kiko25

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
kiko25
10
Posty: 16
Rejestracja: środa, 4 maja 2011, 05:33

Post autor: kiko25 »

Witam wszystkich! Ukłony dla administratorów i moderatorów w pierwszym rzędzie!:) Coś o mnie?? Hmmm... Jestem mocno po 30-tce, mieszkam od 2 tygodni poza centrum miasta w wynajmowanym mieszkaniu (jestem w trakcie budowy szkieletowca). Oczywiście nie jestem kawalerem! Pracuję na kopalni-zajmuję się wzbogacaniem węgla. O dziwo widzę masę podobieństw między wzbogacaniem węgla a "wzbogacaniem" destylatów! Idea przyświeca podobna-a i stopień trudności jest wielki. Kiedyś może rozwinę wątek jeśli będzie popyt na to. Co lubię?? Lubię rower, lubię muzę i oczywiście lubię alkohol;) Na szczęście źle znoszę "sztafety" a krótkie sprinty choć zdarzają się - nie są specjalnością! Preferuję raczej "długie marsze" tylko z najbardziej zaufanymi i oddanymi ludźmi! Zakupiony na allegro sprzęt pragnę wykorzystać w myśl zasady: jakość-nie ilość. Wiem,że mam przeciętny sprzęt i znikomą wiedzę ale z czasem będzie coraz lepiej. Na razie to tyle. POZDRAWIAM! :)
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2768
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 435 razy
Kontakt:
Re: kiko25

Post autor: JanOkowita »

Witaj i czytaj ! :klaszcze:

Pozdrawiam

Jan Okowita
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7361
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1697 razy
Re: kiko25

Post autor: radius »

Witamy na forum :ok:
Jeśli można wiedzieć, to która kopalnia jest twoją Matką Żywicielką :?: :D
Też pracowałem w tym zawodzie a i szkieleciaka kończę budować :lol:
SPIRITUS FLAT UBI VULT

Autor tematu
kiko25
10
Posty: 16
Rejestracja: środa, 4 maja 2011, 05:33
Re: kiko25

Post autor: kiko25 »

Pozdrawiam z"Piasta"! Ładna pogoda-grill nieunikniony. Ale będzie piwo w menu ponieważ destylacja dopiero za parę dni.
Awatar użytkownika

wiking
450
Posty: 479
Rejestracja: środa, 27 kwie 2011, 12:52
Krótko o sobie: Nie zawsze jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 40 razy
Re: kiko25

Post autor: wiking »

Witaj, również pracowałem w tej kopalni,jaki ten świat mały.
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7361
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1697 razy
Re: kiko25

Post autor: radius »

Baaardzo mały :lol: To również i mój były zakład pracy. Jeszcze tu mieszkam, ale za dwa miechy przeprowadzka do nowej siedziby :D
Pozdrawiam brać górniczą :ok:
SPIRITUS FLAT UBI VULT

Autor tematu
kiko25
10
Posty: 16
Rejestracja: środa, 4 maja 2011, 05:33
Re: kiko25

Post autor: kiko25 »

Szósty dzień buzuje zupka. Drożdże Turbo Vodka Star, 8kg cukru-w sumie 30l. Kolo środy lub czwartku zleję znad osadu i zaprawię bentonitem. Na weekend będzie gotowe!! Szykuję w końcu porządnie sprężynki-dokumentnie wygotowałem-już nie zalatują oleiście! Zrobię następny nastaw by mieć do drugiej destylacji koło 8l produktu!
Awatar użytkownika

Diesel
50
Posty: 69
Rejestracja: czwartek, 28 kwie 2011, 16:42
Re: kiko25

Post autor: Diesel »

Witamy Górnika-Bimbrownika :piwo: Ja za to pochodzę z regionu który słynie z kopalń.
pozdrawiam TDi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”