krzysiek620

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
krzysiek620
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: piątek, 9 maja 2014, 21:14

Post autor: krzysiek620 »

Witam

Nazywam się Krzysztof, mieszkam na Śląsku. Alkoholami domowymi interesuję się odkąd pamiętam. Destylaty to ten rodzaj pasji, która wciągnęła mnie na całego... Cóż może być piękniejszego jak dzielić się swoją pasją z innymi ludźmi. W każdy swój produkt wkładam całe swoje serce, dlatego jeśli tylko komuś smakuje to jest to dla mnie najpiękniejsze wyróżnienie, najcenniejsza nagroda!
Zawsze szczególną sympatią darzyłem piwo... Po kilku degustacjach i wskazówkach fachowców nauczyłem się odkrywać je na nowo i zwracać uwagę na drobniejsze szczegóły. W najbliższym czasie chciałbym spróbować swoich sił w piwowarstwie domowym :) .
Cóż więcej mogę o sobie napisać? Kocham przebywać wśród natury, uwielbiam górskie wędrówki, dobrego polskiego grill'a oraz szczególną sympatią darzę psy. Akumulatory ładuję będąc z wędkami nad wodą-wśród pięknej polskiej przyrody. Zimą jeżdżę na nartach, a poza tym wszystkim jestem wyjątkowym leniem... Jeśli tylko mam na to okazję!!! :)

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2373
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: krzysiek620

Post autor: Kamal »

Witamy na forum ;)
Obrazek
Awatar użytkownika

Pretender
2500
Posty: 2993
Rejestracja: piątek, 11 lis 2011, 14:17
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Centrum
Podziękował: 38 razy
Otrzymał podziękowanie: 251 razy
Re: krzysiek620

Post autor: Pretender »

A to znajdujesz jeszcze czas na lenistwo? ;D alkohole domowe to nie wiedza alchemiczna, dlatego przy odrobinie chęci będziesz bardzo zadowolony, zresztą nie tylko Ty.
Witamy na forum ;D

PETER29
850
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 18 lut 2011, 16:28
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Czysta i browar
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 104 razy
Re: krzysiek620

Post autor: PETER29 »

Witam imiennika i sąsiada ze Śląska.
_______________________________________________________________________________
Pozdrawiam KRZYSZTOF
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”