"System łomżyński"- śmieci

Złomowisko, w którym będą skasowane posty.
Regulamin forum
Pełna zawartość tego działu widoczna tylko dla moderatorów i administratorów.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Roger
250
Posty: 253
Rejestracja: środa, 14 wrz 2011, 12:14
Krótko o sobie: ... to co mnie interesuje to ŻYCIE... i wszystko co z nim związane aby było lepsze i przyjemniejsze ;)
Ulubiony Alkohol: no troszkę ich jest ... :> ;)
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: W-wa & Lubuskie
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 42 razy

Post autor: Roger »

Dobre naprawdę dobre ... Łzy wzruszenia zalewają mi oczy i odbierają głos ...
Mój dobry kolega kupił ten pomiot małpy i szatana i jak mu uświadomiłem co kupił to mimo iż jeszcze nie była wysłana odmówiono mu zwrotu kasy nawet ze stratą ... założenie sprzedaży " trafi się głupi i kupi" ... te procenty o których piszesz wsadź miedzy bajki bo ja wiem co to "produkuje" szkoda słów ...
Jak będę miał chwile to przerobię to na zgodne ze sztuką bo wywalił chłopak ostatnie pieniądze ... A Ty się ciesz ze trafiają się jeszcze jelenie, pytanie do kiedy bedą grzeczni bo ja nie wróżę konstruktorowi spokoju :(
Pozdrawiam

Robert ;)
-----------------------------------
˙˙˙˙˙˙ ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ ǝz ɐpoʞzs ˙˙˙˙˙˙˙ ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ
oj ciężko jest lekko żyć :(
alembiki

Konto usunięte1
100
Posty: 119
Rejestracja: środa, 22 lut 2012, 18:49
Re: "System łomżyński"- co, jak i dlaczego nie.

Post autor: Konto usunięte1 »

Uważaj co piszesz, bo za takie oszczerstwa możemy się spotkać na drodze cywilno prawnej.
Nie wiem skąd u Ciebie do mnie tyle nienawiści ?
Nikt mi nie zgłaszał żadnych problemów ani z kolumną ani z płatnościami. Daję paragon na kolumnę i każdy ma pełne prawa konsumenckie.
Na dowód Twojego kłamstwa dostałem pozytywa na allegro od tego Pana (mozna sprawdzić)
Z kolumny możecie się śmiać, ale z mojej uczciwości to już nie pozwolę.
Nigdy nikt nie prosił mnie o zwrot kasy, Nigdy nie miałem najmniejszego problemu z kupującym.
Posty napisane przez użytkownika koalak. Na prośbę konto zostało usunięte.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Roger
250
Posty: 253
Rejestracja: środa, 14 wrz 2011, 12:14
Krótko o sobie: ... to co mnie interesuje to ŻYCIE... i wszystko co z nim związane aby było lepsze i przyjemniejsze ;)
Ulubiony Alkohol: no troszkę ich jest ... :> ;)
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: W-wa & Lubuskie
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 42 razy
Re: "System łomżyński"- co, jak i dlaczego nie.

Post autor: Roger »

Skoro wiesz który to Pan to wiesz tez ze nie chciałeś zwrócić pieniędzy i ze to Twoje dzieło ;) ...
Wiemy z kim piszemy.
I nie strasz nie strasz bo się .... ;) przeczytaj sobie definicje oszczerstwa bo jak narazie piszę czystą prawdę za to w opisie aukcji Ty piszesz bzdury a od science fiction po polsku to już miliśmy Lema ;)

PS
No normalnie mnie przestraszyles :( i jak ja teraz usnę :(

Duże brawa za pomysł, podejście do ludzi i bussnesu, butę,ignorancję i wiedzę ;)


Ps2
Ok możemy zrobić inaczej on Ci to odesle a Ty zwrocisz kasę wtedy potwierdzisz jak to jest z Twoja uczciwoscią - pasuje ?
Pozdrawiam

Robert ;)
-----------------------------------
˙˙˙˙˙˙ ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ ǝz ɐpoʞzs ˙˙˙˙˙˙˙ ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ
oj ciężko jest lekko żyć :(

Konto usunięte1
100
Posty: 119
Rejestracja: środa, 22 lut 2012, 18:49
Re: "System łomżyński"- co, jak i dlaczego nie.

