Różne strony moralności i religijności

Dział, w którym znajdują się różne "napromieniowane ;) wiedzą" tematy.

kondon
250
Posty: 298
Rejestracja: poniedziałek, 30 wrz 2019, 02:14
Ulubiony Alkohol: Nie ważne co, ważne z kim
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 29 razy

Post autor: kondon »

Z samymi Twoimi postulatami się mogę zgodzić, jednak wydaje mi się, że atakujesz złe cechy tylko 1 strony w naszym politycznym sporze, czyli konkretną partię. Złe cechy w polityce są nie tylko w tej 1 partii, więc istnieje ryzyko, że tak naprawdę atakujesz nie zło, a samą partię. Przy czym nie twierdzę, że tak jest.

Imagine to lewicowa utopia, a z tej nigdy nie wynikło nic dobrego.
zielonka pisze:I tym się własnie ludzie prawdziwi różnią od zamordystów i oprawców.
Gdzie są Ci prawdziwi ludzie? Zarówno przeciwnicy, jak i entuzjaści szczepień życzą sobie źle. Zwolennicy odmiennych partii. Kibice różnych klubów. Cieszy nas, kiedy osoba robiąca coś głupiego zostaje na miejscu ukarana i staje jej się krzywda (te wszystkie filmiki karma itp.). Jeśli ktoś łamie prawo, to już w ogóle niech umiera... Cieszy nas szkoda myślących odmiennie od nas. Tak naprawdę wiele nas nie różni od nazistów i spora część ludzi w ich sytuacji zachowywałaby się podobnie.

Właściwa lekcja płynąca z XXw. to "właśnie tacy są zwykli ludzie":
Treść ukryta:
Jako ludzie szukamy wymówek, aby kogoś zaatakować i uwolnić prymitywne emocje.
Pytaniem jest co tak naprawdę uzależnia. Uzależniać może myślenie „jestem dobrą osobą”. Może i tak. Jednak ktoś o umyśle psychoanalitycznym mógłby powiedzieć, że to nie to jest narkotykiem. Narkotykiem jest nienawiść, usprawiedliwienie do użycia siły, pragnienie totalitarnej kontroli i tyranicznych rządów. Maska dobroci jedynie to przykrywa. (...)
Mam ujście dla moich najgorszych impulsów. Nie muszę ich nawet świadomie zauważać, bo mam tę maskę dobroci, więc mogę pozwolić ”demonicznym siłom”, będącym częścią ludzkiej psychiki, na swobodne działanie, jednocześnie mówiąc, że jestem dobry.
nemeto pisze:Kurde jakbym nasz Sejm oglądał, obie strony usilnie starają się przekonać drugą stronę do swoich racji. Nie ma tam zrozumienia dla drugiej strony - jest jedynie próba przeciągnięcia na "dobrą stronę" (czytaj moją).
Często to nie jest nawet chęć przekonania innych i zrobienia czegoś dobrego, a tylko wygrania dyskusji.

Nie czytałem tematu, który (jak się domyślam) jest inspiracją tego manifestu, więc odnoszę się jedynie do treści zawartych tutaj.
Ostatnio zmieniony piątek, 31 gru 2021, 04:36 przez kondon, łącznie zmieniany 1 raz.

Drupi
800
Posty: 830
Rejestracja: poniedziałek, 19 sty 2015, 20:36
Krótko o sobie: Na ile moge to pomagam ludziom.
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 73 razy
Otrzymał podziękowanie: 94 razy
Re: Mój manifest na 2022 rok

Post autor: Drupi »

@kondo.... Masz duzo racji. Pewnie dlatego ci co dobrowolnie pozamykali się w klasztorze, czy żyją odcięci od świata jak Amisze, uznali to za słuszne wyjscie. Klasztor to nie tylko Rydzyk, ale cała armia innych co dobrowolnie żyją w ubustwie. Matka Teresa . Już nieżyjąca. Oni nie są w nic uwikłani. Ale żeby nie być w nic uwikłanym, to wypadało by tak odciąć się od świata. Tylko to trudne, podjąć taką decyzję żeby tak żyć. .
Zabrałem głos nie naruszając niczyjego interesu.
Ps.
Szkoda mi tych ludzi w Afryce, i umierajacych z glodu dzieci. To straszna smierć. Więc wysyłam od czasu do czasu poprzez konto Pallotynów misionaży drobne sumy, nie myśląc o nich źle. Fundacja i inne tego typu biorą sobie 30 % . Nie podoba mi się to. Ci nie mają sztabu urzędników tylko jednego czy dwóch misionaży którzy nie mają aż takich potrzeb. To logiczne .
Ostatnio zmieniony piątek, 31 gru 2021, 08:41 przez Drupi, łącznie zmieniany 1 raz.
I like noble drinks.
Awatar użytkownika

Totitotiti
150
Posty: 173
Rejestracja: środa, 25 lis 2020, 15:32
Krótko o sobie: Lubie piwo. Robie wino ;-)
Ulubiony Alkohol: czysta
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 17 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: Totitotiti »

2+2=1
dwóch krzyżowców pojechało na wyprawę krzyżową, spotkało dwóch muzułmańskich rycerzy. Awantura i przy życiu zostaje 1 - pytanie za 100 - kto przeżył?
Myślę globalnie , działam lokalnie.
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4941
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 848 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: rozrywek »

Koń.

