AUTOMATYCZNY DESTYLATOR NIXON

Pytania o kompletne destylatory z Allegro, OLX, sklepów internetowych itp.
Regulamin forum
W celu zwiększenia funkcjonalności prosimy, by nowe tematy miały tytuł dokładnie taki, jaki nosi dana aukcja lub sprzęt w danym sklepie. Nie należy dopisywać pytań o inne aukcje w już istniejącym temacie- dzięki temu łatwiej będzie można szukać sprzętów w przyszłości i unikniemy dublowania tematów o tych samych sprzętach.

Strony z aukcjami Allegro dostępne są 30 dni. Potem wygasają i temat pozostaje bez odniesienia do produktu.
Żeby uniknąć problemu wygaśniętych linków prosimy o wstawianie zamiast adresu aukcji Allegro linku z serwisu http://archi.inosak.org/
(allegromat stał się płatny).

Jak to zrobić?

1. Wchodzimy na wybraną aukcję i kopiujemy jej numer: np: 34556346566454
2. Wchodzimy na stronę http://archi.inosak.org/ i wpisujemy/wklejamy numer aukcji:
3. Kopiujemy link do zarchiwizowanej aukcji:
4. Wklejamy otrzymany link do forum.

Można także wykonać prosty zrzut ekranu za pomocą programy np https://www.screenpresso.com/.


Tematy, które w tytule nie będą zgodne z tytułem aukcji będą warunkowo poprawiane, lub usuwane.
Pamiętaj ! Administracja ma prawo do kasowania/nieakceptowania tematów z linkami do Allegro.

Autor tematu
nikonn90
2
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 7 sie 2023, 15:13
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Post autor: nikonn90 »

Witam mam pytanie odnośnie tej aparatury
https://psocimy.pl/automatyczne/713-aut ... forem.html

Czy warto to kupić za tą cenę? I czy faktycznie będzie pracować całkowicie automatycznie? I czy gotowy produkt będzie osiągal około 95%?

Z góry dziękuję za pomoc.
alembiki

Krychu35
300
Posty: 308
Rejestracja: środa, 15 lip 2015, 16:21
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podziękowanie: 20 razy
Re: AUTOMATYCZNY DESTYLATOR NIXON

Post autor: Krychu35 »

Śmierdzi mi tu kryptoreklamą :womit:

boxer1981228
1000
Posty: 1032
Rejestracja: czwartek, 25 wrz 2014, 17:30
Ulubiony Alkohol: Czysta
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Naas
Podziękował: 262 razy
Otrzymał podziękowanie: 180 razy
Re: AUTOMATYCZNY DESTYLATOR NIXON

Post autor: boxer1981228 »

@nikonn90

Generalnie to nie ma w pełni automatycznej kolumny, zawsze musisz coś sam zrobić, poza tym nie zostawia się sprzętu bez obsługi, absolutnie. Sterownik po wi fi ale przy odbiorze OLM jeden EZ i będziesz musiał ręcznie zmieniać naczynie po odebraniu pierwszych 100ml co już dyskwalifikuje tą maszynkę jako automat. SKN ma już 2 EZ przy OLM jeden do płukanki drugi do odbioru, co jest lepszym rozwiązaniem. To jest typowa kolumna jak u każdego innego producenta, z tym że większość oferuje 60l zbiornik a tu jest 10l więcej. Ja osobiście nie przepadam za tymi szklanymi podzespołami. Fajnie wyglądają ale zawsze mogą się stłuc. Nie ma to jak sama stal. Nie pracowałem na niej ale kolumna raczej wykonana poprawnie. Zrobisz na niej dobrej jakości spirytus o moc powyżej 96%. Chłodniczka na OLM-e według mnie to zbędny bajer, nie ma sensu marnować wody na chłodzenie destylatu żeby go sprawdzać bo i tak zawsze procent jest ten sam. Jedyny plus a dla, niektórych minus to właśnie sterowanie przez WIFI. Korci żeby zostawić maszynkę samopas i zająć się innymi rzeczami czego się absolutnie nie robi.

Pozdro
B

użytkownik usunięty
Re: AUTOMATYCZNY DESTYLATOR NIXON

Post autor: użytkownik usunięty »

Czy automat będzie wiedział, że ma zamknąć motozawór na odbiorze z chwilą uzyskania przez bufor, temperatury 84°C i sygnalizować operatorowi, zmianę naczynia?

boxer1981228
1000
Posty: 1032
Rejestracja: czwartek, 25 wrz 2014, 17:30
Ulubiony Alkohol: Czysta
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Naas
Podziękował: 262 razy
Otrzymał podziękowanie: 180 razy
Re: AUTOMATYCZNY DESTYLATOR NIXON

Post autor: boxer1981228 »

@defacto

A gdzie ty tam widzisz motozawór? I dlaczego ma zamykać zawór jak bufor osiągnie 84 stopnie.
Awatar użytkownika

aras.aras
150
Posty: 190
Rejestracja: czwartek, 26 wrz 2019, 09:29
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 29 razy
Re: AUTOMATYCZNY DESTYLATOR NIXON

Post autor: aras.aras »

Aparatura kosztuje tyle ile ktoś jest gotowy za nią zapłacić. Jeżeli chodzi o tego sprzedawcę mogę z czystym sumieniem potwierdzić wysoką jakość wykonania. Posiadam z tej strony zbiornik z płaszczem glicerynowym z drobnymi ingerencjami pod moje widzimisię. Kontakt z Rafałem Szatanem również oceniam, jako rzeczowy.

Autor tematu
nikonn90
2
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 7 sie 2023, 15:13
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: AUTOMATYCZNY DESTYLATOR NIXON

Post autor: nikonn90 »

Bardzo dziękuję za pomoc, głównie chodziło mi właśnie o jakoś wykonania sprzętu co zostało potwierdzone. Nie zamierzałem i tak zostawiać sprzętu bez obsługi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o kompletne destylatory z Internetu”