Record Scanner - Nareszcie mam porządek w płytach CD

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)

Moderator: amator

Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.
Awatar użytkownika

Autor tematu
JanOkowita
2500
Posty: 2739
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:

Post autor: JanOkowita »

Cześć,

zapewne wielu z Was ma w swoich zbiorach muzycznych większą ilość płyt CD i płyt winylowych. Ja zawsze miałem problem z sensownym uporządkowanie swoich zbiorów - jak to robić, aby w miarę szybko odnaleźć szukaną pozycję. :(
Jak to robić? Po tytule płyty, po tytule wykonawcy, po nazwie wydawnictwa, po tytułach utworów? Naprawdę nie radziłem sobie z tym i gdy tylko przychodziła faza na puszczenie odpowiedniej muzyki to zaczynała się poszukiwawcza męka przez szuflady.

W końcu kilka tygodni temu natrafiłem na aplikację Record Scanner i teraz nie mam już problemu z szybkim zlokalizowaniem szukanej pozycji w moich zbiorach. Co prawda nie jest bezpłatna, ale jej roczny abonament to raptem wartość 2 płyt CD lub jednej dobrej winylowej.
Dla zainteresowanych polecam jej bezpłatne wypróbowanie (można gratis skatalogować na próbę 30 pozycji w audiotece). Na dodatek od razu mamy orientacyjną wycenę swojego zbioru wg aktualnych średnich cen rynkowych oraz możemy zawartość swojej szafki audio udostępnić np. znajomym.
Jeśli ktoś ma ochotę to tutaj może zerknąć na mój zbiór CD: https://recordscanner.com/user/5jaj3dclj5
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”