Krzyżowiec miał giermka pieszego.
Muzułmanie też byli na piechotę.
Pozarzynali się nawzajem, a koń po prostu zwiał, patrząc jak debile się sieką mieczami bez powodu.

Matematyka nielogiczna, niech się sieką nawzajem. Kij z nimi.

Matematyka logiczna, co ten koń był winien? Nic.

Ps@Totitotiti, twoja prośba rozpatrzona pozytywnie, znajdzie się jakaś wysepka dla ciebie, miejsca jest.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

Skir
1550
Posty: 1551
Rejestracja: poniedziałek, 15 lip 2019, 08:38
Podziękował: 210 razy
Otrzymał podziękowanie: 355 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: Skir »

rozrywek pisze:
Ewangelii było więcej, niestety zostały zniszczone.
Wszystkie 4 obecnie dostępne są podobne, a nie ma innych.
A nic w nich innego, prawdziwego, tylko przekopiowane dane.
Są zachowane inne "ewangelie" i "apokalipsy" - ale w pewnym momencie trzeba było uznać, które są oryginalne, a które nie. Uznano 4 a pozostałe to apokryfy. Uznano na podstawie ówczesnych badań. Ale czy to ważne, że Jezus najpierw tam a potem tam, czy odwrotnie. Całość jest spójna. Ale przekaz jest oczami ludzi tamtej epoki.
To jakby kazać człowiekowi z np. 1921 roku opisać grę Diablo II. Jakoś opisze, ale kalekie to będzie i dalekie od doskonałości
rozrywek pisze:Mam prawo wątpić że zwykły rybak 2021 lat temu nie umiał pisać?
Zaparkował lódkę, siadł na brzegu i zaczął pisać ewangelię na kolanie.
Jezus był synem cieśli, a potrafił pisać. Zresztą uznając Biblię, wierzymy w cud natchnienia piszących.
rozrywek pisze: Cmentarze też są komunalne, ale jakoś dziwne że zawsze zarządza nimi ksiądz.
Nie. Są cmentarze parafialne (rządzi ksiądz) i komunalne (rządzi prezydent miast, burmistrz czy wójt). Utrzymanie cmentarzy to obowiązek gminy. Czasami wykorzystują cmentarze parafialne, czasem budują swoje.

rozrywek pisze: Pierwowzorem wszystkich mafii jest właśnie kościół.
Władza, szerzenie strachu, terroru i trzymania wszystkich w ciemnocie.
Byli ludzie w Kościele, którzy tego chcieli. To m.in. wymienieni przez Ciebie Borgiowie. I zgadzam się, że tym co Kościół zniszczyło to PYCHA. Złoto, purpura, trony, władza.
Ale nie wolno patrzeć tylko z jednej strony. Serio Kościół, nawet w średniowieczu, robił dużo dobrego. Podświadomie 50lat indoktrynacji antykościelnej komunistów dość mocno wypaczyło nam spojrzenie na tą instytucję. Odkryłem to dopiero kiedy szerzej zagłebiłem się w problem.
rozrywek pisze: Mam prawo wierzyć w co chcę i kogo chcę, a kościół jest mi do tego niepotrzebny, zgodnie z nauką Jezusa.
I to jest wolność. Trochę mi jest potrzebny, bo czerpię z jego niektórych nauk. Ale wszelką celebrę uważam za zbędną. Podobnie jak niektóre dogmaty.
rozrywek pisze: Nie wolno używać publicznie brzydkich wyrazów? Dobrze, rozumiem, dzieci słyszą.
Ale nie wolno mi też powiedzieć że ktoś nie jest super i taki święty?
Tego mi nikt nie zabroni, nie muszę i nie chcę nawet obrażać kogoś, ani danej instytucji, ale prawdy, w normalnych słowach nie zabroni mi nikt.
Też tak uważam. I nawet gdyby ktoś obrażał Jezusa, to nic nie może tym zrobić. A dla mnie, choćby obrażał mi matkę, to jako chrześcijanin powinienem patrzeć jak na osobę, której powinienem pomóc.
I love the smell of bimber in the morning.
Awatar użytkownika

lesgo58
5000
Posty: 5230
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwie 2011, 13:31
Krótko o sobie: "...coqito ergo sum..."
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Land Krzyżaków. Pogranicze Prus wschodnich.
Podziękował: 1292 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: lesgo58 »

Skir pisze:...
Też tak uważam. I nawet gdyby ktoś obrażał Jezusa, to nic nie może tym zrobić. A dla mnie, choćby obrażał mi matkę, to jako chrześcijanin powinienem patrzeć jak na osobę, której powinienem pomóc.
Sama prawda.
Nic nie upoważnia do agresywnych zachowań. Gdyż stając się agresywnym dajemy przyzwolenie na agresję innych.
A wytrych słowno-prawny typu "..obraza uczuć religijnych..' jest dla mnie nonsensem i spełnia raczej rolę zapalnika tychże agresywnych zachowań.
Jeśli jestem silny w wierze ( jakakolwiek by to nie była) to mnie nic nie powinno ruszać.
Ja osobiście spotykając się z takim zachowaniem robię się bezsilny, bo zdaję sobie sprawę, że mając naprzeciwko agresywną osobę moje pojednawcze próby trafiają w mur.
Agresja potrafi zaślepić. A właśnie przez takie agresywne postawy wyznawców cierpi idea w której "obronie" stają się agresywni.
Jeśli idea - np. katolicyzm, ale tez jakakolwiek inna - potrzebują działań agresywnych bądź prowokacyjnych do swojej obrony to taka idea traci sens swojego istnienia. Staje się destrukcyjna dla innych, i w konsekwencji autodestrukcyjna.
Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego
Awatar użytkownika

zielonka
950
Posty: 964
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 84 razy
Otrzymał podziękowanie: 248 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: zielonka »

