mcz.com.pl - opinie

Gdzie zakupić najlepszy sprzęt do produkcji domowej? Linki do stron, które warto odwiedzić w poszukiwaniu sprzętu.
Regulamin forum
1. Każdy producent/sklep powinien znajdować się w osobnym temacie.
2. Jeżeli chcesz pokazać swój sklep/firmę/produkt zrób to opisując czym się zajmujesz/produkujesz. Temat może mieć jeden aktywny odnośnik do twojej strony www.
3. Poszukiwaczy sprzętów i towarów odsyłamy do działu Targowisko
Awatar użytkownika

Autor tematu
Kucyk
1700
Posty: 1704
Rejestracja: wtorek, 7 paź 2008, 15:51
Krótko o sobie: Staram się odbierać świat z lekkim przymrużeniem oka ;)
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Otrzymał podziękowanie: 157 razy

Post autor: Kucyk »

Kochani Destylerzy i Destylatki!

Buduję nowy bimbrofor o większej wydajności i odkryłem, że nie mam koncepcji jak połączyć sprawnie i profesjonalnie rozdzielacz par z zespołem chłodnic. W końcu doczytałem się, że najlepszym łączem w takim przypadku będzie wąż silikonowy. Tylko, skąd go zdobyć? Więc w internecie grzebię, ale na Allegro drogo i nie do końca jest to, co chciałbym. Jakoś przez przypadek otworzyłem stronę taką http://www.mcz.com.pl/
poczytałem i zobaczyłem, że ta firma jest niedaleko mnie. Jako, że zacier dojrzewał, nie było czasu na ceregiele i udałem się pod wskazany adres, celem zakupu wężoidów potrzebnych do uruchomienia produkcji nektarów.

Trochę ciężko było znaleźć siedzibę firmy (spodziewałem się salonu sprzedaży, a okazało się, że firma mieści sie w piwnicy, nawet brak szyldu) ale to, co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania!

Kurcze, tam było wszystko, co jest potrzebne od transmisji gorącej pary czy skroplin, uszczelniania bimbroforów czy podłączeń wody: rury, rurki, rureczki, taśmy, płachty uszczelki... Oprócz tego gość, który mi sprzedawał, wiedział od razu do czego te węże mają służyć :lol: !!! Przy tym nie szczędził czasu, aby odpowiedzieć na moje pytania dotyczące warunków pracy, kontaktu z spirytem, łączenia, zastosowania itp. W ogóle rozmawiał ze mną na luzie i nie szczędząc humoru, co dziś jest rzadkością!

Ale najbardziej zaskoczyła mnie cena, jaką zapłaciłem.
K$%&a! Te węże były tak tanie, aż się mocno zdziwiłem! W sumie jestem cholernie zadowolony. Testowałem je wczoraj parą wodną i uważam, że są super. Żadnych załamań na łukach pod wpływem nagrzania, obcego zapachu, łatwa się zakłada je i zdejmuje bez względu na temperaturę, nie spadają same z króćców. Po prostu idealnie nadają się do łączenia!

Gorąco polecam zakamuflowany w piwnicy sklep u Wesołego Pana!

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 30 mar 2009, 10:25 przez Kucyk, łącznie zmieniany 1 raz.
alembiki

Adept999
30
Posty: 49
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 21:32
Otrzymał podziękowanie: 4 razy
Re: Węże silikonowe do bimbroforów

Post autor: Adept999 »

Witaj
Szukając tego samego co Ty znalazłem tą samą stronkę.
Teraz przekonałeś mnie do zakupu w tym sklepiku lecz za pośrednictwem poczty ponieważ mieszkam za daleko. Czy mógłbyś mi powiedzieć co z ich asortymentu przyda mi się do uszczelnienia garczka? ;)
Praktykuję sztukę bimbrownictwa ;)
Awatar użytkownika

Autor tematu
Kucyk
1700
Posty: 1704
Rejestracja: wtorek, 7 paź 2008, 15:51
Krótko o sobie: Staram się odbierać świat z lekkim przymrużeniem oka ;)
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Otrzymał podziękowanie: 157 razy
Re: Węże silikonowe do bimbroforów

Post autor: Kucyk »

Drogi Adepcie999!

Proponuję, abyś o to zapytał właśnie Wesołego Pana z tajnego sklepu w piwnicy. Dobrze by Mu było wysłać zdjęciówe garczka. On na pewno Ci odpowie! A przy okazji zdradzi tajniki jak i czym łączyć silikonowe uszczelki... :D
Awatar użytkownika

Autor tematu
Kucyk
1700
Posty: 1704
Rejestracja: wtorek, 7 paź 2008, 15:51
Krótko o sobie: Staram się odbierać świat z lekkim przymrużeniem oka ;)
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Otrzymał podziękowanie: 157 razy
Re: Węże silikonowe do bimbroforów

Post autor: Kucyk »

Hejka Kapacze i Ciurkacze!


Znów odwiedziłem Wesołego Pana w Jego piwnicy. Nabyłem tym razem 3mb węża o średnicy wewnętrznej 10mm aby połączyć nowo-zakupione chłodnice (patrz http://alkohole-domowe.com/forum/dobry- ... ep-t5.html ). I znów jestem cholernie zadowolony. Wydałem 3 dychy i idę teraz testować sprzęt!

Gorąco polecam zakupy u Wesołego Pana w Silikonowej Piwnicy!
Awatar użytkownika

janeckih
5
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 26 paź 2009, 14:37
Krótko o sobie: zaczynam się ..... sypać; nadal marzę o własnym motocyklu
Ulubiony Alkohol: wędrowniczek; metaxa;
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Kontakt:
Re: Węże silikonowe do bimbroforów

Post autor: janeckih »

Uwaga szanowni psotnicy
zmienił się adres strony sympatycznego Pana
węże bez oplotu
http://www.mcz.com.pl/
poprzedni link z podstrona nie działa
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
pędźmy niespiesznie, nie szukajmy zbyt natarczywie radości unikniemy smutków
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy, Sprzedawcy, Producenci...”