pogezan

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
pogezan
100
Posty: 103
Rejestracja: wtorek, 1 maja 2012, 20:20
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 8 razy

Post autor: pogezan »

Pragnę osobiście przywitać brać chemiczno-matematyczną, wszystkich miłośników tradycyjnej "kuchni polskiej". Mam nadzieję że mnie do swojego grona pod swe skrzydła przyjmiecie, na moje pytania (być może czasami infantylne) odpowiecie. Serdecznie pozdrawiam z niedalekiej Pogezani.
Pogezan
http://www.youtube.com/watch?v=tDTQQWSmo8s&feature=related

Pozdrawiam
alembiki
Awatar użytkownika

Partyzant
750
Posty: 773
Rejestracja: wtorek, 24 sie 2010, 22:25
Krótko o sobie: Lubie psocić i przy okazji próbować, a najlepiej smakuje w święta kiedy delektujemy się naszymi wyrobami, i te wędzonki...
Ulubiony Alkohol: Żubrówka
Status Alkoholowy: Piwowar
Lokalizacja: Jeweuropa czyli nowy trzeci swiat
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy
Re: pogezan

Post autor: Partyzant »

Każdy jest mile widziany i nie odmawia się pomocy... Jesteś pod skrzydłami AD. Jak na razie to teoria, czytaj, czytaj, czytaj. Siema w gronie teoretyków :piwo: :evil:
Jesli ktoś myśli że jest wolnym człowiekiem, to oznacza że jest niewolnikiem!
Awatar użytkownika

Freitag
100
Posty: 118
Rejestracja: środa, 30 lis 2011, 22:16
Krótko o sobie: Jestem upartym i uczciwym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Naleweczki mojej żony :-)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: południowo-zachodnie okolice Warszawy
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 2 razy
Re: pogezan

Post autor: Freitag »

Witamy, witamy
Wszyscy kiedyś zaczynali, więc i Ty możesz liczyć na pomoc. Ja również korzystam z wiedzy i pomocy kolegów, zawsze pomagają :D
Pozdrawiam Irek

Autor tematu
pogezan
100
Posty: 103
Rejestracja: wtorek, 1 maja 2012, 20:20
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: pogezan

Post autor: pogezan »

Dziękuję kolegom za miłe powitanie :D

Partyzant pisze: czytaj, czytaj, czytaj.
Łatwo powiedzieć :) W tej chwili zamieściliście 42335 postów. Jeżeli na każdy post poświęcę średnio 20 sekund to w minutę przeczytam 5 postów, w godzinę 300........ Czyli na przeczytanie tej ilości potrzebuję ponad 141 godzin ciągłego czytania......... a to już prawie studia podyplomowe z gorzelnictwa :) Mam nadzieję że kapituła: administrator i moderatorzy wystawiają odpowiedni dyplom po ukończeniu edukacji :)

.......... ale i tak z dużym zainteresowaniem czytam co jest zamieszczone na forum.

Z pogezańskim pozdrowieniem: Bądz czujny, nie daj się złapać, czyli CZUWAJ :)
http://www.youtube.com/watch?v=tDTQQWSmo8s&feature=related

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”