I tu wkraczam ja - cały na zielono z czerwonym przesłaniem podobno od samego Jezusa-
Jeśli nie mam racji to udowodnij a jeśli ją mam to dlaczego mnie bijesz.
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię

Drupi
800
Posty: 830
Rejestracja: poniedziałek, 19 sty 2015, 20:36
Krótko o sobie: Na ile moge to pomagam ludziom.
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 73 razy
Otrzymał podziękowanie: 94 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: Drupi »

Agresja jest złem. Ale to politycy zachowują się czasem w skandaliczny sposób. Sikorski do Kempy " ty otłuszczony łbie " na FB . Kempa się poplakała i też mu ostro. Ale nie zasłużyła na taką publiczna obraze. Na początku nic obraźliwego nie powiedziała. Oczywiście po stronie prawicy też są takie epitety. Ale jakoś jest tego mniej.
Na występie Dudy w Pucku TVP nagrała wyzwiska ty h***u, i pokazała twarze . To ci sami ludzie na wszystkich manifestacjach. " Bojówka totalnych " czy jakoś. Nie lubię słynnej wypowiedzi Kaczynskiego, nie lubię słynnej wypowiedzi Niesiołowskiego , oj ten to jest gigant.
Ludzie tym przesiąkają. Najbardziej zabolała mnie wypowiedź PSL ministra Sawickiego kiedy to sadownicy toneli w problemach ze sprzedażą jabłek i ceną zamiast coś pomóc , wspułczuć to powiedział " sadownicy są frajerami że wożą i sprzedają jablka przemyslowe po 7 gr". Siedem groszy za kilogram. 2018 r. :(
Tutaj Niesiołowski opowiada o *swoich* kolegach. Nie o prawicy.
https://youtu.be/TIdg-zFBIjQ
Ostatnio zmieniony piątek, 31 gru 2021, 11:19 przez Drupi, łącznie zmieniany 1 raz.
I like noble drinks.

pepe59
350
Posty: 365
Rejestracja: wtorek, 4 lip 2017, 08:23
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 59 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: pepe59 »

@rozrywek
Skąd wiesz, czy moją intencją było podanie fałszywego rozwiązania cyt. "niechcący podałeś prawidłowe rozwiązanie" Otóż z goła, na pierwszy rzut oka, wywód matematyczny kolegi rastro wyglądał mi fałszywie, więc chciałem to wykazać. W pośpiechu, podążając zasugerowanym tokiem myślenia znalazłem jeden z tkwiących tam błędów, nie pierwszy i jak widać nie jedyny, i nie podstawowy, ale wystarczający do stwierdzenia fałszu, a to już trochę więcej niż zero.
Awatar użytkownika

lesgo58
5000
Posty: 5230
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwie 2011, 13:31
Krótko o sobie: "...coqito ergo sum..."
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Land Krzyżaków. Pogranicze Prus wschodnich.
Podziękował: 1292 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: lesgo58 »

@Drupi
Bardzo dobre przykłady.
Drupi pisze:...Ludzie tym przesiąkają...
No właśnie. Jesteś typowym przykładem przesiąkniętego człowieka.
Dlatego to, że takie zachowania miały miejsce i Ty tym przesiąkłeś nie usprawiedliwia Twoich podobnych zachowań. Gdzie przesłanie "... nie rób drugiemu tego co tobie niemiłe...".
Ostatnio zmieniony piątek, 31 gru 2021, 11:29 przez lesgo58, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego

rastro
2500
Posty: 2604
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 301 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: rastro »

Drupi pisze:Na występie Dudy w Pucku TVP nagrała wyzwiska ty h***u, i pokazała twarze . To ci sami ludzie na wszystkich manifestacjach.
Tu już powinna się zapalić czerwona lampka - co innego pokazać tłum co innego czyjeś konkretne twarze, które są rozpoznawalne ;) - myślę że nawet w TVP mają na tyle rozumu żeby wiedzieć że nie wolno im publikować czyjegoś wizerunku bez zgody. Teraz pomyśl chwilę i zastanów się jak to się stało że TVP jednak mogła opublikować czyjkolwiek wizerunek.
Ostatnio zmieniony piątek, 31 gru 2021, 11:34 przez rastro, łącznie zmieniany 1 raz.
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

zielonka
950
Posty: 964
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 84 razy
Otrzymał podziękowanie: 248 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: zielonka »

