Stall999

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Stall999
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: środa, 21 paź 2020, 10:41

Post autor: Stall999 »

Witajcie! :D Mam 25 lat. ;) Doświadczenia w destylarstwie znikome. Dzięki forum posiadłem troszkę wiedzy, i zakupiłem aabratka. Keg 50l, wysokość całkowita 220 z katalizatorem. Jeśli złapie bakcyla, dojdzie latarka i bufor ( uczynię to sam, po zgłębieniu wiedzy, ponieważ pracuje w branży obróbki skrawaniem + argon). Skłoniłem się w stronę pozyskiwania destylatu wysoko procentowego, ponieważ jestem fanem nalewek własnej roboty. Obecnie coraz ciężej o tani produkt, dobry a przede wszystkim pewny.
Jako nowicjusz, postaram się używać często lupki i pogłębiać wiedzę, ale proszę o wyrozumialosc 8-)
Ostatnio zmieniony wtorek, 27 paź 2020, 18:39 przez Kamal, łącznie zmieniany 1 raz.

użytkownik usunięty
Re: Stall999

Post autor: użytkownik usunięty »

Serwus. Witaj na forum. Życzę dobrej lektury i powodzenia :ok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”