Post autor: Konto usunięte1 »

radius pisze:Myślę, że czas zamknąć temat, co niniejszym czynię. Dalsze dyskusje proszę prowadzić na PW :ok:

Dodano.
Temat otwieram na prośbę kolegi koalak.
Ten pan, który mnie tu oczernia widocznie nie może przeżyć, że jego kolega nie kupił od niego sprzętu, tylko ode mnie. Pisał wczoraj do mnie na priw, że też robi sprzęty.

Dzwoniłem do mojego klienta w celu sprawdzenia czy rzeczywiście jest niezadowolony z mojej kolumny. Przedstawiłem sprawę i mój klient bardzo się zdziwił, że w jego imieniu ktoś pisze takie oszczerstwa. Z kolumny jest zadowolony i nie chce jej oddawać.

Tyle w temacie, sam jeden z wami nie mam szans.
Każdy swoje chwali i niech tak zostanie.

Miłego dnia wszystkim.
Posty napisane przez użytkownika koalak. Na prośbę konto zostało usunięte.
Awatar użytkownika

Agneskate
200
Posty: 228
Rejestracja: sobota, 11 paź 2008, 21:16
Krótko o sobie: Cicha woda... ;P
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy
Kontakt:
Re: "System łomżyński"- co, jak i dlaczego nie.

Post autor: Agneskate »

@bodzio_g a na jakiej podstawie zdecydowałeś się kupić ten sprzęt?

P.S.
Dodałam info skąd posty zostały wydzielone. :)
Pozdrawiam Aga

bodzio_g
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: poniedziałek, 21 maja 2012, 11:20
Re: "System łomżyński"- co, jak i dlaczego nie.

Post autor: bodzio_g »

Agneskate pisze:@bodzio_g a na jakiej podstawie zdecydowałeś się kupić ten sprzęt
To proste, szukałem czegoś jak najbardziej kompletnego (tak aby jak najmniej dokupować) za rozsądne pieniądze.

bodzio_g
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: poniedziałek, 21 maja 2012, 11:20
Re: "System łomżyński"- co, jak i dlaczego nie.

Post autor: bodzio_g »

Po raz ostatni odzywam się w tym temacie, bo ze stosunków międzyludzkich oblałem z kretesem . :oops:
Przeczytałem jeszcze raz posty w temacie i mój wpis spowodował że teraz wpis i działania Rogera można odebrać co najmniej dwuznacznie.
Jeżeli ktokolwiek w tym wszystkim jest winny to ja, bo po zakupie dopytywałem się rad u Rogera i prowadziłem korespondencję majlową z Pawłem (producentem sprzętu).
Trwało to wszystko dość długo a o ostatecznych ustaleniach moich z Pawłem nie poinformowałem Rogera.
Przepraszam bo chyba niechcący byłem powodem zamieszania, chciałbym to tylko wyjaśnić i znikam z tematu - wracam do robienia wódeczek na imieniny żony. :arrow:

Konto usunięte1
100
Posty: 119
Rejestracja: środa, 22 lut 2012, 18:49
Re: "System łomżyński"- co, jak i dlaczego nie.

Post autor: Konto usunięte1 »

[quote="Roger"]@koalak za moją niewiedzę dotyczącą "dogadania" się z Bogusiem :piwo: - nie za konstrukcję Łomżyńską oczywiście ;)

Co mi z tego, oczerniłeś mnie na forum i nawet przepraszam Ci przez usta nie przejdzie.
Weź sobie to piwko z powrotem, bo chyba mi nie będzie smakować :cry:

Ja na nikogo nie pluję i nie szukam zwad, nawet jak się z kimś nie zgadzam.
Przecież można porozmawiać merytorycznie i odpowiadać na pytania.

Radius, jednak nie umiesz odpowiedzieć na moje pytania a obiecałeś, że jak ja Ci odpowiem w jaki sposób odbieram pogony to mi odpowiesz.
Odpowiedziałem Ci dwa razy a Ty nadal nic.
Czekam.
Ostatnio zmieniony piątek, 20 lip 2012, 08:03 przez Konto usunięte1, łącznie zmieniany 1 raz.
Posty napisane przez użytkownika koalak. Na prośbę konto zostało usunięte.
Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”