Darmowe prezenty.

Kupię/Sprzedam. Oddam/Przyjmę. Szukam. Zamienię. Tu możecie wystawiać swoje przedmioty na sprzedaż lub szukać brakującego sprzętu. Targowisko to miejsce dla każdego, kto chce coś kupić lub sprzedać lub coś znaleźć.
Regulamin forum
1. Umieszczamy tu tylko krótkie ogłoszenia o kupnie, sprzedaży bądź innej formie wymiany towaru.

2. Posty/tematy będą automatycznie kasowane po dwóch tygodniach (14 dni) od napisania!

3. Ogłoszenia mogą zamieszczać wszyscy zarejestrowani użytkownicy.

4. Sprzedając przedmiot umieść: zdjęcia, minimalny opis oraz cenę, są to dane obowiązkowe, ogłoszenia bez nich będą kasowane.

5. Każde ogłoszenie koniecznie w nowym/osobnym temacie! (Chodzi o porządek i przejrzystość aukcji)
Nazywając temat z ogłoszeniem, postępujcie według następujących zasad:
wzór: [PREFIKS] Nazwa przedmiotu
przykłady: [SPRZEDAM] chłodnica szklana 40cm, [ODDAM] metr rurki miedzianej, [KUPIĘ] bule do wina 35 litrów, [ZAMIENIĘ] Siekierkę na kijek


6. Wystawiający i zainteresowany dogadują się miedzy sobą.

7. Obowiązuje zakaz sprzedaży artykułów alkoholowych.

8. Obowiązuje zakaz sprzedaży ciągłej (stałej i regularnej). Ogłoszenie powinno dotyczyć jednego lub maks. kilku sztuk danego przedmiotu i mieć znamiona sprzedaży okazjonalnej. Osoby prowadzące stałą sprzedaż odsyłamy na portale ogłoszeniowe (olx.pl,sprzedajemy.pl).

9. Wyłączenie z odpowiedzialności: Administracja forum AD nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wystawione przedmioty, ich stan techniczny, ewentualne niebezpieczeństwo na jakie mogą narazić one użytkowników forum oraz inne okoliczności nieprzewidziane w wykorzystaniu tychże przedmiotów. Nie bierzemy odpowiedzialności także za nierzetelnych, nieuczciwych użytkowników forum. Prosimy jednak o zgłaszanie oszustów, pomoże to w przyszłości uniknąć nieprzyjemności innych użytkownikom.

10. Ogłoszenia naruszające regulamin będą usuwane.
online
Awatar użytkownika

Autor tematu
radius
7000
Posty: 7363
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1697 razy

Post autor: radius »

Szanowne towarzystwo.
Dzięki uprzejmości i dobremu sercu sponsora, JanaOkowity, otrzymaliśmy na zlot trochę prezentów do rozdania :respect: Większość rozeszła się jak ciepłe bułeczki, zostało jednak 6 sztuk węgla aktywnego w płynie i 6 sztuk turbo klaru. Jeśli jest ktoś chętny, może to przytulić za darmochę, ponosząc tylko koszty przesyłki do paczkomatu :ok: Pisać i brać, bo drugiej takiej okazji nie będzie :D
SPIRITUS FLAT UBI VULT
promocja
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2768
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 435 razy
Kontakt:
Re: Darmowe prezenty.

Post autor: JanOkowita »

Niezłe jaja. Trochę przykro, ale wnioski na przyszłość już są.
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2615
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 237 razy
Otrzymał podziękowanie: 455 razy
Re: Darmowe prezenty.

Post autor: jakis1234 »

Ja prdl, radius jest pełny wdzięczności, a Jan tego nie rozumie.
Janie prośba, nie pisz jak jesteś narąbany.
Pozdrawiam z opolskiego.
Awatar użytkownika

Góral bagienny
2500
Posty: 2940
Rejestracja: środa, 6 mar 2019, 20:40
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Owocówki
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 554 razy
Re: Darmowe prezenty.

Post autor: Góral bagienny »

JanOkowita pisze: piątek, 10 maja 2024, 21:38 Niezłe jaja. Trochę przykro, ale wnioski na przyszłość już są.
Sami starzy wyjadacze byli :D
A my wiemy jak klarować lub nie :ok:
Wszystko co " wyprodukuje " nazywam BIMBERKIEM :D
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2768
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 435 razy
Kontakt:
Re: Darmowe prezenty.

Post autor: JanOkowita »

jakis1234 pisze: piątek, 10 maja 2024, 22:47 Janie prośba, nie pisz jak jesteś narąbany.
Człowieku, wniosek wysnułem taki że lepiej dawać na takie okazje książki itp. Nie dziwi mnie duoklar, ale węgiel w płynie już tak.
Zgłoś ten swój patent na zdalny alkomat, będziesz bogaty :hahaha:
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
Awatar użytkownika

aras.aras
150
Posty: 199
Rejestracja: czwartek, 26 wrz 2019, 09:29
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 32 razy
Re: Darmowe prezenty.

Post autor: aras.aras »

Książka to pewnik na każdą okazję :ok: A za darmo to i ocet słodki więc nie wypada wybrzydzać :)
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2615
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 237 razy
Otrzymał podziękowanie: 455 razy
Re: Darmowe prezenty.

Post autor: jakis1234 »

JanOkowita pisze: sobota, 11 maja 2024, 08:16 Człowieku, wniosek wysnułem taki że lepiej dawać na takie okazje książki itp. Nie dziwi mnie duoklar, ale węgiel w płynie już tak.
Zgłoś ten swój patent na zdalny alkomat, będziesz bogaty :hahaha:
A to przepraszam za bezpodstawne insynuacje, prośba - pisz jaśniej o co Ci chodzi, bo tacy jak ja, mniej inteligentni, mają problem, żeby zrozumieć Twoje intencje.
Pozdrawiam z opolskiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Targowisko”