Rozterki okołobiznesowe

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)

Moderator: amator

Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.

Autor tematu
jacike
2
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 24 lut 2012, 01:42

Post autor: jacike »

To mój pierwszy post na forum, więc: witam wszystkich serdecznie.

Na forum trafiłem przez przypadek z googla, zacząłem myśleć o własnym sprzęcie, na alledrogo znalazłem wg mnie ofertę o najkorzystniejszym stosunku jakości do ceny i napisałem do sprzedającego. Równocześnie napisałem podobną wiadomość z pytaniem o sprzęt do jednego z użytkowników forum. Okazało się, że obie wiadomości wysłałem do jednej osoby.
Mój post nie ma na celu reklamowania stalowka-sklep.sstore.pl/ ponieważ Kulę znam jedynie z wymiany korespondencji. Strona z tego co widzę faktycznie rozbudowywuje się i przybywa produktów w ofercie. Jeśli ktoś miałby obawy co do zakupów na stronie, Kula działa również na alledrogo.
Pozdrawiam.
Jacek
Awatar użytkownika

drgranatt
1900
Posty: 1925
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2009, 11:04
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Nemiroff Smorodina
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: 3-city
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 208 razy
Re: Sklep/allegro? A może budować samemu? Opinie i testy.

Post autor: drgranatt »

Kolego Zygmunt,
Tak jak niektórzy zauważyli budujesz kolumny dokładnie wg projektu który przedstawił swego czasu Jarosław. Na pewno rysunek mój też był pomocny w realizacji Twojego przedsięwzięcia. Nie mam o to pretensji i nawet cieszę się :klaszcze: , że zacząłeś robić taki sprzęt ale czy przypominasz sobie swoje wypowiedzi na temat Jarosława i jego pomysłu :?:
Jak był on ośmieszany za to, że chciał wszystkich przekonać nie tyle do swojego projektu tylko do tego, że na takim sprzęcie można otrzymywać bardzo dobrej jakości produkt.
Teraz nagle okazało się, iż po kolei wszyscy zaczynają to robić zachwalając przy tym jaka to dobra konstrukcja ale Jarosława należało przedtem zbanować.
W dobrym tonie teraz byłoby aby ci wszyscy co tak psy wieszali na wspomnianym koledze uderzyli się z pokorą w pierś i powiedzieli pod jego adresem choć jedno słowo przepraszam.
"最不喜欢的粗鲁所持的以及各种各样的虚伪的混蛋。"
http://alkohole-domowe.com/forum/regulatory-drgranatta-t6000.html
Awatar użytkownika

klodek4
1450
Posty: 1474
Rejestracja: czwartek, 21 lip 2011, 15:50
Ulubiony Alkohol: dobry
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: elda/alicante/, hiszpania
Podziękował: 369 razy
Otrzymał podziękowanie: 64 razy
Kontakt:
Rozterki okołobiznesowe

Post autor: klodek4 »

Ja również przyłączam się do opinii przedmówcy, coś tutaj jest nie tak!!!
Odbanujcie kol. Sverige2 i dajcie mu się wypowiedzieć w tej kwestii, to on wprowadzał
NAS i WAS w ten temat, tłumaczył co i jak, co poniektórzy nie wiedzieli po co jest wyjście na VM i snuli różne teorie, a teraz buduje się i co więcej sprzedaje się gawiedzi w/g planów które były zamieszczone na forum, troszeczkę nie tak Panowie!!!
Myślę że należy się kilka słów wyjaśnienia / nie mnie oczywiście/, pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5382
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 668 razy
Kontakt:
Re: Sklep/allegro? A może budować samemu? Opinie i testy.

Post autor: Zygmunt »

To popatrz łaskawie kiedy wyszły moje pierwsze kolumny, a potem kiedy Jarosław opublikował swój "superprojekt".

Dłuuugo przez Jarosławem był homedistiller, gdzie opisane jest kilka (no, dwie) moich kolumn robionych dla zagranicznych kolegów. Nie zgadzam się poza tym z wymiarami tego projektu, ani konstrukcją oejścia (łapacza par) VM. U mnie jest to rozwiązane inaczej, podobnie jak jeziorko i odejście LM.

