lomek

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
lomek
2
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 20 lis 2018, 20:05

Post autor: lomek »

Cześć wszystkim!

Przeglądam to forum od dłuższego czasu, temat tworzenia alkoholi domowych tak mnie wciągnął że jestem w trakcie robienia swojego pierwszego nastawu :) Zakupy już zrobione, zarówno sprzęt jak i produkty do wina. Na pierwsze wino padło wino z ryżu i rodzynek z dodatkiem przypraw z racji tego, że mamy zimę i owoców brak. Czytałem różne opinie na temat tego przepisu ale mój plan jest taki, żeby zdobyć trochę doświadczenia - jeśli coś z tego wyjdzie to w sezonie letnim nastawię coś owocowego. Postanowiłem zarejestrować się, żeby w razie kłopotów mieć dostęp do fachowej pomocy.
promocja
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7279
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1691 razy
Re: lomek

Post autor: radius »

Witaj na forum i czerp z niego wiedzę garściami (kielichami) :ok:
SPIRITUS FLAT UBI VULT

gadaka
350
Posty: 351
Rejestracja: sobota, 8 wrz 2012, 23:21
Podziękował: 46 razy
Otrzymał podziękowanie: 22 razy
Re: lomek

Post autor: gadaka »

Witaj :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”