Antul

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
Antul
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 21 gru 2021, 20:04

Post autor: Antul »

Cześć Psotniki! Mam na imię Artur i pochodzę z samego południa Wielkopolski. W tym roku skończyłem "Chrystusowe" więc najwyższa pora zacząć przemieniać wodę w procenty . ( obym nie skończył za to na krzyżu )
Na codzień jestem kierowcą samochodu ciężarowego o DMC 16t. i rozworzę produkt regionalny naszego małego zagłębia jakim są MEBLE. Jeśli zauważysz kiedyś biale Atego z napisem Jarstol, Spełniam Twoje Marzenia, to... daruj sobie, nie jestem Dżinem (słowo klucz), złotą rybka, ani tanim żigolo który obciągnie druta za 50zl. Slogan niefortunny, to prawda.
Bardzo lubię muzykę: surowy metal, ale nie żeliwo, czy mosiądz, tylko solidne riffy gitarowe, dżydżydży, "czarcie zwarcie" tak zwane. Muzykę wymagającą a czasem powodującą uczucie dyskomfortu. Jazz to również megusta, a symbioza obu gatunków to już w ogóle mnie podnieca . Inne korelację Jazzu to Funky, sample, muzyka klubowa, ogólnie musi bujać i mieć GROOV.
Jestem Trójkowiczem więc gówien nie słucham .
Słowo klucz: Dżin, a dokładniej - Gin. Myślę, że właśnie dlatego tu jestem. Pokochałem ten alkohol po pierwszej butelce Christies. Pewnie to samo bym powiedział na pierwszym spotkaniu AA
Marzy mi się małą destylarnia i piwniczka pełna butelek Ginu bez tej CHOLERNEJ akcyzy, która jest tak K***sko droga!
Mam nadzieję, że wiedza spisana na tym forum pomoże mi spełnić moje marzenia, tak jak i ja spełniam tym wszystkim, którzy chcą mieć ładne meble w domu

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3849
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: Antul

Post autor: Doody »

Witaj Arturze i powodzenia :ok:
Pozdrawiam
Darek

użytkownik usunięty
Re: Antul

Post autor: użytkownik usunięty »

Serwus.
Witaj w klubie :ok:
Awatar użytkownika

seneka
700
Posty: 718
Rejestracja: sobota, 16 sie 2014, 14:47
Podziękował: 100 razy
Otrzymał podziękowanie: 69 razy
Re: Antul

Post autor: seneka »

Za określenie psotnik masz u mnie minusa ale ogólnie witam :D
ZAISTE WÓDKA POTĘŻNA JEST...ALE BIMBER WIĘKSZĄ MOCĄ WŁADA
Awatar użytkownika

Autor tematu
Antul
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 21 gru 2021, 20:04
Re: Antul

Post autor: Antul »

Szlag! Pierwszy post i już faux pas. Myślałem że Psotniki to synonim ziomala, kompana, kamrata, kumpla. Jeśli obraziłem, posypuję głowę popiołem.
Ps. Przedzieram się przez gąszcz postów, a im dalej w las tym więcej drzew. Oczy szczypią, głową puchnie, a wiedza ulatuje jak z nieszczelnej kolumny.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2595
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 236 razy
Otrzymał podziękowanie: 455 razy
Re: Antul

Post autor: jakis1234 »

Witaj i nie przejmuj się.
Z czasem to się wszystko układa i wkrótce będziesz sam zdziwiony jak mogłeś tego nie wiedzieć :)
Poczytaj, o ginie też jest sporo informacji.
A co do "psocenia", to tutaj masz wyjaśnione:
https://alkohole-domowe.com/forum/dlacz ... 21350.html
Pozdrawiam z opolskiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”