ksiazemarek

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
ksiazemarek
30
Posty: 41
Rejestracja: piątek, 21 sie 2015, 20:36
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Bez znaczenia byle domowy :)
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Post autor: ksiazemarek »

Witajcie! Czytam to forum od jakiegoś czasu, lecz nareszcie przyszła pora na przedstawienie się i napisanie kilka słów od siebie :)
Kiedyś nie myślałem nawet o robieniu własnych trunków, lecz niedawno odnalazłem stary zeszyt z przepisami taty i po kilku latach degustacji trunków kolegów i znajomych postanowiłem spróbować własnych sił w tej dziedzinie.
Mam sprzęt i możliwości więc będę korzystał.
Na moim koncie jest już kilka cukrówek i jedna powiedzmy coś na wzór śliwowicy. Mówię, tak ponieważ prawdziwej chyba nigdy nie piłem, więc nie mam porównania.
Oczywiście nie będzie to moja ostatnia destylacja, więc liczę na dobre rady i podpowiedzi z waszej strony.
Pozdrawiam wszystkich!
koncentraty wina
Awatar użytkownika

Lootzek
850
Posty: 887
Rejestracja: środa, 19 wrz 2012, 00:23
Krótko o sobie: Psotnik, dłubacz i leń patentowany.
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 97 razy
Otrzymał podziękowanie: 171 razy
Re: ksiazemarek

Post autor: Lootzek »

Witaj serdecznie, szperaj po forum, na 99% nurtujących Cię pytań znajdziesz tu odpowiedź. No i powodzenia w wytwarzaniu coraz to lepszych trunków! :D

marcek10
100
Posty: 137
Rejestracja: niedziela, 10 sie 2014, 10:53
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy
Re: ksiazemarek

Post autor: marcek10 »

Do niedawna na samo słowo bimber miałem odruch :womit: ale za sprawą kolegów stopniowo kieliszek po kieliszku przyswoiłem płyn. A teraz no cóż nawet mój ojciec nie wierzy, że sam zabrałem się za wytwarzanie :D Witam i życzę dobrych wyników :)
Awatar użytkownika

Autor tematu
ksiazemarek
30
Posty: 41
Rejestracja: piątek, 21 sie 2015, 20:36
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Bez znaczenia byle domowy :)
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy
Re: ksiazemarek

Post autor: ksiazemarek »

Dziękuję za miłe powitanie :) Wyniki mam myślę niezłe już na początku, bo nikt nie :womit: po wypiciu moich trunków, ale kazali jeszcze potrenować, poeksperymentować, aż dojdę po pewnej wprawy.
Moce, jakie wyciągam na swojej aparaturze wahają się w granicach 93%, ale to dzięki usprawnieniom, które podpatrzyłem na forum.
Co do zapachu i smaku muszę potrenować, ale jak na sam początek zabawy to koledzy powiedzieli, że wyniki mam bardzo dobre.
Czyli teraz tylko dopracować to, co już opanowałem.

Adam Śliwiński
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: piątek, 15 sty 2016, 17:29
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Kontakt:
Re: ksiazemarek

Post autor: Adam Śliwiński »

Hej z tej strony Adam, również postanowiłem napisać trochę na swój temat z racji tego, że nikt mnie tutaj nie zna, ponieważ jestem nowy. Mam 23 lata i jestem towarzyskim człowiekiem i lubię poznawać nowych ludzi. Jestem ogromnym fanem zespołu Metallica i ciągle ich słucham. Interesuję się grą na gitarze oraz pisaniem tekstów. Staram się czerpać z życia jak najwięcej i to co najlepsze dlatego uwielbiam mocne alkohole :)
http://sabinahaliniak.wix.com/kosmetyki
Awatar użytkownika

Pretender
2500
Posty: 2993
Rejestracja: piątek, 11 lis 2011, 14:17
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Centrum
Podziękował: 38 razy
Otrzymał podziękowanie: 251 razy
Re: ksiazemarek

Post autor: Pretender »

ksiazemarek pisze:Witajcie! Czytam to forum od jakiegoś czasu, lecz nareszcie przyszła pora na przedstawienie się i napisanie kilka słów od siebie :)
Kiedyś nie myślałem nawet o robieniu własnych trunków, lecz niedawno odnalazłem stary zeszyt z przepisami taty i po kilku latach degustacji trunków kolegów i znajomych postanowiłem spróbować własnych sił w tej dziedzinie.
Mam sprzęt i możliwości więc będę korzystał.
Na moim koncie jest już kilka cukrówek i jedna powiedzmy coś na wzór śliwowicy. Mówię, tak ponieważ prawdziwej chyba nigdy nie piłem, więc nie mam porównania.
Oczywiście nie będzie to moja ostatnia destylacja, więc liczę na dobre rady i podpowiedzi z waszej strony.
Pozdrawiam wszystkich!
Czytaj i korzystaj z wiedzy, tego nie zabraknie. A jak bedzie problem to pytaj.
Witamy na forum.

Ps
Jakieś ciekawe przepisy w zeszycie znalazłeś może? 8-)
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2369
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: ksiazemarek

Post autor: Kamal »

Witaj ;)
Co do smak, zapachu to poczytaj temat o węglu aktywnym. :-)
K.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”