fantik1

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
fantik1
50
Posty: 71
Rejestracja: sobota, 28 sty 2012, 00:15
Krótko o sobie: Jestem fajnym człekiem... :)
Ulubiony Alkohol: DD - dobry, domowy ;)
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Post autor: fantik1 »

Witam
Wiedziałem że jest taki temat, ale się pogubiłem i strzeliłem pierwsze pytanie to teraz trza jeszcze raz: Mieszkam w Eire, jak widzę nie jestem jedynym wyspiarzem na forum i lubię degustować berbeluchy różnorakie ;) . Właśnie kompletuje materiały i zamierzam sklecić własny sprzęt.
Zainteresowania różnorakie, zdolności manualne niezłe, wyobraźni nie brak tylko chęci i zapału brakuje, ale myślę, powtarzając za poetą :odlot: : , ze pomożecie! :)
Pozdrawiam
Slainte!
promocja
Awatar użytkownika

Partyzant
750
Posty: 773
Rejestracja: wtorek, 24 sie 2010, 22:25
Krótko o sobie: Lubie psocić i przy okazji próbować, a najlepiej smakuje w święta kiedy delektujemy się naszymi wyrobami, i te wędzonki...
Ulubiony Alkohol: Żubrówka
Status Alkoholowy: Piwowar
Lokalizacja: Jeweuropa czyli nowy trzeci swiat
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy
Re: fantik1

Post autor: Partyzant »

Pomożemy :D

Siema i spiesz się bo ACTAw drodze :mrgreen:
Ostatnio zmieniony piątek, 3 lut 2012, 22:52 przez Agneskate, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: ortografia
Jesli ktoś myśli że jest wolnym człowiekiem, to oznacza że jest niewolnikiem!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”