No i widzisz kolego - w Twojej TV pokazują Ci tych o których piszesz, w tej drugiej tych których wspierasz pokazujących palec środkowy i wolających do lekarzy niech jadą.
W tej której nie oglądasz mogłeś zobaczyć jak się bije kobiety pałkami teleskopowymi i usłuszeć że mamy gorszy sort i niech dziady spieprzają.
I dopiero suma tych zachowań czyli obejrzenie tych i innych przekazów da nam wyobrażenie o skali dna jakiego sięgneli NASI wybrańcy. Piszę NASI choć akurat ani na jednych ani na drugich nigdy nie głosowałem. Niestety ale gdyby Ci z opozycji niby to TOTALNEJ umieli się między sobą porozumieć to władza już dawno by zmiękła i musiała sie z nimi choć trochę liczyć. I dlatego aby tę wiedzę mieć nie wolno niszczyć żadnej możliwości przekazu informacji.
RÓŻNE MEDIA W WOLNYM KRAJU JAKĄŚ SZANSĘ JESZCZE DAJĄ-
tego życzę wam i sobie na nowy rok -praca u podstaw to zadanie dla nas wołajmy o rozum i poszanowanie odmiennie myślących -aha no i wielu owocnych polemik.
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię

Drupi
800
Posty: 830
Rejestracja: poniedziałek, 19 sty 2015, 20:36
Krótko o sobie: Na ile moge to pomagam ludziom.
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 73 razy
Otrzymał podziękowanie: 94 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: Drupi »

Tak pokazali w TVN jak się bije kobiety. Ogladałem. Ale później to samo w TVP jak się bije kobiete która opluła inną kobiete policjantkę od tej pory przestałem oglądać TVN i setki tysięcy Polaków. Tego była cała masa wcześniej innych przykładów. Policja ma prawo każdego nawet skatować jak oplujesz policję. I podać do sądu. Jak moje poglady są agresją, to są poglądy a nie agresja.
Jeszcze raz oglądałem TVN jak dziennikarka mówi że widziała jak uchodźca tydzień czasu plywał w rzece Bug i chciał się przedostać do Polski.
W Iraku są może morsy, ale naprawdę nikt nie przeżyje dłużej jak pół godziny i umiera a nie pływa 6 dni.
Trzeba nie mieć mózgu, żeby oglądać takie brednie.
Ps.
Policja zatrzymała mojego sąsiada. Po kielichu na rowerze ale nie bardzo pijanego
Przedstawiła się.
" Będzie dmuchanko powiada".
A on: " bardzo chętnie, cieszę się, to niech się Pani położy" .
Wyjeła pałę i skatowała go jak psa aż się połozył. I podała do sądu.
Ostatnio zmieniony piątek, 31 gru 2021, 12:08 przez Drupi, łącznie zmieniany 3 razy.
I like noble drinks.

pepe59
350
Posty: 365
Rejestracja: wtorek, 4 lip 2017, 08:23
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 59 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: pepe59 »

Nie jestem prawnikiem, więc nie znam stosownych sformułowań, ale w prawie istnieje rozstrzyganie, czy środki użyte do obrony, byłe adekwatne do tych użytych w ataku. Więc jak ktoś na ciebie pluje, to także Ty możesz go co najwyżej opluć. Jak dasz mu po ryju, to jesteś winien. Policja i wojsko mają w tej kwestii uprzywilejowanie, ale nie bezgraniczne i także powinny stosować adekwatne środki przymusu, czy stosują to możemy jeszcze zobaczyć dzięki "niezależnym" mediom.
Awatar użytkownika

lesgo58
5000
Posty: 5230
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwie 2011, 13:31
Krótko o sobie: "...coqito ergo sum..."
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Land Krzyżaków. Pogranicze Prus wschodnich.
Podziękował: 1292 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: lesgo58 »

Drupi pisze:... Jak moje poglady są agresją, to są poglądy a nie agresja...
.
To jest właśnie to zaślepienie. Nie możesz zrozumieć, że to nie Twoje poglądy są agresywne, ale sposób w jaki je bronisz.
Mi nic do tego jakie masz poglądy. Jeśli mnie z twoimi poglądami nie po drodze, to próbuję polemizować. Jednak do pewnego momentu. Gdy tracimy punkty styczne i nie widzę szans na przebicie muru to odstępuję.
A zachowania agresywne to takie jak pod tym linkiem:
https://alkohole-domowe.com/forum/manif ... ml#p263080
Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego
Awatar użytkownika

Góral bagienny
2500
Posty: 2926
Rejestracja: środa, 6 mar 2019, 20:40
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Owocówki
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 552 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: Góral bagienny »

Drupi pisze: Policja ma prawo każdego nawet skatować
Owa teraz to pojechałeś bo bandzie na całego :angry:
A qwa może jeszcze zabić za oplucie "psa" :o
Wszystko co " wyprodukuje " nazywam BIMBERKIEM :D

Drupi
800
Posty: 830
Rejestracja: poniedziałek, 19 sty 2015, 20:36
Krótko o sobie: Na ile moge to pomagam ludziom.
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 73 razy
Otrzymał podziękowanie: 94 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: Drupi »

Cóż ... Znikam na razie. Piszcie bez mnie.
I like noble drinks.
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4941
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 848 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: rozrywek »

Przepraszam z góry za cytat postu pod postem, ale te słowa wymagają podkreślenia.
Drupi pisze:Policja ma prawo każdego nawet skatować


Czyli pielgrzymkę wracającą z Częstochowy też
Drupi pisze: Jak moje poglady są agresją, to są poglądy a nie agresja.

