trzeba wznieść się wyżej i tak od roku prawie destylacja idzie całą parą i mimo, że wina nadal robię, to jednak kolumienka sprawia najwiekszą frajdę. Mocne trunki, dla mocnych facetów... :-) Pozdrawiam
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami." Ernest Hemingway

użytkownik usunięty
Re: mirek B

Post autor: użytkownik usunięty »

Witamy :ok:
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3848
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: mirek B

Post autor: Doody »

Witaj Mirku i powodzenia :ok:
Pozdrawiam
Darek
Awatar użytkownika

MASaKrA_Domingo
1000
Posty: 1047
Rejestracja: wtorek, 31 mar 2020, 21:29
Krótko o sobie: Uczmy się nie wyważać otwartych drzwi.
Ulubiony Alkohol: Czysta
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podziękowanie: 175 razy
Re: mirek B

Post autor: MASaKrA_Domingo »

cześć Mirku! Teraz zacznij się rozglądać nad destylatorem, bo to hobby wciąga i na winie się nie skończy!

Witamy na forum.
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach!
Awatar użytkownika

.Gacek
2000
Posty: 2383
Rejestracja: niedziela, 18 paź 2015, 14:00
Krótko o sobie: Marzyciel
Ulubiony Alkohol: Własny.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Podziękował: 268 razy
Otrzymał podziękowanie: 338 razy
Re: mirek B

Post autor: .Gacek »

Tak jest jak piszą... A w zasadzie to już napisali. Prędzej czy później jakieś wino dupy nie urwie i żal Ci będzie wylać w porcelanowe naczynie więc szukaj potstilla na zaś :mrgreen:
Pozdrawiam Gacek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”