I uwaga końcowa- nikt Jarosława nie zbanował za "jego" projekt, wiedzę, czy podpowiedzi. Chodziło tylko o sposób przekazywania jej i megalomanię, chęć zaistnienia w zbiorowej świadomości na siłę.
www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"
Awatar użytkownika

klodek4
1450
Posty: 1474
Rejestracja: czwartek, 21 lip 2011, 15:50
Ulubiony Alkohol: dobry
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: elda/alicante/, hiszpania
Podziękował: 369 razy
Otrzymał podziękowanie: 64 razy
Kontakt:
Re: Sklep/allegro? A może budować samemu? Opinie i testy.

Post autor: klodek4 »

A można by było zobaczyć schemat Twojej kolumny, jakiś rysunek :?: :?: :?:
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5382
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 668 razy
Kontakt:
Re: Sklep/allegro? A może budować samemu? Opinie i testy.

Post autor: Zygmunt »

Jestem w trakcie rejestracji wzoru użytkowego. Po całej procedurze schematy upublicznię.
www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"
Awatar użytkownika

klodek4
1450
Posty: 1474
Rejestracja: czwartek, 21 lip 2011, 15:50
Ulubiony Alkohol: dobry
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: elda/alicante/, hiszpania
Podziękował: 369 razy
Otrzymał podziękowanie: 64 razy
Kontakt:
Re: Sklep/allegro? A może budować samemu? Opinie i testy.

Post autor: klodek4 »

No to czekamy na prześwietlenie kolumny :punk: :piwo: :ok:

walkman86
Re: Sklep/allegro? A może budować samemu? Opinie i testy.

Post autor: walkman86 »

Zygmunt piszesz że dużo wcześniej stworzyłeś kolumnę przed nami i trzymałeś to w sekrecie :hmm: Każdy kto czyta stale forum wie iż ja z Jarosławem stworzyliśmy pierwsi taki sprzęt. To jest projekt Pana Jarosława który jako pierwszy stworzyłem pod ścisłą współpracą i jako pierwszy upubliczniłem na forum. A ty nagle wyskakujesz na allegro i na forum piszesz że to twoje? Co niektórzy dostali gołą pupą w twarz gdy się okazało iż jest to najlepszy na dzisiejsze czasy sprzęt. Taka jest prawda iż trzeba tępić wszystko co zagraża biznesowi, a gdy jest się już ręką w nocniku to robi się aparatury konkurencji pisząc iż samo się na to wpadło.
Ja jakoś nie znałem od razu Jarosława (poznałem go na forum) i jakoś nie miałem problemu z dogadaniem się. Więc jego przekaz wiedzy na temat budowania sprzętu jest jak najbardziej pozytywny.
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5382
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 668 razy
Kontakt:
Re: Sklep/allegro? A może budować samemu? Opinie i testy.

Post autor: Zygmunt »

Chcesz to ciągnąć? Ok. "Wasz" projekt to nyplowe odejście VM pod górną półką normalnej głowicy Bokakoba. Mój nie (tzn. "magia" zaczyna się w środku). Mamy też kompletnie inaczej rozwiązane jeziorko. Czy każda kolumna, która jest prosta i ma dwa zawory z boku do końca wszechświata musi oddawać hołd Jarosławowi, że zechciał zejść na polską, biedna ziemię i oświecić kilku ludzi przekładem forum HD?
Pierwsi stworzyliście ten sprzęt? Chyba w Polsce... Kompletnie funkcjonalne projekty na HD powstawały już dobre 6 lat temu i nie widzę żadnej Jarosławowej rewolucji.
Taka jest prawda iż trzeba tępić wszystko co zagraża biznesowi, a gdy jest się już ręką w nocniku to robi się aparatury konkurencji pisząc iż samo się na to wpadło.
Przez grzeczność nie skomentuję. Traktuję to jako zabawę, a nie "biznes". Szukanie nowych rozwiązań sprawia mi radość. Najbardziej w Bokakobowym projekcie nie pasowało mi jeziorko, więc zacząłem od zera i wyszło, że można zrobić to inaczej. Jak przestanie mi to sprawiać frajdę (jutro? za miesiąc?), to skończę z tym i znajdę sobie coś nowego.

Przenosimy gdzieś tę dyskusję? Bo się burdel w wątku robi.
www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"
Awatar użytkownika

wolan
750
Posty: 792
Rejestracja: sobota, 14 lut 2009, 17:10
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Konstruktor
Lokalizacja: Lublin/Ostrowiec Św.
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podziękowanie: 69 razy
Kontakt:
Re: Sklep/allegro? A może budować samemu? Opinie i testy.