No zrzutka obywatelska na pałę i mundur dla Drupiego. Niech wychodzi i i swoje poglądy głosi, najlepiej pałą po nerkach.

@Kol Drupi, masz wolność wyboru, chcesz mundur ORMO, ZOMO, czy od razu płaszcz Gestapo?


Koledzy modowie co wy na to?

Obraza policjanta na służbie to kajdanki i sąd, ale nie SKATOWANIE.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

Drupi
800
Posty: 830
Rejestracja: poniedziałek, 19 sty 2015, 20:36
Krótko o sobie: Na ile moge to pomagam ludziom.
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 73 razy
Otrzymał podziękowanie: 94 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: Drupi »

Widzę że wszystko co napisze bedzie skierowane przeciwko mnie. Troche czuję się tu intruzem. Z innymi poglądami. Odkąd są tematy polityczne. To bedzie lepiej jak z tąd odejdę na długo. Na razie.
I like noble drinks.

witas
30
Posty: 43
Rejestracja: sobota, 4 wrz 2021, 14:09
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Podziękował: 51 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: witas »

rastro pisze: No co ty załóżmy że:
a = b
...
dalej wiadomo dzielimy stronami przez (a-b) bo dlaczego nie i mamy
Witajcie, nawet nie zdążyłem napisać wątku powitalnego a tu takie matematyczne dowody :) Nie mogłem pokusić się o komentarz, lubię takie zagadki.

Dzieląc stronami przez (a-b) trzeba mieć na uwadze, że nie wolno dzielić przez ZERO, co ma miejsce wtedy i tylko wtedy gdy a jest różne od b. Niestety kłóci się to z pierwotnym założeniem, że a = b przez co dochodzimy do wniosku, że równość jest nieprawdzia.
Awatar użytkownika

Autor tematu
radius
7000
Posty: 7348
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1697 razy
Re: Wolność wyboru

Post autor: radius »

Drupi pisze:Policja ma prawo każdego nawet skatować jak oplujesz policję.
Wystarczy :bardzo_zly: Twoja skandaliczna wypowiedź zasługuje na co najmniej ostrzeżenie. I to mówisz ty, katolik?
Wstyd :twisted:
SPIRITUS FLAT UBI VULT
Awatar użytkownika

nemeto
550
Posty: 554
Rejestracja: piątek, 20 gru 2013, 05:23
Krótko o sobie: Nie chcesz znajdziesz powód - chcesz znajdziesz sposób.
Ulubiony Alkohol: Swój.
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 105 razy
Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: nemeto »

Co do k....? Panie mod o co kaman z tym tytułem i całym wątkiem "moralność wg. Drupiego"? Pachnie mi tutaj zemstą, próbą stygmatyzacji i dyskryminacji. Wrzucić wszystko co nie pasuje do jedynej słusznej linii światopoglądowej i: trzymajcie możecie się teraz śmiać i "jechać" po userze.
Oj nie podoba mi się to co tutaj zaszło, nie podoba :angry:
Ostatnio zmieniony niedziela, 2 sty 2022, 09:18 przez nemeto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Autor tematu
radius
7000
Posty: 7348
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1697 razy
Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: radius »

Zaproponuj inny tytuł to co zmienię ;)
SPIRITUS FLAT UBI VULT
Awatar użytkownika

lesgo58
5000
Posty: 5230
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwie 2011, 13:31
Krótko o sobie: "...coqito ergo sum..."
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Land Krzyżaków. Pogranicze Prus wschodnich.
Podziękował: 1292 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy
Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: lesgo58 »

Wolność wyboru... był dobrym tytułem. Fakt na początku odnosił się do czegoś innego, ale myślę, że jest tytułem na tyle nośnym, że obejmuje wiele aspektów zycia.
Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego
Awatar użytkownika

dynio
500
Posty: 527
Rejestracja: środa, 13 cze 2018, 06:47
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 58 razy
Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: dynio »

Temat powinien być skasowany zaraz po pierwszych nienawistnych wpisach (albo jużpo pierwszych nawiazaniach do polityki ?), aby nie doszło do tego, do czego doszło.

A mod powinien być strażnikiem regulaminu, a nie wykorzystywać swoją władzę to prywatnych wycieczek.
Wstyd..., zabrakło argumentów że trzeba się posuwać do takich rzeczy?

Pięknie Panowie zaczęliście ten nowy rok...

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
"priusquam superbia ambulat" - pycha kroczy przed upadkiem
Awatar użytkownika

Skir
1550
Posty: 1551
Rejestracja: poniedziałek, 15 lip 2019, 08:38
Podziękował: 210 razy
Otrzymał podziękowanie: 355 razy
Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: Skir »

Zmiana nazwy tematu wyjątkowo złym pomysłem. To już nie cenzura a manipulacja
I love the smell of bimber in the morning.
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4941
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 848 razy
Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: rozrywek »

@nemeto, poczekaj.
Niech się Drupi obszerniej wypowie, zobaczymy w jakim stylu.

To nie do końca tak że wszyscy go chcą ukrzyżować.
Nikt nie krytykował z tego co zauważyłem jego poglądów, ale styl oraz negowanie i poszanowanie innych.
To subtelna różnica, nie zgadzać się z kimś, ale w cywilizowany sposób, wyrazić swoją opinię, bez hejtu.

