[WAŻNE] - Dlaczego twój post może zniknąć!

Jak i z czego zrobić idealny zacier lub nastaw, który będzie podstawą do otrzymania oczekiwanego destylatu, przepisy, porady, sposoby na dobry na zacier, itp...
Awatar użytkownika

Autor tematu
Agneskate
200
Posty: 230
Rejestracja: sobota, 11 paź 2008, 21:16
Krótko o sobie: Cicha woda... ;P
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy
Kontakt:

[WAŻNE] - Dlaczego twój post może zniknąć!

Post autor: Agneskate »

Uwaga! W związku z uwłaczającym poziomem form pisowni i języka używanych przez niektórych użytkowników w ich postach informuję, co następuje:

:!: - posty pisane bez polskich znaków;
:!: - posty pisane niechlujnie (połknięte literki, brak wielkich liter czy znaków interpunkcyjnych itp.);

będą kasowane bez litości albo nie akceptowane, ewentualnie odsyłane do edycji autorowi. A jeśli moderatorzy bądź admini nie zdążą wykasować niechlujnego posta pod którym będzie masa odpowiedzi (w końcu nie siedzimy non stop w sieci....) będziemy ładnym czerwonym kolorem zaznaczali błędy ku zawstydzeniu autora posta.

Zastrzega się jednak, że każdemu użytkownikowi niezależnie od ilości napisanych postów może zostać wprowadzona ponownie konieczność "akceptacji postów", gdy nie stosuje się do regulaminu forum, w szczególności: pisze niedorzeczności bądź powoduje kłótnie.

Przypominam również 8 punkt regulaminu forum:

"Uprasza się wszystkich użytkowników o używanie opcji "Edytuj Post". Służy ona nie tylko do poprawienia jakiegoś błędu, który wdarł się do posta, ale także do dopisania czegoś, o czym się zapomniało. Nie może być sytuacji, żeby nastąpiły po sobie 2 posty jednego użytkownika - takie wypowiedzi będą poprawiane przez moderatora z odpowiednią adnotacją."
Dodam, że jeśli poprawianie autora po raz kolejny nie da skutku - jego posty (w najlepszym wypadku) wylądują w "śmietniku".
Jedynym wyjątkiem kiedy może nastąpić post po poście jest przypadek gdy osoba chce po dłuższym czasie ożywić zapomniany temat.
Pozdrawiam Aga

profimator_1200x350
Zablokowany

Wróć do „Zaciery i Nastawy”