JackDan

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
JackDan
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 5 wrz 2023, 12:16

Post autor: JackDan »

Witam wszystkich, pamiętam jak moja babcia szykowała aparaturę. Baniak, specjalny krzyżak na dno, na to miska o odpowiednie średnicy i to wszystko przykryte miednicą, a całość oklejona ciastem chlebowym...Nic nie kapało, trudno było toto kontrolować, i ten charakterystyczny zapach...
Postanowiłem pójść w jej ślady. Mam PS z zimnymi paluchami i dwoma odstojnikami - na razie - i walczę z ustrojstwem. Urobek zwykle wykorzystuję na nalewki lecz czasami zaprawiam eliksir czymś tam i walimy czaczę. Do tego wątróbka z dzika lub gulasz z sarny - jestem myśliwym - i opowiadania z kniei nie mają końca.
To może tyle na razie o sobie. Do zobaczenia na forumnie.
alembiki

użytkownik usunięty
Re: JackDan

Post autor: użytkownik usunięty »

🖐️
Wątróbka z dzika? Nie jadłem, ale wierzę na słowo, że dobra.
Z dziczyzny, to tylko żubrówka 🤭.
Powodzenia 👍
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”