Znaleziono 4 wyniki

autor: lomek
wtorek, 27 lis 2018, 09:22
Forum: Sprzęt Winiarski
Temat: Zapach fermentacji w pomieszczeniu z balonem
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6606

Re: Zapach fermentacji w pomieszczeniu z balonem

To masz coś nie halo z wentylacją. Cały czas masz odwrotny ciąg? To chyba czujesz w chacie jak sąsiad stawia klocka :hahaha: A może to tylko takie wrażanie, że wieje od kratki? Sprawdzałeś dymkiem z papierosa np.? Albo zakryj kartką kratkę. Na szczęście zapachów z mieszkań sąsiadów u siebie nie czu...
autor: lomek
poniedziałek, 26 lis 2018, 18:32
Forum: Sprzęt Winiarski
Temat: Zapach fermentacji w pomieszczeniu z balonem
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6606

Re: Zapach fermentacji w pomieszczeniu z balonem

Kanał wentylacyjny to pierwsze o czym pomyślałem, ale jest problem ze jak przystawie rękę do kratki to czuje wiatr wiejacy do srodka lazienki i wydaje mi sie ze zapachy beda wlatywaly spowrotem.. Pytanie czy zapachy z szamba w odplywie pralki nie wpłyną na fermentacje?? M- Nie cytuj posta poprzedzaj...
autor: lomek
poniedziałek, 26 lis 2018, 17:10
Forum: Sprzęt Winiarski
Temat: Zapach fermentacji w pomieszczeniu z balonem
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6606

Zapach fermentacji w pomieszczeniu z balonem

Cześć, Prowadzę fermentację w bloku, w toalecie. Problem jest taki, że po 2 dniach zaczęło dawać dość ostro zapachami fermentacji na całe mieszkanie. Z jednej strony fajnie, bo drożdże rzuciły się na cukier jak dzikie i fermentuje aż miło. Tylko pytanie, co zrobić z tym zapachem. Przyszedł mi do gło...
autor: lomek
wtorek, 20 lis 2018, 20:15
Forum: Przywitaj Się!
Temat: lomek
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1819

lomek

Cześć wszystkim! Przeglądam to forum od dłuższego czasu, temat tworzenia alkoholi domowych tak mnie wciągnął że jestem w trakcie robienia swojego pierwszego nastawu :) Zakupy już zrobione, zarówno sprzęt jak i produkty do wina. Na pierwsze wino padło wino z ryżu i rodzynek z dodatkiem przypraw z rac...

Wyszukiwanie zaawansowane