Podziękowania

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)

Moderator: amator

Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Roger
250
Posty: 253
Rejestracja: środa, 14 wrz 2011, 12:14
Krótko o sobie: ... to co mnie interesuje to ŻYCIE... i wszystko co z nim związane aby było lepsze i przyjemniejsze ;)
Ulubiony Alkohol: no troszkę ich jest ... :> ;)
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: W-wa & Lubuskie
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 42 razy

Post autor: Roger »

Nie mogłem wyszukać takiego tematu na forum jeśli jest to przepraszam i proszę o przeniesienie tam posta.


Chciałbym serdecznie podziękować koledze @kochanek Karnei@ za przemiłe choć krotkie spotkanie na obcej ziemi. Dzięki Tobie stałem się posiadaczem paru szlachetnych drzewek derenia że o zamrożonej baterii owoców nie wspomnę, bezskutecznie szukałem tych odmian już jakiś czas.
Raz jeszcze wielkie dzięki Irek i do miłego ... może teraz u nas ;)

Wysłane z GT-9500I za pomocą Tapatalk 4
Pozdrawiam

Robert ;)
-----------------------------------
˙˙˙˙˙˙ ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ ǝz ɐpoʞzs ˙˙˙˙˙˙˙ ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ
oj ciężko jest lekko żyć :(
promocja
Awatar użytkownika

kochanek Kranei
150
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 19 kwie 2012, 21:53
Krótko o sobie: Postępuję według zasady: stalowa ręka na łagodnym sercu. Ale dzień w którym nie zrobię komuś psikusa uważam za stracony.
Ulubiony Alkohol: Moje nalewki, owocówki, czerwone wino,
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: EU
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 59 razy
Re: Podziękowania

Post autor: kochanek Kranei »

I ja dziękuję za sprawunki, których się bezczelnie domagałem. Co do dereni, to cieszę się, że udało mi się dotrzymać danego słowa. Dla takiego towarzystwa, też jasnofiołkowego, ktorego nie chciałeś oddać, to chętnie potelepie się kiedyś tych kilkadziesiąt km dalej. Dodam tylko, że niedziela była dla mnie mniej pechowa niż sobota. Po drodze dwukrotnie zjeżdżałem z autostrady i wytargowałem 8 pojemników fermentacyjnych od 10 do 50 l a na dodatek dosłownie za centy kupiłem skrzynkę fikuśnych butelek do nalewek.
NUNC EST BIBENDUM!
kochanek Kranei
Awatar użytkownika

klodek4
1450
Posty: 1474
Rejestracja: czwartek, 21 lip 2011, 15:50
Ulubiony Alkohol: dobry
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: elda/alicante/, hiszpania
Podziękował: 369 razy
Otrzymał podziękowanie: 64 razy
Kontakt:
Re: Podziękowania

Post autor: klodek4 »

Teraz ja!!!
Niestety jako "zagraniczny" /Hiszpania/, nie mam możliwości uczestnictwa w tzw wymiance próbek, za co szczerze żałuję, ale.....mam możliwość wysyłki do Polski a z tamtąd do mnie.
Dziś dostałem przesyłkę, więc pragnę podziękować, w szczególności kol wawaldek11 za bezinteresowną, bardzo zróżnicowaną i miłą memu sercu paczuszkę /10 buteleczek/, kol pawgin, za 4 buteleczki testowych trunków /w osobnym temacie opiszę w niedługim czasie/, jak również za wcześniejsze, inne pomoce, kolegom Radius, Zygmunt, Kamal, Wiking, Jan Okowita, Manowar, Bohema.żaba, Partyzant /niedługo pójdzie przesyłka do Ciebie/, jeśli kogoś pominełem to przepraszam, pozdrawiam Was wszystkich.
Niech moc będzie z Wami.
Ps. Jakby ktoś, coś miał, to zapraszam na priv :D:lol:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 15 gru 2014, 17:37 przez klodek4, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2371
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: Podziękowania

Post autor: Kamal »

Ja również dziękuje Ci klodku4, i dziękuję kolegom - wawaldek11, Zygmunt, Partyzant i jurek1978 :-)

Pozdrawiam
Kamal :-)
Obrazek
Awatar użytkownika

Lootzek
850
Posty: 887
Rejestracja: środa, 19 wrz 2012, 00:23
Krótko o sobie: Psotnik, dłubacz i leń patentowany.
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 97 razy
Otrzymał podziękowanie: 171 razy
Re: Podziękowania

Post autor: Lootzek »

Temat odkopuję ;)
Chciałbym podziękować koledze KS2507 za zmajstrowanie mi tak zacnej kolumny :) Sprzęt wykonany przepięknie i profesjonalnie, działa jak marzenie! Po jednym telefonie o poradę jak zaradzić małemu problemowi (wynikłemu z mojej winy), potrzebowałem dosłownie może 20 minut by opanować machinę i czułem jakbym miał ją na stanie od lat :)
Tu podziękowania i dla Was, jako ogółu społeczności, bo to dzięki waszej wiedzy i doświadczeniu którymi się dzieliliście, mogłem się cieszyć przyjemną i bezproblemową pierwszą psotyfikacją wreszcie na własnej kolumnie :)
Wasze zdrowie! :pije:
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4941
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 848 razy
Re: Podziękowania

Post autor: rozrywek »