Post autor: wolan »

Witam serdecznie,
Również jestem za tym aby wyciąć/przenieść z tego wątku niepotrzebne kłótnie.
Bo tak naprawdę wprowadzają niepotrzebne zamieszanie.
Przyglądając się zdjęciom na allegro widać, że odbiór VM rozmieszczony jest inaczej, niż w projekcje Jarosława. Znajduje się pomiędzy półkami. Czy to lepiej czy gorzej czas pokaże. Ważne, że uczestnicy forum się rozwijają i powstają rzeczy nowe :)
Bo gdyby nie rozwój, to do tej pory w domach powstawałyby wysokoprocentowe drożdżówki.
Wierzę, że Kolega Zygmunt pochwali się osiągnięciami.
Pewnie to trochę potrwa :) ale pewnie warto poczekać:)


Pozdrawiam serdecznie
Kolumny w różnych konfiguracjach :
https://mojdestylator.pl
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5382
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 668 razy
Kontakt:
Re: Rozterki okołobiznesowe

Post autor: Zygmunt »

Pewnie, że pochwali:) Niech no tylko analizy LMa się zrobią :)
www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"

walkman86
Re: Rozterki okołobiznesowe

Post autor: walkman86 »

Ano ano Panie Zygmunt ile korepetycje z budowania kolumn? Czy tam w środku głowicy znajduje się muchomorek :ok:
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5382
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 668 razy
Kontakt:
Re: Rozterki okołobiznesowe

Post autor: Zygmunt »

Nie trzeba mieć nobla z matmy, żeby policzyć jaką pojemność ma jeziorko przy nawet najmniejszym grzybku przy tej srednicy... Zdecydowanie za dużą- i dobrze (albo nie) o tym wiesz...
www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"
Awatar użytkownika

drgranatt
1900
Posty: 1925
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2009, 11:04
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Nemiroff Smorodina
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: 3-city
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 208 razy
Re: Rozterki okołobiznesowe

Post autor: drgranatt »

Kolego Zygmunt, czekam z niecierpliwością kiedy zaprezentujesz swój projekt i wtedy będzie można ocenić kto ściemnia a kto nie. Mam nadzieję, będzie to w miarę szybko. Do tego czasu uważam dalszą dyskusję za bezprzedmiotową.
A tak na marginesie, czy kolega jako moderator może zająć stanowisko w sprawie kto tak namiętnie dziś rano mieszał postami w dziale: http://alkohole-domowe.com/forum/sklep- ... 4-380.html i przenosił niewygodne wypowiedzi do nowo utworzonego tematu http://alkohole-domowe.com/forum/rozter ... t5493.html :?:
Do tej pory tego typu posunięcia zawsze nosiły miano uzasadnienia a tu masz, po cichu i za plecami.
pzdr.
"最不喜欢的粗鲁所持的以及各种各样的虚伪的混蛋。"
http://alkohole-domowe.com/forum/regulatory-drgranatta-t6000.html
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5382
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 668 razy
Kontakt:
Re: Rozterki okołobiznesowe

Post autor: Zygmunt »

Cofnij jedna stronę, tam masz wyjaśnione. Dla kogo one są "niewygodne"? Za plecami? Za plecami to można to było usunąć. "Sklep/allegro" to wątek konkretny-szybki. Ktoś wrzuca linka i chce szybkiej odpowiedzi, a nie 10 stron jałowej dyskusji.
www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"

Brzydal
300
Posty: 328
Rejestracja: poniedziałek, 17 paź 2011, 13:51
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy
Re: Sklep/allegro? A może budować samemu? Opinie i testy.

Post autor: Brzydal »

walkman86 pisze: Każdy kto czyta stale forum wie iż ja z Jarosławem stworzyliśmy pierwsi taki sprzęt. To jest projekt Pana Jarosława który jako pierwszy stworzyłem pod ścisłą współpracą i jako pierwszy upubliczniłem na forum. A ty nagle wyskakujesz na allegro i na forum piszesz że to twoje .
Tak czytam i czytam i czytam i oczy mi z oczodołów wychodzą ze zdziwienia. Co to za projektant co nie potrafi podać poprawnych wymiarów (patrz kąt pochylenia płytek) , ana stronie autorskiej oryginału jest jak byk napisane 30%
Powiedzmy sobie wprost jak się nazywa kopista co nie podaje autora tylko przypisuje sobie prawo do pomysłu. Jarosław wybrał dobre rozwiązania od dawna znane na forach zarówno naszych jak i zagranicznych i z uporem maniaka chce wszystkim wmówić że to jego pomysł. Podobnie jak z osiągnięciami opartymi na niedomówieniach reklamowych.