Czy mi przeszkadza TVP? Nie. Tylko ludzie którzy nie powinni tym sterować.

Inaczej, wolność wyboru, wyjaśnię, na poziomie naszego hobby.
Jeśli ja będę posiadał kolumnę z żelaza..posłuchaj, i wszystkich innych będę traktował tak:
Ty X tu masz kolumnę z ko, jesteś GŁUPIM KAOWCEM, a kol Z będzie miał kolumnę z miedzi, a ja powiem WSZYSTKO CO RUDE TO FAŁSZYWE, zabić, spalić, a przynajmniej spałować, będziesz chciał ze mną rozmawiać?

Wątpię.
A jeśli każdy wyjaśni swoją rację w normalny sposób, dlaczego właśnie KO wybiera, drugi dlaczego miedziane.
A trzeci dlaczego żelazo jest do tego złe, może posłucham.

Ale USZANUJĘ wasze kolumny i materiał z nich wykonany.

To wasz wybór.
Argumenty konkretne i rzeczowe przedstawione drugiej stronie brzmią inaczej, jak się powie, przykro mi uważam inaczej, a nie Gruszki to diabeł, wyciąć wszystkie Grusze!!!

Tylko dlatego że ma sad jabłek?
Brawo.

Niech sobie rosną te drzewa, nawet obok siebie.

Ale nikt nie może powiedzieć...tamte są ochydne, tylko moje kupuj.

Zaproponuj swój towar, zareklamuj, ale daj komuś wybór, co chce kupić, w co wierzyć, co oglądać i na jakim sprzęcie destylować.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

lesgo58
5000
Posty: 5230
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwie 2011, 13:31
Krótko o sobie: "...coqito ergo sum..."
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Land Krzyżaków. Pogranicze Prus wschodnich.
Podziękował: 1292 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy
Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: lesgo58 »

@dynio
Od razu wstyd!!!
Wiadomo, że zawsze w dyskusji znajdą się osoby z radykalnymi poglądami. ale od tego jest forum i dyskusja aby wymieniać się poglądami. W ten sposób się rozwijamy. Oczywiście kto chce się rozwijać.
Kto ma psyche betonową i do życia podchodzi bezmyślnie i bezrefleksyjnie to nic go nie ruszy.
Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego
Awatar użytkownika

nemeto
550
Posty: 554
Rejestracja: piątek, 20 gru 2013, 05:23
Krótko o sobie: Nie chcesz znajdziesz powód - chcesz znajdziesz sposób.
Ulubiony Alkohol: Swój.
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 105 razy
Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: nemeto »

Kol @rozrywek, tu nie ma na co czekać, tytuł został zmieniony (napewno pierwszy post radiusa został tutaj skasowany - a ile jeszcze usunięto z tego wątku to nie wiem) dodatkowo zostały tutaj chyba wrzucone posty z Manifestu.
W mocnych słowach: wygląda mi to na szczucie, zemstę i próbę stygmatyzacji i dyskryminacji usera.
Co jest nie dopuszczalne jeśli chodzi o zachowanie u moda.
Ostatnio zmieniony niedziela, 2 sty 2022, 10:24 przez nemeto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Autor tematu
radius
7000
Posty: 7348
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1697 razy
Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: radius »

Odpowiem tylko raz.
Jeśli zrozumiecie - OK, jeśli nie - trudno :x
nemeto pisze: Pachnie mi tutaj zemstą
Jaką zemstą? Nie mam się za co mścić na kol. Drupi, więc nie wypisuj takich bzdur :shock:
nemeto pisze: Pachnie mi tutaj...próbą stygmatyzacji i dyskryminacji
Definicja stygmatyzacji;
publiczne potępianie jakiejś osoby lub grupy osób i odrzucanie ich w kontaktach społecznych
Gdzie widzisz coś takiego w tym, że wydzieliłem posty i przeniosłem do nowego tematu? Jeśli "boli" cię tytuł to zauważ, że jest w nim takie słówko - "według". Może ci to wyjaśni ciut więcej.
lesgo58 pisze:Wolność wyboru... był dobrym tytułem
I pozostał, jak i wątek. Tutaj przeniosłem posty, które zaczęły zahaczać o "twardą" politykę i religię.
dynio pisze:Temat powinien być skasowany zaraz po pierwszych nienawistnych wpisach (albo już po pierwszych nawiazaniach do polityki ?)
Może to był błąd, że go wtedy nie zablokowałem ale myślałem, że można chociaż raz podyskutować na argumenty a nie emocje, zwłaszcza w temacie, który wszystkich powinien jednoczyć a nie poróżniać :cry2:
dynio pisze:mod powinien być strażnikiem regulaminu, a nie wykorzystywać swoją władzę to prywatnych wycieczek.
Pokaż mi chociaż jedną, prywatną wycieczkę :o Co do pierwszej części cytatu, to chyba wcześniejsza odpowiedź trochę wyjaśniła tę kwestię.
dynio pisze: zabrakło argumentów że trzeba się posuwać do takich rzeczy?
Do jakich "rzeczy" niby się posunięto?
Wstydzić powinien się ten, kto uważa, że policji wolno katować ludzi, nazywa innych głupcami, wyzywa od lewaków i idiotów itd...
Tyle moich wyjaśnień... Amen

