pawelklin

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
pawelklin
10
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 8 wrz 2013, 21:45
Krótko o sobie: Mieszkaniowy psotnik, po fazie spirytusowej poznający świat destylacji prostych.
Ulubiony Alkohol: Nalewki owocowe.
Status Alkoholowy: Producent Wódek
Lokalizacja: Szamotuły
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy

Post autor: pawelklin »

Cześć.
Na imię mam Paweł, mieszkam w Szamotułach. Wiek 40+, żona (póki co wspaniała i wyrozumiała), dwie córki, kot, pies. Mieszkanie + ogródek działkowy.

Jestem początkującym psotnikiem. Nie, zaraz..., przecież trochę już wiem. Właściwie to nawet wydaje mi się, jakbym znał wielu z Was. Przecież przez ostatnie dziewięć miesięcy (konto założyłem we wrześniu 2013 roku) czytam właściwie każdy post, pojawiający się na tym forum. Codziennie. Uczyłem się. Ciągle się uczę. Jestem pod wrażeniem wiedzy i zaangażowania osób, które piszą tu często (oraz tych piszących rzadko a mądrze). Bardzo, bardzo im dziękuję za ogromny wkład i czas poświęcony na ciągłe wzbogacanie tego forum i przy okazji moją edukację. Myślę, że najbardziej aktywni mogliby ze swoich postów wydać ciekawą książkę (do przemyślenia przez najbardziej aktywnych).

Do zostania psotnikiem skłoniło mnie Państwo. A dokładniej prawo i stawki akcyzowe. Uwielbiam nalewki owocowe. Wcześniej spirytus kupowałem. Rocznie robiłem 5-10 litrów gotowej nalewki, wydając kilkaset złotych na spirytus i pijąc je z gośćmi tylko przy ważniejszych okazjach. Po podwyżce akcyzy powiedziałem sobie, dość, basta! NIe stać mnie na to. Czas przejść do szarej strefy.

Tak więc nabyłem sprzęt (kolumna Aabratek LM+OVM, katalizator, keg 30L), dla mnie wypas. Zostałem praktykiem. Miniony weekend (s)pędziłem bardzo pracowicie. Jestem zadowolony. Oby więcej tak dobrze (s)pędzonych weekendów.

No nic, do roboty...
alembiki
Awatar użytkownika

Pretender
2500
Posty: 2993
Rejestracja: piątek, 11 lis 2011, 14:17
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Centrum
Podziękował: 38 razy
Otrzymał podziękowanie: 251 razy
Re: pawelklin

Post autor: Pretender »

Siemasz,
Ale żeś przysłodził ;D
Bardzo rozsądne podejście, sprzęt chociaż bez zdjęć i ipsu zapowiada się dobrze.
No nic, to do roboty ;D
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2373
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: pawelklin

Post autor: Kamal »

Siemka ;)
Obrazek

PETER29
850
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 18 lut 2011, 16:28
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Czysta i browar
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 104 razy
Re: pawelklin

Post autor: PETER29 »

Witamy na forum. Super że zacząłeś od lektury, bo wiedziałeś czego chcesz. Oby więcej takich ludzi jak Ty. :piwo:
_______________________________________________________________________________
Pozdrawiam KRZYSZTOF
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”