Sposób na jeziorko to system inżyniera i po sprawie. Ja sobie chwale swoje jeziorko przy odbiorze przedgonu
"Jeżeli w ogóle warto coś robić, to warto to robić dobrze" - Albert Einstein
Awatar użytkownika

drgranatt
1900
Posty: 1925
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2009, 11:04
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Nemiroff Smorodina
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: 3-city
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 208 razy
Re: Rozterki okołobiznesowe

Post autor: drgranatt »

Unikasz odpowiedzi wprost na moje pytanie tylko lawirujesz. Nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. Czy masz coś do ukrycia :?:
"最不喜欢的粗鲁所持的以及各种各样的虚伪的混蛋。"
http://alkohole-domowe.com/forum/regulatory-drgranatta-t6000.html
Awatar użytkownika

pokrec
1850
Posty: 1896
Rejestracja: środa, 4 lut 2009, 23:18
Krótko o sobie: Lekko ześwirowany.
Ulubiony Alkohol: śliwki i jabłuszka, rzecz jasna. I wisienki...
Status Alkoholowy: Konstruktor
Lokalizacja: Droga Mleczna, Lokalna Grupa Galaktyk
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 78 razy
Re: Rozterki okołobiznesowe

Post autor: pokrec »

Na jeziorko, to ja mam sposób. Mój Aabratek ma jeziorko jako takie o pojemności może 17 ml (pozioma częśc Aabratka jest pochylona pod kątem ok. 15 stopni zamiast 5). A zmniejszam je dodatkowo wrzucając pod tamkę kilka kawałków teflonu o objętosci może razem z 10 ml. To mi jeszcze bardziej zmniejsza jeziorko. Zamiast teflonu można uzyć dowolnego innego "biokompatybilnego" materiału, tylko musi miec kształt na tyle kanciasty, żeby krągłościami (np. szklanych kulek) nie zatkał jakiejś rurki. I tak tanim kosztem i psim swędem mogę zmniejszyć jeziorko niemal do dowolnie małego, kwestia dobrania odpowiedniego wypełnienia jeziorka a nawet wkładki jakiejś w króciec odbioru, żeby zmniejszyć jego pole przekroju, jak nie jest potrzebne (przy odbiorze 2l/h wystarczą chyba ze 2 mm2). Podobnie można jakąs wkładką "załatwić" jeziorko w wersji z grzybkiem. Wkładkę można wręcz wyciąc tak, żeby szczelnie pasowała do jeziorka i zostawiała tylko wąskie kanały przepływowe do odbioru i refluksu. Można wreszcie zastosować system Inżyniera. Możliwości istnieją, nie trzeba od razu zawracać głowy rzecznikom patentowym. ;-)
Oczywiście, jeśli ktoś chce robić biznes - prosze bardzo!
Mój pomysł udostępniam na licencji GNU, bierzcie i stosujcie!
Moim zdaniem nie warto kombinować przy geometrii aparatury, jesli konwencjonalną da sie tak prosto usprawnić. Zwłaszcza, jak się ją już posiada. No, ale intelektualna rozrywka to co innego, podobnie w produktach komercyjnych zawsze można pochwalić się w celach reklamowych super - rozwiązaniem.
ポーランド語が書けますちょっと。
得意は満月の仕業の酒です。
Spécialité: Chateau de Garage, serie: La Lune Pleine
Lux Lunae luceat nos!
Disclaimer: Moje uczestnictwo w tym forum ma charakter czysto edukacyjno poznawczy.
Awatar użytkownika

drgranatt
1900
Posty: 1925
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2009, 11:04
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Nemiroff Smorodina
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: 3-city
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 208 razy
Re: Sklep/allegro? A może budować samemu? Opinie i testy.

Post autor: drgranatt »

Zygmunt pisze:Jestem w trakcie rejestracji wzoru użytkowego. Po całej procedurze schematy upublicznię.
Kolego Zygmunt
Na jakim etapie jest sprawa rejestracji :?: Z niecierpliwością czekam (nie tylko ja) na upublicznienie schematów. Obiecałeś :!:
"最不喜欢的粗鲁所持的以及各种各样的虚伪的混蛋。"
http://alkohole-domowe.com/forum/regulatory-drgranatta-t6000.html
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5382
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 668 razy
Kontakt:
Re: Rozterki okołobiznesowe

Post autor: Zygmunt »

