Oset

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Oset
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 7 gru 2021, 20:03

Post autor: Oset »

Dzien dobry/dobry wieczór
Jestem nowy nie tylko na tym forum ale generalnie nie "forumowałem" nigdzie dotąd więc jeśli będę popełniał błędy lub nie do końca właściwie rozkminię zasady tutaj panujące, wybaczcie...
trafiłem tutaj bo od długiego już czasu param się domowym wyrobem spirytualiów (nalewki, syropy, orzechówki, malinówki, wiśniówki itp). Do tej pory korzystałem z kupnego spirytusu lub wódki jednak chciałbym nauczyć sie samodzielnie je wytwarzać. To miejsce wydaje mi się być najwłaściwsze żeby się tego nauczyć. Moja codzienność to praca w teatrze. Lubię to co robię. W tym, według mnie, mocno zwariowanym świecie coraz bardziej cenię sobie to co mogę sam sobie (ewentualnie paru bliskim mi osobom) wytworzyć lub zrobić. Straciłem zupełnie zaufanie do wszelkich kupnych wyrobów ich jakość przez ostatnie lata jest coraz gorsza... Sam gotuję, przygotowuję różne przetwory i zapasy... i lubię to robić. Mam rodzinę (żonę), trzech synów, małego psa, dwa kanarki, i mieszkanie w kredycie frankowym. Moje zainteresowania są z goła nie alkocholowe... historia, turystyka piesza (teraz zwie się to "buszkraft"), kosmologia, kosmogonika i ogólnie rozwój człowieka i jego świadomości. Pozdrawiam Was forumowicze i na Waszą pomoc liczę. (sam nie czuję, że rymuję :D )

Mod.
Tylko już nigdy więcej nie pisz "alkohol" przez "ch"
Ostatnio zmieniony wtorek, 7 gru 2021, 21:09 przez radius, łącznie zmieniany 1 raz.
promocja
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3849
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: Oset

Post autor: Doody »

Witaj I powodzenia :ok:
Pozdrawiam
Darek
Awatar użytkownika

Góral bagienny
2500
Posty: 2926
Rejestracja: środa, 6 mar 2019, 20:40
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Owocówki
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 552 razy
Re: Oset

Post autor: Góral bagienny »

:witam: Dobrze trafiłeś :ok:
Czytaj i ucz się :D
Jakby było coś niezrozumiałego to śmiało pytaj.
Powodzenia :ok:
Wszystko co " wyprodukuje " nazywam BIMBERKIEM :D
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2595
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 236 razy
Otrzymał podziękowanie: 455 razy
Re: Oset

Post autor: jakis1234 »

Witaj, tutaj nauczysz się bardzo dużo w dziedzinie, jak to ładnie napisałeś, spirytualiów, więc czytaj i pytaj.
Pozdrawiam z opolskiego.
Awatar użytkownika

kiwitom23
1500
Posty: 1541
Rejestracja: środa, 2 gru 2020, 23:23
Krótko o sobie: Więcej czasu mojego życia spędziłem poza Polską, mieszkałem w Niemczech, USA, Singapurze, HongKongu, na Javie i na Nowej Zelandii i z tą ostatnią jestem najmocniej emocjonalnie związany.
Ulubiony Alkohol: Whisky, a przede wszystkim irladzka whiskey, choć i burbonem nie pogardzę
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Podziękował: 135 razy
Otrzymał podziękowanie: 218 razy
Re: Oset

Post autor: kiwitom23 »

Lepiej nie mogłeś trafić, to istna kopalnia wiedzy, a nasi koledzy to prawdziwi wynalazcy i eksperymentatorzy. Najpierw trochę poczytaj, poszukaj haseł Cię interesujących, a później pytaj w razie wątpliwości. Tak więc powodzenia.
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami." Ernest Hemingway
Awatar użytkownika

seneka
700
Posty: 718
Rejestracja: sobota, 16 sie 2014, 14:47
Podziękował: 100 razy
Otrzymał podziękowanie: 69 razy
Re: Oset

Post autor: seneka »

No to jak pracujesz w teatrze to picie jest Twoim obowiązkiem. Szwagier mojego brata pracuję w teatrze i miałem okazję poznać paru aktorów. Za kołnierz nie wylewają :D Witamy
ZAISTE WÓDKA POTĘŻNA JEST...ALE BIMBER WIĘKSZĄ MOCĄ WŁADA
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2595
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 236 razy
Otrzymał podziękowanie: 455 razy
Re: Oset

Post autor: jakis1234 »

seneka, mit jak każdy inny. Mój brat jest aktorem i pije mniej niż przeciętny człowiek, a jego LP, też aktorka, jest abstynentką.
Pozdrawiam z opolskiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”