P.S.
Jeśli i tutaj zaczną się personalne wycieczki, obrażanie innowierców oraz mocna polityka, zamknę i ten temat. HAWGK :nuda:
SPIRITUS FLAT UBI VULT

użytkownik usunięty
Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: użytkownik usunięty »

Serwus :ok:
Kilka razy "monitowałem" - bez skutku.
@dynio
"Niech Ci gwiazdka pomyślności, nigdy nie zagaśnie" Dużo zdrowia. Niech omija Cię inflacja i wszelka zaraza.
Co do tytułu proponuję:
"Chuzia na Józia" lub "Na pochyle drzewo, wszystkie kozy skaczą"
Myślę że będzie :ok:. Pozdro
Awatar użytkownika

nemeto
550
Posty: 554
Rejestracja: piątek, 20 gru 2013, 05:23
Krótko o sobie: Nie chcesz znajdziesz powód - chcesz znajdziesz sposób.
Ulubiony Alkohol: Swój.
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 105 razy
Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: nemeto »

Jeśli nie widzisz tutaj cech stygmatyzacji to ja nie mam pytań. Jeśli tytuł zostałby zmieniony przez osobę bezstronną wówczas prawdopodobnie było by mniej przesłanek do takiej a nie innej mojej opinii. Natomiast to Ty zmieniłeś ten tytuł - strona w dyskusji. Więc odebrałem to jako zachowanie mające cel prześmiewczy. Wykorzystałeś do tego swoją pozycję dającą więcej możliwości niż ma druga strona dyskusji.

P.S.
I nie chodzi mi tutaj o same poglądy wyrażane przez strony, a potraktowanie jednej z nich.
Czy nie zachodzi uzasadniona obawa, że w przyszłości to moje posty (te które się nie spodobają) zostaną zebrane w jeden temat który dostanie wymowny tytuł?
Przecież sprawę można było załatwić inaczej.
Ostatnio zmieniony niedziela, 2 sty 2022, 10:43 przez nemeto, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4941
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 848 razy
Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: rozrywek »

Kol @nemeto.
Wiele postów jest kasowanych na prośbę nas, użytkowników.
A autor postu nie wie kto go zgłosił.
Zgłaszający musiał podać powód.

Moich postów osobistych wyleciało więcej tu ze wszystkich was obecnych.
Bo mam czasem za ostry język.

Jeden twój post sam umieściłem w szokujących cytatach, pamiętasz?

Wyjaśniłeś mi swój pogląd, ja się zreflektowałem i usunąłem.

Ale zobacz...możliwe że masz do mnie za to urazę jeszcze, zrozumiem.
Tylko że nawet jeśli masz, to i tak potrafisz normalnie ze mną rozmawiać, bo to robisz. Rozmawiasz normalnie, przynajmniej ja tak myślę.

Teraz o czymś innym:

Uważam że kogoś można aresztować, jak jest agresywny to użyć innych środków, paralizatora, skuć kajdankami. Ale...

Czy pochwalasz opinię że można kogoś bezkarnie katować? Bo wyraża swoje niezadowolenie?
Myślę że nie.
Ja nie pochwalam opini że można nawet kogoś skatować na chodniku, bo ma się pałę, gaz i mundur.

Uważam że jednak prawne środki są właściwsze niż bezprawne.

Jak zrobię coś źle, napluję komuś w twarz, to będę grabił liście na cmentarzu przez miesiąc, ale nie będę bity na chodniku, psa się nie bija, a ja jestem człowiekiem.

Już do demonstrantów strzelali, chcesz powtórki?
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

lesgo58
5000
Posty: 5230
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwie 2011, 13:31
Krótko o sobie: "...coqito ergo sum..."
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Land Krzyżaków. Pogranicze Prus wschodnich.
Podziękował: 1292 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy
Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: lesgo58 »

Widzę, ze zaczynamy sobie nawzajem skakać do oczu.
Po co?
O byle zdanie, przejęzyczenie, niedomówienie zaczynamy robić z igły widły i się nawzajem dziobiemy.
Nie lepiej pewne sprawy (niedomówienie, złe zrozumienie sensu wypowiedzi) wyjaśniać na początku na PW. A dopiero po tym ( gdy zajdzie taka potrzeba) podejmować polemikę na ogólnym.
Nie mam na myśli autocenzury czy też poprawności politycznej. Ale czasami przez pewne lapsusy, niedomówienia, skróty myślowe możemy zrobić więcej krzywdy sobie nawzajem. I to niepotrzebnej.
Jesteśmy tylko ludźmi. Zebraliśmy się na forum o określonej tematyce. I tego się trzymajmy.
Oczywiście - po godzinach można pogadać na luźne tematy. Ale w ramach zdrowego rozsądku. Gdy dyskusje zaczynają się radykalizować to zaczyna robić się niemiło.
Ostatnio zmieniony niedziela, 2 sty 2022, 11:18 przez lesgo58, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego

niebieski-n2
50
Posty: 98
Rejestracja: czwartek, 11 paź 2018, 21:35
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy
Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: niebieski-n2 »

Jet tu jakiś administrator???
Czy jeden niezrównoważony moderator zakłada konfliktowe tematy, zupełnie niepasujące do tematyki forum, jeden po drugim, nie wiadomo po co i potem robi z nimi i w nich co chce?
Nie ma w sieci innych miejsc na takie dyskusje, czy w innych miejscach, gdzie jest się na równi z innymi, gorzej się dyskutuje?
Zaśmiecasz to forum moderatorze i działasz na jego szkodę, nie powinieneś nigdy być moderatorem!!!
Awatar użytkownika

