Posty skasowane.

Złomowisko, w którym będą skasowane posty.
Regulamin forum
Pełna zawartość tego działu widoczna tylko dla moderatorów i administratorów.

Autor tematu
kazbil
5
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 19 lip 2009, 01:43

Post autor: kazbil »

pytasz o pierwsze czy o drugie moje zdjęcie jeżeli chodzi o pierwsze to zlewam całość po pierwszej pięćdziesiątce a potem zamykam i do końca przelewa się spowrotem go gara coś na wzór kolumny nie trzeba pilnować

EDIT by Kuc: Jak Kolega Kazbil nie nauczy się używać wielkich liter i nie zastosuje interpunkcji to ten post jutro pójdzie na fajans.

Zerknij Kolego tu: minimum-starannosci-pisanie-postow-t1069.html
promocja

ben8
5
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 14 wrz 2009, 07:09
Ulubiony Alkohol: WARKA STRONG,ABSOLUT,FINLANDIA
Status Alkoholowy: Piwosz
Lokalizacja: U.S.E
Re: Wszystko co oko ucieszy - etykiety, butelki, zdobienie.

Post autor: ben8 »

Ja proponuję zamiast tych etykiet podać dobry przepis na śliwowicę :pije: :pije: :kumple: :klaszcze: :fuckyou:
Awatar użytkownika

jouu
200
Posty: 242
Rejestracja: wtorek, 15 wrz 2009, 22:21
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: swój :D
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: bdg
Otrzymał podziękowanie: 7 razy
Re: Pytanie o chłodzenie z obiegiem zamkniętym do pot-stilla.

Post autor: jouu »

jest bardzo cicha lekko mruczy,

pobiera mało prądu

ale jak cały dzień miała by chodzić to jakiś wiatraczek trzeba by jej na oś domontować większość już go ma, ja jednak wrzucić bym ja w jaski tani olej albo obsmarował silikonem styki zasilania i zanurzył w wodze tak jak mam przy beczce z deszczówka, przed zanurzeniem w wodze wymoczyłem ja w mieszance oleju frytkowego z przepalonym jest to bardziej hardcorowe rozwiązanie ale sie sprawdza ;p ale spoko większość ma już taki wiatraczek z tyłu na osi ;p

dużą zaletą jest jej cena parę zł z popsutej pralki oraz jej wydajność

jestem dość świeży w temacie ale się wypowiem myślę ze poprawnie ;p :

kolumna usuwa aromaty smaki zapachy jak chcesz coś smakowego a masz sprzed z kolumna to wywal wypełnienie na ten czas... ( do takich rzeczy najlepiej 2 odstojniki + chłodnica )

śliwki raczej na pewno przypala Ci się do grzałki... trzeba by to mieszać... są takie azbestowe podkładki pod garnek żeby się nie przypalało (były już tu prezentowane chyba w temacie "szkiełko do brykania" )

płaszcz wodny a nie masz takiego kotła za robienia zapraw ? od biedy myślę ze spora miska by wystarczyła, żeby ten twój 10l kociołek choć częściowo był zanurzony...

w skórkach jest najwięcej aromatu jak zrobisz z samego skoku to będzie porostu bardziej zwykły bimberek przypominało (rola skórki tez była powyżej opisana)





Pokaż szczegóły nigdy nie miałem potrzeby stosować ale wszędzie gdzie słyszałem fontanny oczka wodne akwaria baseny i wszytko co ma do czynienie z woda stojąca jest w to wyposażone wiec coś w tym jest polecam jednak zanim bym się zabrał poczytał bym coś o tym w Googlach, ja jestem dopiero w fazie projektowania za jakiś czas będę mógł coś więcej powiedzieć oprócz teoria

chciałem zrobić mały refluxik do swojego gara ale widzę ze jest trochę roboty z tym wiercenie wiec chyba odpuszczę sobie ;p

możesz napisać w jakim markecie jest cukier dobry cukier ?
Ostatnio zmieniony środa, 30 wrz 2009, 09:32 przez Agneskate, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Błędy, off top.
Dobry bimber nie jest zły ;]

czaha
5
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 20 mar 2009, 08:14
Re: 90-95% czy jest to możliwe do uzyskania??

Post autor: czaha »

Witam
a z kąd kolega wzioł szklaną"kolumne ' i ile naprawde z tego szklanego cuda leci bo sam zastanawiałem sie nad kupnem czegoś podobnego tylko czy warto może lepiej zbudować "prawdziwą " kolumnę ze stali nierdzewnej
Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”