Międzynarodowe targi handlowe sadownictwa, destylacji i Inżynierii Rolniczej

Tu możecie pisać posty, które mają wymiar bardziej filozoficzny niż teoretyczny na temat alkoholu wytwarzanego w domu...

Autor tematu
forma
300
Posty: 314
Rejestracja: sobota, 20 gru 2008, 12:51
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy

Post autor: forma »

We Friedrichshafen w Niemczech są organizowane Międzynarodowe targi handlowe sadownictwa, destylacji i Inżynierii Rolniczej, mam na myśli odwiedzić hale poświęconą na destylacje,główny nacisk jest skierowany na destylaty owocowe i zbożowe w tym kolumny półkowe ale i nie tylko.Wszystko można obejrzeć, dotknąć, kupić,sprzedać a nawet wymienić się doświadczeniami.
Jeżeli jechać i zobaczyć coś ciekawego to głównie tam.Wystawa jest organizowana co dwa lata i teraz wypada 19-21 luty 2018r
Może warto było by skrzyknąć się i pojechać większą grupą? koszt biletu 11 euro.Termin co prawda odległy,pisze informacyjnie ...
NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW TEN,CO NIC NIE ROBI !!!
alembiki
Awatar użytkownika

herbata666
1100
Posty: 1108
Rejestracja: sobota, 3 lis 2012, 19:39
Krótko o sobie: Domowy konstruktor, różnych nietypowych destylatorów.
Ulubiony Alkohol: Własny
Status Alkoholowy: Konstruktor
Lokalizacja: Centrum, Warszawa
Podziękował: 169 razy
Otrzymał podziękowanie: 497 razy
Re: TARGI

Post autor: herbata666 »

Ja jestem na 97%, dzięki za info.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
[linia][/linia][i]Pozdrawiamy
SztukaDestylacji
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5382
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 667 razy
Kontakt:
Re: Międzynarodowe targi handlowe sadownictwa, destylacji i Inżynierii Rolniczej

Post autor: Zygmunt »

23-25 luty, nie 19-21. Budowa stoiska od 20:)
www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"
Awatar użytkownika

275synio
50
Posty: 86
Rejestracja: wtorek, 6 wrz 2016, 21:53
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy
Re: Międzynarodowe targi handlowe sadownictwa, destylacji i Inżynierii Rolniczej

Post autor: 275synio »

Toż to za rok.....
Szkoda.

Autor tematu
forma
300
Posty: 314
Rejestracja: sobota, 20 gru 2008, 12:51
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy
Re: Międzynarodowe targi handlowe sadownictwa, destylacji i Inżynierii Rolniczej

Post autor: forma »

Zygmunt ma racje,ja posiadam terminarz budów,jako że działam w tej branży to znam temat od podszewki,warto było by pojechać tam, zobaczyć jak to działa i na kolejnych, może odważy się ktoś wystawić swoje produkty.Miejsce jest idealne bo i Austriacy i Szwajcarzy masowo tam przyjeżdżają a nasi forumowi konstruktorzy uważam że mieli by z czym się pokazać. Budowałem kiedyś stoisko na tej messie i jeszcze nie interesowałem się tak bardzo naszym hobby i pamiętam jak dziś trzymałem w rękach te kołpaki z kolumn półkowych i dumałem co to może być..... :odlot: i ten cały dragon still też się wystawiał.Pamiętam też dwóch producentów tych dużych niemieckich miedzianych destylatorów,a u gospodarzy z ciekawości wchodziłem oglądać ich aparaty to wszystko w miedzi,może warto pokazać im nasze Polskie argumenty 304 i 316 ... A przy okazji można by było przelecieć się zeppelinem bo po drugiej stronie ulicy od messy jest ich baza i cały czas fruwają jak pogoda dopisuje rzecz jasna.... Poza tym jak coś to służę pomocą.....
NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW TEN,CO NIC NIE ROBI !!!
Awatar użytkownika

Mafiej
250
Posty: 268
Rejestracja: poniedziałek, 18 wrz 2017, 23:27
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem, tak mi mówią :-)
Ulubiony Alkohol: Jeszcze nie znalazłem, ale preferuję whisky.
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: Rogaland Norwegia
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podziękowanie: 25 razy
Re: TARGI

Post autor: Mafiej »

forma pisze: Wystawa jest organizowana co dwa lata i teraz wypada 19-21 luty 2018r
Zygmunt pisze:23-25 luty, nie 19-21. Budowa stoiska od 20:)
Czyli to za półtora miesiąca. Mam rozumieć że @Zygmunt tam będzie, a czy ktoś jeszcze tam się wybiera z forumowiczów?
herbata666 pisze:Ja jestem na 97%, dzięki za info.
A i chyba Piotr na 97% ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bimbrownia”