Autor tematu
radius
7000
Posty: 7348
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1697 razy
Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: radius »

Dziękuję za opinię :D
SPIRITUS FLAT UBI VULT
Awatar użytkownika

dynio
500
Posty: 527
Rejestracja: środa, 13 cze 2018, 06:47
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 58 razy
Re: RE: Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: dynio »

lesgo58 pisze:@dynio
Od razu wstyd!!!
Wiadomo, że zawsze w dyskusji znajdą się osoby z radykalnymi poglądami. ale od tego jest forum i dyskusja aby wymieniać się poglądami. W ten sposób się rozwijamy. Oczywiście kto chce się rozwijać.
Kto ma psyche betonową i do życia podchodzi bezmyślnie i bezrefleksyjnie to nic go nie ruszy.
Zgadzam się z Tobą Leszku w 100%
Pisząc "wstyd" miałem na myśli postepowanie mod. wzgl Drupi'ego, a w szczególności personalne stygmatyzowanie poprzez przypisanie mu tematu.

Chociaż sam jestem wierzącym i praktykujacym katolikiem, to też w wielu kwestiach nie zgadzam się z kolegą @Drupi, to nie uważam postepowania @radiusa za właściwe (mimo że ten tekst z policją był już przegięciem).

Jak rozpoczyna się dyskusję to trzeba się liczyć ze skrajnymi pogladami (mamy w końcu demokrację czyż nie?) i być przygotowanym na tego typu "zaczepki".

Na marginesie: za dużo ostatnimi czasy wiecej na tym forum pisze się o polityce i dzielących Nas jako społeczeństwo tematach niż o tym do czego to forum zostało stworzone...

Korzystając z okazji życzę WSZYSTKIM szczęśliwego Nowego Roku

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
"priusquam superbia ambulat" - pycha kroczy przed upadkiem

Drupi
800
Posty: 830
Rejestracja: poniedziałek, 19 sty 2015, 20:36
Krótko o sobie: Na ile moge to pomagam ludziom.
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 73 razy
Otrzymał podziękowanie: 94 razy
Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: Drupi »

Radius - nie zgadzam się z twoim pomysłem zmiany TEGO tematu na prześmiewczy jako moja moralnosć, bo nie jest to TYLKO moja moralność. Uprawiasz manipulację. Co do praw policji to nie są moje prawa TYLKO ICH PRAWA. Czy moje widzimisię, które i tak nic nie zmieni, ich praw.
To co tu wyprawiacie przechodzi wszelkie pojęcie. Jak tak chcesz to usuwaj moje konto. Ja mam dość
Tematy polityczne nie powinny mieć tu miejsca.
Poróżniają i skłucają ludzi a jeszcze widzę poobcinany conajmniej jeden mój post. Nie szukam.
Albo polityka z tąd znika albo ja.
Więc myślę że nie zniknie i odejde ja. :bardzo_zly:
Ostatnio zmieniony niedziela, 2 sty 2022, 12:26 przez Drupi, łącznie zmieniany 1 raz.
I like noble drinks.

rastro
2500
Posty: 2604
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 301 razy
Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: rastro »

Widzisz @Drupi - ty są dwie rzeczy pierwsza to temat chyba nie zmienił nazwy, ale zostały wydzielone posty to raz. Ważniejsza sprawa jest taka, że w tamtym temacie wszedłeś w dyskusję z radykalnymi poglądami, praktycznie rzucając epitety we wszystkich, którzy mają choć odrobinę inne poglądy itp., a teraz strzelasz focha jak obrażone dziecko w piaskownicy - w sumie to nawet zalatuje szantażem emocjonalnym - stawiasz warunek, którego niespełnienie będzie skutkowało Twoim odejściem z forum... cóż z mojej strony twoja sprawa. Ale jest inne rozwiązanie, wystarczy zmniejszyć radykalizm poglądów, albo zwyczajnie nie uczestniczyć w tego typu dyskusjach.
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

Skir
1550
Posty: 1551
Rejestracja: poniedziałek, 15 lip 2019, 08:38
Podziękował: 210 razy
Otrzymał podziękowanie: 355 razy
Re: Moralność wg Drupiego

Post autor: Skir »

Trochę qrna emaptii. Temat bezpośrodnio wskazuje na odwołania do dulszczyzny.
Czy jeśli za chwilę ktoś założy temat: "Moralność według @rasto" albo "Świat według @rasto" , "Don @rasto z Manchy" czy "Ostatnia apokalipsa @ rasto", to będzie wszystko OK? Idziemy w tym kierunku?
Nawet jeśli nie zgadzam się z @drupi.
Jest wiele osób na forum, które mają podobne poglądy do @drupi. On odważył się śmiało ich bronić. Nie zgadzam się, polemizuję. I o to chodzi. Zagrywka w piętnowanie i szczucie dla mnie OBRZYDLIWA! Godna TVP, TVN czy Dziennika Telewizyjnego! Mówię wprost! Nawet jak za chwilę powstanie temat "Moralność według Skira:
I love the smell of bimber in the morning.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radioaktywne”