Kane66

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Kane66
10
Posty: 12
Rejestracja: sobota, 26 maja 2012, 13:54
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Post autor: Kane66 »

Witam wszystkich

32 lata, człowiek, piwowar domowy, informatyk, przedsiębiorca ;) Mam nieco czasu wolnego wiec działam na różnych płaszczyznach wykorzystania zalet mieszkania na wsi: wędzę, uprawiam czosnek, warze piwo, popełniłem też nieco nalewek.

Trafiłem tu w poszukiwaniu informacji jak cześć mojego piwnego osprzętu wykorzystać do psocenia - konkretnie whiskey. Czytam forum już jakiś czas, dziś założyłem konto by wystukać pierwszego posta z pytaniami do braci psotniczej ;)

Nie wiem co się tu jeszcze uzewnętrznia ale to jak w kawale przychodzi gość do sklepu i mówi: Nazywam się Brzęczyszczykiewicz i poproszę pół litra wódki. Czemu się mi Pan przedstawia ? - pyta kobita za ladą. Bo ja nie jestem anonimowy alkoholik ! :)

Z pozdrowieniami,

Kane
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 maja 2012, 09:58 przez Agneskate, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: kosmetyka

patryk3381
30
Posty: 35
Rejestracja: środa, 25 sty 2012, 13:12
Podziękował: 1 raz
Re: Kane66

Post autor: patryk3381 »

Kene6 witam kolegę po fachu i z tego ci widzę mamy sporo zainteresowań (wędzenie, psocenie, zawód). I Powodzenia życzę !!! A informatyk to programista czy bardziej Adminka?

Autor tematu
Kane66
10
Posty: 12
Rejestracja: sobota, 26 maja 2012, 13:54
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Kane66

Post autor: Kane66 »

admin, wdrożenia, sprzęt (serwis), sieci
programowanie nigdy nie było moją mocną stroną ;)

patryk3381
30
Posty: 35
Rejestracja: środa, 25 sty 2012, 13:12
Podziękował: 1 raz
Re: Kane66

Post autor: patryk3381 »

a to ja bardzo podobnie i w hurtowniach się lubuje :) . No to pozdrawiam i życzę powodzenie, forum jest naprawdę na WYSOKIM POZIOMIE i masa wiedzy tutaj jest! Ja praktycznie nie spotkałem tutaj nierozwiązanego problemu, z którym się napotkałem w czasie eksperymentów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”