Różne myśli - nie koniecznie własne.

Śmieszne rzeczy związane z tematyką alkoholową i nie tylko:D
Awatar użytkownika

Autor tematu
Juliusz
1050
Posty: 1066
Rejestracja: środa, 10 wrz 2008, 16:28
Krótko o sobie: Amator alkoholniarz, ciekawy.
Ulubiony Alkohol: Whiskey.
Status Alkoholowy: Drinker
Lokalizacja: Australia
Podziękował: 82 razy
Otrzymał podziękowanie: 128 razy

Post autor: Juliusz »

Piję aby inni ludzie byli bardziej interesujący.

"Alkohol jest przekleństwem ziemi. Powoduje kłótnię z sąsiadem. Powoduje chęć zastrzelenia go i powoduje, że go nie trafisz." Przysł. irlandzkie.

"Ludzie bezwartościowi jedzą i pją aby żyć. Ludzie wartościowi żyją aby jeść i pić." Sokrates.

"Pję tylko w dwóch sytuacjach: gdy jestem sam i gdy jestem z kimś". Anonim.

"To kobieta doprowadziła mnie do picia. I wiecie co; nigdy jej nie podziękowałem". Stan Laurel (komik).

"Abstynent: osoba słaba, która poddaje się pokusie zabraniania sobie przyjemności" Ambrose Bierce.
Moją pasją są suwaki logarytmiczne jednostronne
koncentraty wina
Awatar użytkownika

Autor tematu
Juliusz
1050
Posty: 1066
Rejestracja: środa, 10 wrz 2008, 16:28
Krótko o sobie: Amator alkoholniarz, ciekawy.
Ulubiony Alkohol: Whiskey.
Status Alkoholowy: Drinker
Lokalizacja: Australia
Podziękował: 82 razy
Otrzymał podziękowanie: 128 razy
Re: Różne myśli - nie koniecznie własne.

Post autor: Juliusz »

"Picie piwa powoduje to, że czuję się tak jak powinienem się czuć bez piwa" - Henry Lawson (australijski wieszcz/poeta).
Moją pasją są suwaki logarytmiczne jednostronne
Awatar użytkownika

Qba
700
Posty: 707
Rejestracja: wtorek, 26 sie 2008, 19:17
Krótko o sobie: Mówię mało, myślę dużo, czasem coś odpędzę, czasem coś wypiję.
Ulubiony Alkohol: Wino z własnnej winnicy. Bimber tatusia.
Status Alkoholowy: Winiarz
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podziękowanie: 177 razy
Kontakt:
Re: Różne myśli - nie koniecznie własne.

Post autor: Qba »

ja znalazłem też kilka fajnych:

- Rzeczywistość to iluzja wywołana brakiem alkoholu. Anonim

- Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce abyśmy byli szczęśliwi. Benjamin Franklin

- Nie mam problemu z piciem. Bez problemu piję, upijam się i walam po podłodze. R. Williams

- Problem z niektórymi ludźmi polega na tym, że kiedy nie są pijani, są trzeźwi. William Butler Yeats

- Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami. Ernest Hemingway

- Zrób na trzeźwo to, o czym opowiadasz, że zrobiłbyś po pijaku. To cię nauczy trzymania gęby na kłódkę. Ernest Hemingway

- Czasem myślę o tych galonach piwa, które w siebie wlałem i jest mi wstyd. Patrzę na kufel i myślę o tych wszystkich pracownikach browaru, ich nadziejach i marzeniach. Gdybym nie wypił tego piwa, mógłbym ich pozbawić marzeń. I wtedy mówię do siebie. Lepiej wypić to piwo i spełnić ich marzenia, niż martwić się egoistycznie swoją wątrobą. Rodney Dangerfield

- Żaden kraj tak naprawdę się nie liczy, jeżeli nie ma własnego piwa i własnych linii lotniczych. Można też mieć własna drużynę piłkarska i jakąś broń nuklearną, ale piwo to podstawa. Frank Zappa

- Nie jesteś pijany, jeśli możesz leżeć na podłodze, nie trzymając się jej. Dean Martin
Praca jest klątwą kieliszka. Oscar Wilde

- Bez wątpienie największym wynalazkiem ludzkości jest piwo. No, koło tez jest ważne, ale nie pasuje do pizzy... Dave Barry

- Głównym problemem świata jest to, że większość ludzi jest o kilka drinków do tyłu.
Humphrey Bogart

- Dlaczego amerykańskie piwo jest podawane zimne? Żeby można było je odróżnić od uryny. David Moulton

- Gdyby Bóg chciał żebyśmy pili piwo, to dałby nam żołądki. David Daye

- Rzeczywistość jest iluzją spowodowaną brakiem alkoholu. 24 godziny w dobie, 24 piwa w skrzynce. Przypadek? To nie picie sprawia, że następnego ranka czujesz się podle. To brak picia następnego ranka. Anonim

- Ludzie którzy piją słabe piwko nie lubią smaku piwa. Oni po prostu lubią oddawać mocz. Główny Browar w Middleton

- Zabiłbym wszystkich w tym pokoju za kroplę piwa.
Homer Simpson

- No dobra mózgu. Ja nie lubię Ciebie, a Ty nie lubisz mnie. Więc zróbmy to, a potem wrócę do zabijania Cię piwkiem. Homer Simpson

- Nie wszystkie chemikalia są złe. Bez wodoru i tlenu nie byłoby wody niezbędnej do zrobienia piwa. Dave Barry

- Radzieckie przysłowie:
Jeżeli budzisz się w poniedziałek i nie boli cię głowa znaczy, że jest to środa

:P :P :P
Alkohole-domowe.com - Przepisy, wiedza, forum
Alkohole-domowe.pl - Zakupy, asortyment, zaopatrzenie
Awatar użytkownika

Autor tematu
Juliusz
1050
Posty: 1066
Rejestracja: środa, 10 wrz 2008, 16:28
Krótko o sobie: Amator alkoholniarz, ciekawy.
Ulubiony Alkohol: Whiskey.
Status Alkoholowy: Drinker
Lokalizacja: Australia
Podziękował: 82 razy
Otrzymał podziękowanie: 128 razy
Re: Różne myśli - nie koniecznie własne.

Post autor: Juliusz »

Dobre, dobre.

Ponieważ tu jest sekcja "INNE/Fun Forum" i tu bezkarnie nie wszystko można pisać odsyłam czytelników do sekcji "INNE/Po godzinach". Pozwalam sobie tam lżej potraktować moje zrozumienie istoty grzechu pierworobnego z Kięgi Rodzaju - dodam, że robię to z szacunkiem dla wszystkich osób religijnych (ze mną włącznie).

Jestem pewny, że wielu, moja interpretacja, wyjaśni skłonność człowieka do używania trunków.
J
Moją pasją są suwaki logarytmiczne jednostronne
Awatar użytkownika

szczub
150
Posty: 173
Rejestracja: środa, 24 wrz 2008, 23:48
Ulubiony Alkohol: piwo
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Re: Różne myśli - nie koniecznie własne.

Post autor: szczub »

Polak nie wielbłąd - Pić musi.

Alkohol to twój wróg - wiec lej go w mordę

Rzuciłem: piwo, palenie i sex, no i było to najgorsze 15-minut w moim życiu

Bimber lepszy od chleba, bo gryźć nie trzeba.

bimbrownicy to artyści, pędzą bimber nawet z liści.
"Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach. "
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fun Forum”