rybka34

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
rybka34
2
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 11 paź 2011, 12:03

Post autor: rybka34 »

Witam wszystkich.
Mam na imię Arek, obecnie mieszkam w Częstochowie. W temacie wyrobu domowych wyrobów jestem dopiero zaczynającym karierę. Na forum trafiłem po podjęciu decyzji o budowie aparatury. Myślałem że będzie to bardzo proste, lecz po pierwszym dniu studiowania forum okazało się, że psocenie to złożony proces. Wczoraj minął miesiąc i uwierzcie mi, sporo się od tego czasu naczytałem. Zrobiłem już pierwsze zakupy do budowy aparatury i pozwolę sobie relacjonować budowę w odpowiednim temacie.
Pozdrawiam Arek.
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7356
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1696 razy
Re: rybka34

Post autor: radius »

Witamy cię rybko i parafrazując słowa wieszcza "wypłyń na suchego (na razie) przestwór oceanu (wiedzy)" a my, użytkownicy tego forum, pomożemy w obraniu dobrego kierunku :lol: . No, przecież "rybka lubi pływać" ;P
SPIRITUS FLAT UBI VULT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”