Michał007

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Michał007
30
Posty: 41
Rejestracja: sobota, 7 sty 2023, 12:20
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Post autor: Michał007 »

Witam, nazywam się Michał. Od jakiegoś czasu czytam różne tematy na tym forum, oraz przekonuję Żonę do mojego nowego hobby :D . Na początek chciałbym uzyskiwać spirytus z cukru a z czasem jak się "wkręcę" to może będą inne eksperymenty. Żona już przekonana i sprzęt wstępne też mam wybrany.
https://destylatorymiedziane.pl/pl/kolu ... 24487.html
Tymczasem będę dalej czytał i powoli szykował się do zamawiania aparatury. Pozdrawiam
Awatar użytkownika

Kasko
300
Posty: 300
Rejestracja: sobota, 22 gru 2018, 22:18
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 43 razy
Re: Michał007

Post autor: Kasko »

Witaj. Świetny wybór. Jak później żonce zrobisz drinka ze swojego alkoholu to już całkiem ją przekonasz. Powodzenia.

Autor tematu
Michał007
30
Posty: 41
Rejestracja: sobota, 7 sty 2023, 12:20
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy
Re: Michał007

Post autor: Michał007 »

Pochwalę się pierwszymi sukcesami. Ostatnio miałem mała imprezę domową. Grupa może mało reprezentatywna bo składała się z trzech osób. Każdy dostał do spróbowania wódkę sklepowa ( nazwy nie podaje ale średnia półka cenowa). Moją wódkę ze skrobi i moją wódkę z cukru. Nikt nie wiedział co dostaje do spróbowania. Powiedziałem również kto co wybierze, będzie mógł to pić cały wieczór. Oczywiście do próby alkohol w temperaturze pokojowej. Wszyscy jednogłośnie powiedzieli że najbardziej smakuje moja wódeczka ze skrobi i to wszyscy chcieli pić. Cukier zajął 2 miejsce i też mówili że dobry. Najgorzej wypadła wódka sklepowa, pojawiły się głosy że ona śmierdzi i nie chcą tego pić. Następnego dnia po imprezie wszyscy zadowoleni. To wszystko udało mi się osiągnąć czytając godzinami to forum i korzystając z waszej pomocy. Dziękuję
Awatar użytkownika

Mrooq
300
Posty: 314
Rejestracja: środa, 1 wrz 2021, 19:04
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 37 razy
Re: Michał007

Post autor: Mrooq »

Kolejne potwierdzenie że wpierw należy zdobyć wiedzę np. czytając forum, potem zakupy a następnie wszyscy są zadowoleni z końcowego efektu.
Kaca po ostrej imprezie masz wtedy jak bardziej pamiętasz muzykę której słuchałeś, niż kobiety z którymi tańczyłeś.

użytkownik usunięty
Re: Michał007

Post autor: użytkownik usunięty »

Super !!
:klaszcze:
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2739
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Michał007

Post autor: JanOkowita »

:klaszcze: Co domowe to zdrowe! :poklon;
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”