Komunikat "Zalanie Kolumny !!!" DE 50 Automat

Temat dla tych, którzy chcą zbudować, bądź zakupić, kompletne urządzenia.

Autor tematu
Patryk198007222
1
Posty: 1
Rejestracja: środa, 30 wrz 2020, 01:22

Post autor: Patryk198007222 »

Witam Wszystkich !!! Posiadam destylator DE 50 Automat i mam problem ! Pojawia się na monitorku komunikat. " Zalanie Kolumny !!! " Pod spodem "Powròt = Wyjście " i karze mi za każdym razem wròcić do Startu , a powinno uruchomić się rozgrzewanie cieczy ,tak jakby nie włączały się grzałki !!! Co trzeba zrobić ,jak się pozbyć problemu ??? POMOCY !!!
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 paź 2020, 08:07 przez Qba, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7334
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1695 razy
Re: " Zalanie Kolumny !!! "

Post autor: radius »

Patryk198007222 pisze:Co trzeba zrobić...
Zadzwonić do producenta sprzętu... :shock:
SPIRITUS FLAT UBI VULT

użytkownik usunięty
Re: Komunikat "Zalanie Kolumny !!!" DE 50 Automat

Post autor: użytkownik usunięty »

Serwus.
Moim zdaniem, najsampierw powinieneś opanować sztukę rektyfikacji w ręcznym trybie tej kolumny a dopiero potem zapoznawać się z automatem. Cóż z tego, że masz Mercedesa w automacie a jeździć nim nie potrafisz.
Nie przejmuj się. Nie Ty pierwszy i nie ostatni ;)
https://alkohole-domowe.com/forum/mam-m ... ml#p229324

dark113
30
Posty: 39
Rejestracja: środa, 31 mar 2010, 02:06
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: Komunikat "Zalanie Kolumny !!!" DE 50 Automat

Post autor: dark113 »

Patryk198007222 pisze:Witam Wszystkich !!! Posiadam destylator DE 50 Automat i mam problem ! Pojawia się na monitorku komunikat. " Zalanie Kolumny !!! " Pod spodem "Powròt = Wyjście " i karze mi za każdym razem wròcić do Startu , a powinno uruchomić się rozgrzewanie cieczy ,tak jakby nie włączały się grzałki !!! Co trzeba zrobić ,jak się pozbyć problemu ??? POMOCY !!!
Hey. Odczep czujnik zalania na górze głowicy. Za moich czasów był koloru białego teraz już nie wiem. Po latach ten czujnik głupiał bo żadnego zalania nie było. Masz wtyk który możesz odczepić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aparatury kompletne”