MacChuck wita, wita wszystkich

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
MacChuck
20
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 11 lis 2010, 12:59
Krótko o sobie: daa bum tsss....
Ulubiony Alkohol: Piwo i wino ;]
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii

Post autor: MacChuck »

Witam, witam wszystkich, którzy odpowiedzialni są za popełnienie Forum i Portalu :respect:

Jestem Ariel, 21 lat na karku i lawiruje dopiero w teorii tworzenia "procentów" wszelakich.

Od dni kilku czytam forum i jestem pod wrażeniem informacji, porad i ciekawostek jakie Tu znalazłem.
Sam lubuje się w winach, które na sklepowych półkach czasem zniechęcają.
Właśnie w poszukiwaniu wiedzy na temat tworzenia tych doskonałych trunków dotarłem Tutaj i widzę, że trafiłem w dziesiątkę :!:

Pamiętam jak pierwszy raz zasmakowałem domowej roboty wina, zdaje się, że miałem wtedy jakieś 10 wiosen i wypatrzyłem na stole śliczny, bordowy "soczek". Jakież było moje zdziwienie po wychyleniu łyczka owego "soczku" :D

Kilka razy, jakoś do czasów końca liceum próbowałem uzyskać równie szlachetny napój ale jak dotąd nic z tego. :|

Tak więc witam, witam raz jeszcze i rad jestem, że ludzie chcą dzielić się wiedzą na temat tworzenia własnych smakołyków, wierzę, że i ja z tego skorzystam :klaszcze:

Wielki szacunek :poklon;
Lepiej alkoholem zalać robaka niż papierosami karmić raka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”