Poczytaj ile trwa zgłoszenie wzoru... Każda Pani w urzędzie musi to poprzewracać na biurku, zanim puści dalej... W Niemczech trwa to kilka tygodni, u nas... Pocieszające jest to, że jeszcze dłużej czeka się na patent:)
www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"
Awatar użytkownika

pokrec
1850
Posty: 1896
Rejestracja: środa, 4 lut 2009, 23:18
Krótko o sobie: Lekko ześwirowany.
Ulubiony Alkohol: śliwki i jabłuszka, rzecz jasna. I wisienki...
Status Alkoholowy: Konstruktor
Lokalizacja: Droga Mleczna, Lokalna Grupa Galaktyk
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 78 razy
Re: Rozterki okołobiznesowe

Post autor: pokrec »

Ale masz ochronę od chwili zgłoszenia. Jesli Ci "klepną" - możesz wszystkich, co Ci pomysł "podkradli" od momentu zgłoszenia do oficjalnego "klepnięcia" pozwać o straty. W USA to się nazywa "patent pending".
Jak Ci nie "klepną" - to jesteś w punkcie wyjścia.
Swoją drogą, to prawo patentowe i ochrony "praw autorskich" jest chore w założeniach, no, ale to juz jest kwestia do dyskusji. Jak zwykle jest to dylemat, gdzie chcemy zaszkodzić, żeby gdzie pomóc i jakie dobro jest wieksze a które nalezy w imię jego poświęcić.
ポーランド語が書けますちょっと。
得意は満月の仕業の酒です。
Spécialité: Chateau de Garage, serie: La Lune Pleine
Lux Lunae luceat nos!
Disclaimer: Moje uczestnictwo w tym forum ma charakter czysto edukacyjno poznawczy.
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5382
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 668 razy
Kontakt:
Re: Rozterki okołobiznesowe

Post autor: Zygmunt »

Jak Ci nie "klepną" - to jesteś w punkcie wyjścia.
A "nie-klepnięcie" wynika w 90% przypadków z błędów formalno-proceduralnych, a nie z błędów we wzorze. Więc publikuję- ktoś robi kopie- mi robią odmowę, komuś nie i ma wzór- a ja zostaje na lodzie. Dziękuję, postoję.
www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"
Awatar użytkownika

pokrec
1850
Posty: 1896
Rejestracja: środa, 4 lut 2009, 23:18
Krótko o sobie: Lekko ześwirowany.
Ulubiony Alkohol: śliwki i jabłuszka, rzecz jasna. I wisienki...
Status Alkoholowy: Konstruktor
Lokalizacja: Droga Mleczna, Lokalna Grupa Galaktyk
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 78 razy
Re: Rozterki okołobiznesowe

Post autor: pokrec »

Zygmunt, to chyba nie do końca jest tak, ale może faktycznie lepiej będzie jak "postoisz". Bo jak będzie tak, jak mówisz, to potem pozostanie Ci chyba tylko sąd.
W każdym razie - powodzenia. Sam jestem ciekaw tego wynalazku. Bo jak będzie ciekawy, to sam sobie może bym go zaimplementował - prywatnie do celów prywatnych. Choć ten Aabratek, co go mam juz sam z siebie działa wybitnie dobrze.
ポーランド語が書けますちょっと。
得意は満月の仕業の酒です。
Spécialité: Chateau de Garage, serie: La Lune Pleine
Lux Lunae luceat nos!
Disclaimer: Moje uczestnictwo w tym forum ma charakter czysto edukacyjno poznawczy.
Awatar użytkownika

Partyzant
750
Posty: 773
Rejestracja: wtorek, 24 sie 2010, 22:25
Krótko o sobie: Lubie psocić i przy okazji próbować, a najlepiej smakuje w święta kiedy delektujemy się naszymi wyrobami, i te wędzonki...
Ulubiony Alkohol: Żubrówka
Status Alkoholowy: Piwowar
Lokalizacja: Jeweuropa czyli nowy trzeci swiat
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy
Re: Rozterki okołobiznesowe

Post autor: Partyzant »

Co jak co, ale w krajach Arabskich olewają patenty lub wszelkie rejestracje światowe i nic nie można zrobić.
Zygmunt jak na razie niech postoi i wyjdzie mu to na zdrowie :D W USA jeśli jakiś projekt wyjdzie na światło dzienne to za parę dni masz już podróbę... :piwo: za projekt,
Jesli ktoś myśli że jest wolnym człowiekiem, to oznacza że jest niewolnikiem!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”