krojechleb

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
krojechleb
1
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 4 lip 2023, 21:06
Podziękował: 1 raz

Post autor: krojechleb »

Cześć, mam na imię Paweł, przychodzę zdobyć wiedzę bo w przyszłości (mam nadzieję niedalekiej) zamierzam się zabrać za produkcję piwa i mocniejszych alkoholi. Mam nadzieję, że mi pomożecie zdobyć choć troszkę wiedzy teoretycznej. A tak poza tym interesuję się fizyką i astronomią, tak amatorsko, piłką nożną i grami komputerowymi, wszystkiego po trochu, z umiarem bo jeszcze trzeba pracować:P
alembiki
Awatar użytkownika

Góral bagienny
2500
Posty: 2926
Rejestracja: środa, 6 mar 2019, 20:40
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Owocówki
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 552 razy
Re: krojechleb

Post autor: Góral bagienny »

:witam: Na tym zacnym forum.
Wiedzy tutaj pod dostatkiem :D Nic tylko czytać.
Powodzenia :ok:
Wszystko co " wyprodukuje " nazywam BIMBERKIEM :D
Awatar użytkownika

AAmatorek
400
Posty: 400
Rejestracja: poniedziałek, 13 gru 2021, 10:55
Podziękował: 112 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy
Re: krojechleb

Post autor: AAmatorek »

:witam: Witaj!

Życzymy miłej lektury i samych sukcesów :) pamiętaj najważniejsze to cierpliwość i sterylność, a reszty można się nauczyć


Ps. Zanim co kolwiek kupisz/zamówisz pytaj na forum, oszczędzisz sobie i innym nerwów ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”