Rejben

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Rejben
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: niedziela, 16 gru 2018, 05:24

Post autor: Rejben »

Bry
Od jakiegoś czasu obserwuję to forum więc postanowiłem się wreszcie zarejestrować.
Mam na imię Rafał, >30lat,
Co mnie tu sprowadza, inaczej co mnie tu sprowadziło jakiś czas temu? tematyka forum - domowe alkohole:)
Kilka tygodni temu szukałem sensownego zestawu do produkcji bimberku, gdyby nie forum pewnie zakupił bym jedną z tańszych wersji nie do końca spełniających moje wymagania. Więc korzystając z wiedzy forum, wybór padł na kolumnę abratec LM z możliwością dołożenia OLM, jak będzie wolne PLN:).
Co do produkcji alkoholi to również na bazie wiedzy forum produkuje sobie winka na własny użytek:). Jako że lubię piwko to w niedalekiej przyszłości planuję uwarzyć swoje pierwsze jasne pełne:), ale to nie prędko.
Ot moje zainteresowania wymienionymi powyżej, rodzina, grzybobranie, spacery po lesie, i takie tam pitu pitu.
Pozdrawiam
:)
Awatar użytkownika

dynio
500
Posty: 527
Rejestracja: środa, 13 cze 2018, 06:47
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 58 razy
Re: Rejben

Post autor: dynio »

Witamy i powodzenia w studiowaniu forum

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
"priusquam superbia ambulat" - pycha kroczy przed upadkiem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”