Luis80

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Luis80
2
Posty: 2
Rejestracja: środa, 4 paź 2023, 21:53

Post autor: Luis80 »

Witam forumowiczów, jestem tu nowy i chcę dołączyć do waszego grona . Psocę ogólnie już chyba kilkanaście lat ale bez jakiegoś większego zaangażowania - początki próbowałem coś smakowego typu np żurawinówka ale po czasie przeszedłem na czyścioszkę i tylko na zimnych palcach. Pracowałem zagranicą i nie mogłem sobie na wiele pozwolić, w tej chwili już jestem na stałe w kraju i tuż przed przeprowadzką zakupiłem coś lepszego czyli Aabratka. Kilka razy nim coś przerobiłem i byłem zadowolony póki kolega nie pożyczył i coś w nim nabroił, muszę doprowadzić go jak najszybciej do pełnego funkcjonowania. Nie mam zbyt dużo różnorakich doświadczeń ale jak coś będę wiedział to na pewno pomogę.
alembiki
Awatar użytkownika

artos41
50
Posty: 58
Rejestracja: środa, 16 lis 2022, 10:30
Status Alkoholowy: Drinker
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy
Re: Luis80

Post autor: artos41 »

Witaj w gronie :klaszcze: Fajnie, że nas przybywa. Jak będziesz chciał się dowiedzieć czegoś nowego to pisz śmiało. Jest tu spore grono fachowców :D

Marek.00
30
Posty: 33
Rejestracja: sobota, 4 sty 2020, 22:55
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Luis80

Post autor: Marek.00 »

Witamy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”