Boston

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Boston
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 11 gru 2018, 19:24
Podziękował: 2 razy

Post autor: Boston »

Witam wszystkich.
Jako staropolska tradycja nakazuje Boston wita wszystkich samogonem, chlebem i słoniną... Wszystko oczywiście 100% home product!
Nowy na forum jednakże z doświadczeniem w produkcji destylatów cukrowych i owocowych oraz win w domowym zaciszu piwnicznym... Do tej pory pracowałem na sprzęcie skleconym na własne potrzeby palnik gazowy, zbiornik ze standardowego kega, kolumna z wypełnieniem druciak, miedź, szkło... odstojniki plus szklana chłodnica wyjęta ze szpitalnego destylatora... to tak w skrócie.
Pora na polepszenie jakości i trochę więcej innowacji więc pojawiam się tu z nadzieją na lepsze jutro.
Pozdrawiam i zabieram się do lektury...
Ostatnio zmieniony wtorek, 11 gru 2018, 20:46 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3849
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: Boston

Post autor: Doody »

Witaj i powodzenia :ok:
Pozdrawiam
Darek
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4941
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 848 razy
Re: Boston

Post autor: rozrywek »

A Boston to ksywka czy miasto? Czy jedno i drugie? UK czy juesej?
Tak z ciekawości pytam bo cała rodzina w Bostonie i masa znajomych również
Witam serdecznie na forum.
Ostatnio zmieniony środa, 12 gru 2018, 14:22 przez rozrywek, łącznie zmieniany 1 raz.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

Autor tematu
Boston
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 11 gru 2018, 19:24
Podziękował: 2 razy
Re: Boston

Post autor: Boston »

Boston to ksywka i bliżej mi zdecydowanie do Boston UK niż do tego za wielką wodą...

jacek8l
50
Posty: 69
Rejestracja: piątek, 2 lis 2018, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 5 razy
Re: Boston

Post autor: jacek8l »

Witaj Boston! Zanim coś kupisz/zrobisz zbierz informacje z kilku źródeł. Samo forum jest dobre jako baza ale nie da Ci tego co rozmowa z kilkoma osobami które się na tym znają (lub nie) najlepiej jesli te osoby będa miały różne poglądy. Ja skonfrontowałem zbyt mało znawców i tylko zdrowy rozsądek pomógł mi nie utopić "za mocno" kasy. Do ideału daleko i już zainwestowałem w pierwsze przeróbki, a przeróbki są najgorsze bo jak się na poczatku nie zrobi dobrze to potem jest robota, myślenie i robota. Ale mimo wszystko produkt bardzo dobry :)

Autor tematu
Boston
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 11 gru 2018, 19:24
Podziękował: 2 razy
Re: Boston

Post autor: Boston »

Dziękuję za radę jacek8l.
Dokładnie taki zamiar mną kierował kiedy tu się pojawiłem... teraz wiem już że wybór nie będzie tak prosty jak się to wydaje na początku... Wszystko by się chciało mieć i bawić po trochę każdą zabawką... ale tak się nie da bez hojnego wujka z ju-es-ej czy choćby nawet z rajchu... Będzie pewnie nie jedna zagwozdka do przemyślenia i nie jedna bezsenna noc spędzona na bitwie z myślami to czy tamto wybrać... no cóż, takie to już uroki tej pasji... najważniejsze to się dobrze bawić przy tworzeniu swojego C2H5OH

Mod. - Nie cytuj w całości postu przedmówcy.
Ostatnio zmieniony sobota, 22 gru 2018, 21:11 przez inblue, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”