slascy

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
slascy
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: piątek, 29 lis 2013, 17:49

Post autor: slascy »

Witam.
Zamieszkuję w woj.Łódzkim , statystycznie w tym rejonie 40% wódek sprzedawanych w sklepach jest "lewa". Skrzyknąłem trzech szwagrów i dwóch znajomych aby zakupić kolumnę do rektyfikacji ,a tym samym zadbać o zdrowie , moje i ich.
koncentraty wina
Awatar użytkownika

ta_moko
500
Posty: 535
Rejestracja: piątek, 7 gru 2012, 21:23
Lokalizacja: Południe kraju
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podziękowanie: 107 razy
Re: slascy

Post autor: ta_moko »

To jest was sześciu do tej kolumny. Jak się podzielicie? Każdy w inny dzień tygodnia? A w niedziele kolumna będzie odpoczywać, czy pracować dla sołtysa? - coś jak kot u Kargula i Pawlaka. :D
Witaj (witajcie) na forum.
Alkoholu tak naprawdę boją się tylko ludzie, którzy mają coś złego do ukrycia... Ludziom pięknym od wewnątrz alkohol nie szkodzi... - Piotr Skrzynecki
Awatar użytkownika

jajek12
350
Posty: 353
Rejestracja: piątek, 7 lis 2008, 10:47
Krótko o sobie: Będę stillman'em :)
Ulubiony Alkohol: Bimbrozja
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podziękowanie: 44 razy
Re: slascy

Post autor: jajek12 »

Witam na forum. Kurczę... 3 szwagrów? Ja z jednym nie wyrabiam :D Jak go widzę, to od razu mnie wątroba boli ;) Zachęcam do czytania.
Pozdro. jajek12
Jedzenie, picie, sen, miłość cielesna - wszystko z umiarem. Hipokrates

Ryba64
150
Posty: 180
Rejestracja: piątek, 29 lis 2013, 17:25
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 46 razy
Re: slascy

Post autor: Ryba64 »

40 % wódek jest "lewa" ? To szok :o

A skąd takie dane statystyczne ? Bo prawdę mówiąc to zaczynam się bać kupować coraz więcej produktów w sklepach i to nie tylko monopolowych.
Lubię to co naturalne
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”