Księżycowy Chris

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
Księżycowy Chris
5
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 15 lis 2021, 14:24
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Post autor: Księżycowy Chris »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Moje zainteresowania są dosyć szerokie. W zamierzchłych czasach (koniec lat 80), hodowałem drożdże i odzyskiwałem efekty ich pracy za pomocą szklanej kolby (10 l) oraz chłodnicy spiralnej (szklanej) i kilu słoików z wlutowanymi rurkami jako odstojniki. Niestety szkło się zużyło po kilu latach... Następnie robiłem wino często nawet dobre, lecz kilka niezbyt udanych żal było wylać więc stały w gąsiorach czekając na możliwość "uduchowienia" zajmując szkło. W tej chwili piekę chleby, robię wędliny, nalewki etc.
Lecz od dwóch lat czytam to forum i powoli (wbrew niechęci żony mam nadzieję chwilowy) dojrzewam do popełnienia kilku mam nadzieję dobrych alkoholi.
Celuję głównie w owocówki i zbożówki, ewentualnie odrobinę spirytusu do nalewek.
W tej chwili przygotowuję pomieszczenie (wentylacja, woda, nowa elektryka) i czekam na garnek.
Jak już dojrzeję to mam nadzieję, że ktoś z doświadczonych kolegów z okolic Katowic poda pomocną dłoń z migomatem :')
Pozdrawiam: Krystian
koncentraty wina
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2593
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 236 razy
Otrzymał podziękowanie: 455 razy
Re: Księżycowy Chris

Post autor: jakis1234 »

Witaj.
Jak już dojrzejesz to pisz. Pomocna dłoń się znajdzie.
Pozdrawiam z opolskiego.
Awatar użytkownika

Góral bagienny
2500
Posty: 2922
Rejestracja: środa, 6 mar 2019, 20:40
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Owocówki
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 552 razy
Re: Księżycowy Chris

Post autor: Góral bagienny »

:witam: Wreszcie nie długorurowiec :D
Czytaj , wszystko znajdziesz na forum a w razie W śmiało pisz na PW :ok:
Wszystko co " wyprodukuje " nazywam BIMBERKIEM :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”