Caniberg

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Caniberc
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: sobota, 2 wrz 2023, 23:16

Post autor: Caniberc »

Witam i kłaniam się wszystkim.
Znalazlem sie tu bo chyba nie ma lepszego forum co do wytwarzania magicznego napoju o jakim tu się rozmawia. Nie całe dwa miesiące mam zaszczyt czytać te wszystkie wpisy i nie skłamie jak powiem ze z niektórych to naprawdę czarodzieje( w pozytywnym tego słowa znaczeniu), stad tez w przywitaniu ukłony dla was. Jestem tu z wiadomej potrzeby , chce zacząć robić dobry napój % ( taki jest plan) , bynajmniej wierze w to🙂.
Z zawodu jestem sprzedawca czesci samochodowych ( gdyby ktoś potrzebował pomocy porady służę pomocą)
Ogólnie to czepiam się wszystkiego , jestem wzrokowcem wiec wystarczy mi pokazać i dalej dojdę sam🙂. Dlatego nie ukrywam ze nie które tematy czytam kilka razy żeby to sobie wyobrazić 🙂
Jeżeli znajdzie ktoś chwile czasu aby pokierować mnie w pierwszych krokach będę wdzięczny

Pozdrawiam wszystkich . Miłego popołudnia
Rafał
koncentraty wina

użytkownik usunięty
Re: Caniberg

Post autor: użytkownik usunięty »

Cześć.
Powodzenia :ok:
Awatar użytkownika

Mrooq
300
Posty: 314
Rejestracja: środa, 1 wrz 2021, 19:04
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 37 razy
Re: Caniberg

Post autor: Mrooq »

Witamy i powodzenia.
Pierwsze kroki już zrobiłeś sam, wpierw czytając a nie działając. Dalsze wątpliwości i pytania znajdą odpowiedzi jak je doprecyzujesz
Kaca po ostrej imprezie masz wtedy jak bardziej pamiętasz muzykę której słuchałeś, niż kobiety z którymi tańczyłeś.
Awatar użytkownika

Góral bagienny
2500
Posty: 2926
Rejestracja: środa, 6 mar 2019, 20:40
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Owocówki
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 552 razy
Re: Caniberg

Post autor: Góral bagienny »

Witamy na tym zacnym forum :witam:
Określ się co chcesz "produkować" :D a pomożemy w doborze "piekielnej machiny" :mrgreen:
Wszystko co " wyprodukuje " nazywam BIMBERKIEM :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”