AN-KA

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
AN-KA
150
Posty: 153
Rejestracja: środa, 12 wrz 2012, 15:48
Krótko o sobie: Siedzę w domu, więc mam duuuużo czasu......
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: RADOM
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy

Post autor: AN-KA »

Witam serdecznie wszystkich "PSOCIARZY",od kilku tygodni zacząłem czytać (tutaj) na temat domowego wyrobu nalewek (i nie tylko). Decyzję o zakupie sprzętu podjąłem po rozmowie ze swoja "Połówką", by posprzątać piwnicę. Okazało się,że jest dość dużo słoików z powidłami śliwkowymi, jak mi oznajmiła żona w związku,że są stare (kilkuletnie)-wyrzucić!!, to może szkoda wyrzucać, może udało by się COŚ wykombinować. Przeglądałem net i natrafiłem na Waszą stronkę, która mnie bardzo zaciekawiła,ale także doprowadziła do bólu głowy. Czytając jak skomplikowany jest proces detylacji.Zacząłem z bratem kompletować sprzęt (czekamy na przesyłkę). Tak więc zawitałem już oficjalnie i mam nadzieję, że dostanę bardzo wiele cennych uwag jako stawiający pierwsze kroki z ta przygodą.... POZDRAWIAM WSZYSTKICH ........
alembiki
Awatar użytkownika

lesgo58
5000
Posty: 5230
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwie 2011, 13:31
Krótko o sobie: "...coqito ergo sum..."
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Land Krzyżaków. Pogranicze Prus wschodnich.
Podziękował: 1292 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy
Re: AN-KA

Post autor: lesgo58 »

No to wpadłeś... :mrgreen:
Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego
Awatar użytkownika

Partyzant
750
Posty: 773
Rejestracja: wtorek, 24 sie 2010, 22:25
Krótko o sobie: Lubie psocić i przy okazji próbować, a najlepiej smakuje w święta kiedy delektujemy się naszymi wyrobami, i te wędzonki...
Ulubiony Alkohol: Żubrówka
Status Alkoholowy: Piwowar
Lokalizacja: Jeweuropa czyli nowy trzeci swiat
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy
Re: AN-KA

Post autor: Partyzant »

... jak śliwka w kompot :mrgreen:
Jesli ktoś myśli że jest wolnym człowiekiem, to oznacza że jest niewolnikiem!
Awatar użytkownika

Amadeuss
100
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek, 27 sie 2012, 12:18
Krótko o sobie: Lubię nowe wyzwania ....
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy
Re: AN-KA

Post autor: Amadeuss »

AN-KA pisze: Przeglądałem net i natrafiłem na Waszą stronkę, która mnie bardzo zaciekawiła,ale także doprowadziła do bólu głowy. Czytając jak skomplikowany jest proces detylacji.
Nie taki diabeł straszny. Jednego dnia nie da się przyswoić całej wiedzy – każdy nowicjusz pewnie miał taki mentlik w głowie. Rada – czytać, czytać czytać ……

patryk3381
30
Posty: 35
Rejestracja: środa, 25 sty 2012, 13:12
Podziękował: 1 raz
Re: AN-KA

Post autor: patryk3381 »

Witam serdecznie,
Ja praktycznie tez nowy bo od początku roku w sumie tutaj. Jest tu masa wiedzy, praktycznie wszystkie odpowiedzi dla początkujących jak i dla zaawansowanych tylko szukać i czytać :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”