A ja troszkę mniej personalnie.....chciałem podziękować całej psotniczej Braci, Forum AD, za to że istnieje, za zdobytą wiedzę, dobre rady, ciekawe pomysły. oraz za to czego się jeszcze tutaj nauczę.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

bbaarrtt
30
Posty: 32
Rejestracja: wtorek, 10 gru 2013, 11:08
Ulubiony Alkohol: Własny. ;P
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podziękowanie: 3 razy
Re: Podziękowania

Post autor: bbaarrtt »

rozrywek pisze:A ja troszkę mniej personalnie.....chciałem podziękować całej psotniczej Braci, Forum AD, za to że istnieje, za zdobytą wiedzę, dobre rady, ciekawe pomysły. oraz za to czego się jeszcze tutaj nauczę.
Do takich podziękowań myślę, że większość z nas powinna się dołączyć!
Dziękuję więc i ja! Kopalnia wiedzy, ale i moderacja jakich mało - dzięki czemu forum nie zamienia się w "śmietnik".
Druga sprawa dziękuję kolegom @Kula, @wawaldek11 za akcję Melasa, i koledze @Władek. za transport tejże.
Awatar użytkownika

kochanek Kranei
150
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 19 kwie 2012, 21:53
Krótko o sobie: Postępuję według zasady: stalowa ręka na łagodnym sercu. Ale dzień w którym nie zrobię komuś psikusa uważam za stracony.
Ulubiony Alkohol: Moje nalewki, owocówki, czerwone wino,
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: EU
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 59 razy
Re: Podziękowania

Post autor: kochanek Kranei »

Mimo, iż jestem zmęczony podróżą i dopija mnie temperatura panująca obecnie w Pieninach, (nawet 3 zimne piwa nie pomagają!), pragnę gorąco podziękować kolegom z naszego forum za otrzymaną pomoc. Najpierw wymienię grOOObego, który potrafi tak paczki wysyłać, źe pod choinkę trafiają. Nie dość, że dotrzymując słowa wysłał mi nagrodę konkursową, to podług zasady prosisz - masz dołożył orzechówkowy macerat, bo płakałem na forum. Mało tego dołoźył próbki własnych specjałów i to takich, że jedna jeszcze młoda rozwódka pytała gdzie grOOOby mieszka. Do kol. Lootzka napisałem prosząc o coś swojskiego na moje nadchodzące urodziny. I przyszło dokładnie to, o co prosiłem. Pani Matka powąchawszy stwierdziła, że pachnie cudownie. Teraz chciałbym wspomnieć dwóch kolegów: ramzola i WT_G. A było to tak: moje menzurki wzięły i pierdyknęły o posadzkę i się rozbiły. Na olx znalazłem ale poza moją małą ojczyzną na Zdolnym Śląsku. Szukałem więc kogoś, kto mieszka w tych miastach. Wyszukiwarka wyrzuciła mi właśnie ich. Pogrzebałem w pamięci i wyszło, że mile obu wspominam. No to piszę jak to ja: taka i taka sprawa, czy byłbyś łaskaw i w ogóle. Okazało się, że żaden nie mieszka w tych miastach a poza ale nie ma sprawy. Obaj nałożyli kilkanaście czy kilkadziesiąt kilometrów, żeby to szkło odebrać, zapłacić i do mnie wysłać lub mi przekazać. Obaj zapakowali jak to Niemcy mówią: bombenfest. Dołożyli własnych specjałów i ramzol wysłał a WT_G nawet z ważnego posiedzenia się wyrwał, żeby mi rękę uścisnąć. Wszystkim najmocniej dziękuję. To jest ta inna strona naszego forum. I tu nie chodzi o jakąś elitę, jakieś zamknięte towarzystwo a o zobowiązania jakie płyną z bycia na AD. Kiedyś szlachectwo zobowiązywało, dziś nas uczestnictwo na tym forum.
Pozdrowienia z Pienin,
NUNC EST BIBENDUM!
kochanek Kranei
Awatar użytkownika

Lootzek
850
Posty: 887
Rejestracja: środa, 19 wrz 2012, 00:23
Krótko o sobie: Psotnik, dłubacz i leń patentowany.
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 97 razy
Otrzymał podziękowanie: 171 razy
Re: Podziękowania

Post autor: Lootzek »

Bo kto pije ledwo trzy piwa w taki upał? :O Toż odwodnić się można, tylko półtora litra płynu.. Powiadam Ci, popraw się! :D
A poważnie: Na zdrowie i miłego wypoczynku! :)
Awatar użytkownika

K-Zaq
50
Posty: 58
Rejestracja: środa, 9 lip 2014, 19:10
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Mamrot :D
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: Pogranicze Świętokrzysko-Lubelskie :)
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowanie: 18 razy
Re: Podziękowania

Post autor: K-Zaq »

Chciałem podziękować serdecznie koledze kochanek Kranei za przesyłkę. Przetestowałem przed chwilą obie naleweczki, owoce jutro wylądują w słoju :) Podziękowania szczególne, bo wyjątkowy z Ciebie osobnik. Kiedyś luźno rzuciłeś o małej przesyłeczce dla mnie i mając sporo rzeczy na głowie, urlop, wakacje, jeszcze wykombinowałeś jak mi tu sprawnie wysłać paczuszkę :) Jeszcze raz dziękuję i czekam na odpowiedź na PW w sprawie rewanżu ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”