Znaleziono 9 wyników

autor: swirus2007
czwartek, 23 gru 2010, 15:04
Forum: Po Godzinach
Temat: Program do obrazów i sprawdzenie pojektu wstępnego
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 6121

Re: Program do obrazów i sprawdzenie pojektu wstępnego

Dobra, dzięki temu tematowi coś tam kumałem jak to zrobić. http://alkohole-domowe.com/forum/jak-operowac-na-tym-destylatorze-pomocy-t2583.html To metodą pot still z 1 destylacji otrzymam mniej więcej ile L jak % trunku. Czytam teraz o metodzie reflux, jest to chyba droższa metoda ale jak coś robić t...
autor: swirus2007
czwartek, 23 gru 2010, 14:20
Forum: Po Godzinach
Temat: Program do obrazów i sprawdzenie pojektu wstępnego
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 6121

Re: Program do obrazów i sprawdzenie pojektu wstępnego

Witam, ja jak będę musiał projektować to kartka ołówek i skaner, szybko i łatwo. Powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz, wg wykresu na tej stronie http://alkohole-domowe.com/forum/budujemy-pierwszy-destylator-i-robimy-pierwszy-nastaw-t1420.html to najlepiej jest robić trunek w temperaturze 78 stopni, i t...
autor: swirus2007
czwartek, 23 gru 2010, 00:23
Forum: Po Godzinach
Temat: Program do obrazów i sprawdzenie pojektu wstępnego
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 6121

Re: Program do obrazów i sprawdzenie pojektu wstępnego

Miałem na myśli zwrot kosztów w ten sposób że, nie będę musiał kupować w sklepie tylko będę miał swój. Ramę chce zrobić by przymocować chłodnice i butelkę do której się to będzie skrapiać, oraz by przymocować pompkę. W planie mam też obicie tej ramy sklejką by pochować tam całą aparaturkę(po za kegi...
autor: swirus2007
środa, 22 gru 2010, 21:14
Forum: Po Godzinach
Temat: Program do obrazów i sprawdzenie pojektu wstępnego
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 6121

Re: Program do obrazów i sprawdzenie pojektu wstępnego

Doszedłem do wniosku, że obejdę się bez głupich komentarzy moich kumpli i rodzinki na temat moich poczynań. Chcę zrobić konstrukcje na jakiejś ramie, a wszystko będzie połączone ładnie i estetycznie nitami których mam dosyć dużo. Teraz muszę tylko oszacować po jakim czasie mi się zwróci koszt zrobie...
autor: swirus2007
środa, 22 gru 2010, 18:08
Forum: Po Godzinach
Temat: Program do obrazów i sprawdzenie pojektu wstępnego
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 6121

Re: Program do obrazów i sprawdzenie pojektu wstępnego

A macie może ten plik co jest na "Portal>Jak zrobić zacier/nastaw" ten plik w Excelu co był na dole bo wywala błąd 404, a chciałbym wiedzieć czy na każdy 1 kg cukru = 4l wody = 1 kostka drożdży (10dag), czyli jak bym robił na 15 kg cukru = 60 l wody =15 kostek drożdży (150dag), czy w miarę...
autor: swirus2007
środa, 22 gru 2010, 17:31
Forum: Po Godzinach
Temat: Program do obrazów i sprawdzenie pojektu wstępnego
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 6121

Re: Program do obrazów i sprawdzenie pojektu wstępnego

Nie wiem jak w Polsce, ale mój wujek we Włoszech do jedzenia podaje często białe gazowane wino. Wino jest w kegu, keg jest połączony z butla ze sprężonym powietrzem. Odkręcasz zawór tej butli z powietrzem i w układzie butla-keg-pipa, i nalewa się to tak jak piwo. I keg jest trzymany jak dobrze pamię...
autor: swirus2007
środa, 22 gru 2010, 16:38
Forum: Po Godzinach
Temat: Program do obrazów i sprawdzenie pojektu wstępnego
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 6121

Re: Program do obrazów i sprawdzenie pojektu wstępnego

Beczka po winie czy tez keg po winie jest taki sam jak po piwie.
Wygląda tak jak ten co masz w Awatarze.
autor: swirus2007
środa, 22 gru 2010, 15:15
Forum: Po Godzinach
Temat: Program do obrazów i sprawdzenie pojektu wstępnego
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 6121

Re: Program do obrazów i sprawdzenie pojektu wstępnego

Odpowiadając na wasze pytania, Rozrywek: Kocioł to będzie keg po piwie lub winie (są takie same), pojemność zależy od 15 do 50 litrów zależy jaki się uda zdobyć. Rurowanie to zapewne będą miedziane rurki o przekroju około 6mm. Chłodzenie to będzie chłodnica z motocykla, chciałem szklaną ale u mnie w...
autor: swirus2007
środa, 22 gru 2010, 11:42
Forum: Po Godzinach
Temat: Program do obrazów i sprawdzenie pojektu wstępnego
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 6121

Program do obrazów i sprawdzenie pojektu wstępnego

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakiś program to tworzenia obrazków tego typu http://www.alkohole-domowe.com/bimber/obrazki/galerie/kozmin/02.jpg bo chciałbym zacząć pędzenie, lecz boje się że mi to nie wyjdzie, tzn chciałbym aby mądre głowy tego forum sprawdziły czy mój projekt jest ok...

Wyszukiwanie zaawansowane