pierwszy start koluma abratka

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
alkozombi
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: niedziela, 10 cze 2012, 22:31

Post autor: alkozombi »

witam.jestem swierzy jak koper na wiosne,chociaz 6 z przodu.kiedys przypadkowo trafilem na strony alk.domowe i wpadlem zauroczony wiedza,znajomoscia zachodzacych procesow,i zdolnoscia techniczna tutejszych forumowiczow.jestem juz posiadaczem kolumny w/g kol. aabratka wypelnionej 2l.spre.pryzmat.i na dole troche drutu miedzianego.w sobote startuje moja rakieta ciekawe czy ja opanuje.trzymajcie kciuki i badzcie w pogotowiu bo chyba bede potrzebowal pomocy. z psotnikowym pozdrowieniem -no to cyk.po 3kroc.zombi

Post przepuszczony warunkowo :!:
A oto prawidłowa wersja :lol:


Witam. Jestem świeży jak koper na wiosnę chociaż 6 z przodu. Kiedyś przypadkowo trafiłem na strony alk.domowe i wpadłem zauroczony wiedza, znajomością zachodzących procesów i zdolnością techniczną tutejszych forumowiczów. Jestem już posiadaczem kolumny w/g kol. Aabratka, wypełnionej 2l. sprężynek pryzmatycznych i na dole trochę drutu miedzianego. W sobotę startuje moja rakieta, ciekawe czy ją opanuję? Trzymajcie kciuki i bądźcie w pogotowiu bo chyba będę potrzebował pomocy. Z psotniczym pozdrowieniem - no to cyk! Po 3kroć - zombi.
Ostatnio zmieniony środa, 13 cze 2012, 19:28 przez radius, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wielkie litery, polskie znaki, interpunkcja
alembiki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”