Pot stil od Destylatory miedziane

Pytania o kompletne destylatory z Allegro, OLX, sklepów internetowych itp.
Regulamin forum
W celu zwiększenia funkcjonalności prosimy, by nowe tematy miały tytuł dokładnie taki, jaki nosi dana aukcja lub sprzęt w danym sklepie. Nie należy dopisywać pytań o inne aukcje w już istniejącym temacie- dzięki temu łatwiej będzie można szukać sprzętów w przyszłości i unikniemy dublowania tematów o tych samych sprzętach.

Strony z aukcjami Allegro dostępne są 30 dni. Potem wygasają i temat pozostaje bez odniesienia do produktu.
Żeby uniknąć problemu wygaśniętych linków prosimy o wstawianie zamiast adresu aukcji Allegro linku z serwisu http://archi.inosak.org/
(allegromat stał się płatny).

Jak to zrobić?

1. Wchodzimy na wybraną aukcję i kopiujemy jej numer: np: 34556346566454
2. Wchodzimy na stronę http://archi.inosak.org/ i wpisujemy/wklejamy numer aukcji:
3. Kopiujemy link do zarchiwizowanej aukcji:
4. Wklejamy otrzymany link do forum.

Można także wykonać prosty zrzut ekranu za pomocą programy np https://www.screenpresso.com/.


Tematy, które w tytule nie będą zgodne z tytułem aukcji będą warunkowo poprawiane, lub usuwane.
Pamiętaj ! Administracja ma prawo do kasowania/nieakceptowania tematów z linkami do Allegro.

Autor tematu
Guli101
10
Posty: 13
Rejestracja: niedziela, 13 paź 2019, 17:19
Podziękował: 11 razy

Post autor: Guli101 »

Pytanie do osób użytkujących Pot stila od Zygmunta. Czy grzałki są faktycznie ULWD, czy nie całkiem klarowny nastaw się nie przypala oraz czy regulator mocy grzałek jest zadowalającej jakości, czy może szukać czegoś innego?
online
Awatar użytkownika

Góral bagienny
2500
Posty: 2925
Rejestracja: środa, 6 mar 2019, 20:40
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Owocówki
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 552 razy
Re: Pot stil od Destylatory miedziane

Post autor: Góral bagienny »

Grzałki nie są ULWD. Regulator u mnie działa bardzo dobrze.
Wszystko co " wyprodukuje " nazywam BIMBERKIEM :D
Awatar użytkownika

aras.aras
150
Posty: 188
Rejestracja: czwartek, 26 wrz 2019, 09:29
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 29 razy
Re: Pot stil od Destylatory miedziane

Post autor: aras.aras »

Co prawda pot-still to nie zbyt skomplikowana konstrukcja ale kilka skopanych aparatur od tego producenta już niestety widziałem. Osobiście byłem w posiadaniu i zmieniłem na sprzęt od innego konstruktora. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Tomasza Rajtarskiego. Wybór zbiornika to również ważny aspekt, a nawet najistotniejszy przy produkcji smakówek. Uniwersalny ULWD od aakk lub dedykowany z płaszczem od szamet.pl lub Pana Tomasza Osyszko z OLX :ok:
Awatar użytkownika

łoles
200
Posty: 231
Rejestracja: sobota, 9 maja 2020, 22:52
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Łiski
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy
Re: Pot stil od Destylatory miedziane

Post autor: łoles »

aras.aras pisze: poniedziałek, 26 lut 2024, 18:19 Osobiście byłem w posiadaniu i zmieniłem na sprzęt od innego konstruktora.
Niestety też miałem, dołóż parę zloty kup zbiornik z prawdziwymi grzałkami ulwd albo zbiornik z płaszczem.
Pędzę bo chce pędzę bo życie jest złe :pije:

Autor tematu
Guli101
10
Posty: 13
Rejestracja: niedziela, 13 paź 2019, 17:19
Podziękował: 11 razy
Re: Pot stil od Destylatory miedziane

Post autor: Guli101 »

aras.aras pisze: poniedziałek, 26 lut 2024, 18:19 (...) lub Pana Tomasza Osyszko z OLX :ok:
Czy to ten z Radłowa?
Awatar użytkownika

aras.aras
150
Posty: 188
Rejestracja: czwartek, 26 wrz 2019, 09:29
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 29 razy
Re: Pot stil od Destylatory miedziane

Post autor: aras.aras »

Guli101 pisze: poniedziałek, 26 lut 2024, 19:32 Czy to ten z Radłowa?
Dokładnie tak :ok:

sq8wga
50
Posty: 66
Rejestracja: piątek, 26 sie 2016, 15:41
Otrzymał podziękowanie: 14 razy
Re: Pot stil od Destylatory miedziane

Post autor: sq8wga »

Mam zbiornik i regulator od tego konstruktora. Grzałki to tak jak koledzy wcześniej zauważyli nie są ULWD. Jak dla mnie to po prostu grzałki od pralki. Niemniej jednak trochę na tym zbiorniku popracowałem - nic mi się na razie nie przypaliło (ani mąka ani śliwki nie do końca wyklarowane). Regulator ok.

Wysłane z telefonu


Albertgonzo
50
Posty: 72
Rejestracja: sobota, 12 wrz 2020, 18:13
Ulubiony Alkohol: Starka
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Wielka Brytania
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Re: Pot stil od Destylatory miedziane

Post autor: Albertgonzo »

Miałem mały problem z nieszczelnością chłodnicy i musiałem poprawić lut. Producent proponował odesłanie gwarancyjne i naprawę ale jako że jestem poza UE trwało by to 1-2 miesiące zanim by sprzęt wrócił (a miałem 240 litrów soku jabłkowego już zamówionego).

Miałem sprzęt od trzech różnych producentów. DM stawiam po środku jeśli chodzi o wykonanie, prezentacje wizualną oraz przyjemność pracy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o kompletne destylatory z Internetu”